Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

jejka85
1. feb 2010

ahojte žienky. vidím, že vám je už do spevu, ale ja prežívam už asi 4 den hrozné muky. môj žalúdok ma mučí celý deň a nie a nie aby to išlo von. hrôza. zatial mi na chvílku zaberá hrianka so zázvorovým čajom. ale aj tak je to hrozné. máte nejaký recept, ako to prežiť?
nikdy som nespávala cez deň, ale teraz som načisto nepoužiteľná. ešteže to môj zlatý manžel chápe a upratuje, umýva riady celé dni a obskakuje ma a to sme len na začiatku.

dydynka
autor
1. feb 2010

he no to by bolo fajn,,,ja som si myslela ze byvas v bratislave ked to tam mas napisane,,,ako sa vola tvoja teta? a kde byva? vies tu pozna kazdy kazdeho 😀

lutsine
1. feb 2010

Ahojte baby, chcem sa spytat ,ci aj vy mate obcas take bolesti v podbrusku, mam citlivy vajecnik a tie bolesti sa prejavuju ako take skvrkanie a prelievanie a taha sa mi to zo strany na stranu,co to moze byt? myslela som si,ze je to hladom,ale prejavuje sa to aj ked som najedena.....

romini
1. feb 2010

ani som si nevsimla ze tam mam BA, opravim.
vola sa Heribanova Biba byva na cerovom s manzelom a maju dve dete Fede a Davida.

dydynka
autor
1. feb 2010

lustine to sa aj mne stava niekedy,,,neviem co to je ale,,,

romini david heriban bol spoluziak mojej sestri na zakladnej skole 😀

lutsine
1. feb 2010

Inak vcera ste sa bavili o pleti v tehotenstve. Ta moja sa zlepsila, mam ju uplne vyhladenu,ani stopa po vyrazkach, zvykla som mavat aj vyrazky na chrbte,bolo to zle,nemohla som nosit ani ramienkove tricka a teraz v tehotenstve je to super,ani jedna vyrazka na chrbte. Som velmi spokojna, v tehotenstve sa to s mojou pletou a chrbatikom velmi zlepsilo..... 🙂 🙂

dydynka
autor
1. feb 2010

lustine no ja som mala tvar ako detsku prdelku bez vyrazok a teraz sa mi tam zacali robit,,, 😢

lutsine
1. feb 2010

Dydynka no a u mna je to presne naopak, dufam,ze tento efekt vydrzi co najdlhsie,najlepsie je ze nemusim pouzivat ziaden makeup,staci len trochu farby na licka a som kocka 🙂 A hlavne ma tesi moj chrbatik bez akejkolvek vyrazky.

kiwi82
1. feb 2010

joooj, dievcata asi sa mi stala taka vec - mam brat duphaston dvakrat denne. a ked som si sla dat rannu davku tak som si nebola ista ci som si ju uz nedala, nakolko beriem viacej liekov. a dala som si mozno este raz. dievcata, nevadi ak som si nahodou zobrala dva duphastony namiesto jedneho. prosiiiiiiiiiiim dufam, ze ak som to urobila nic sa nestane. ukludnite ma prosiiiim. dakujem

jaruska8
1. feb 2010

Ja mám pleť trošku horšiu, ako pred MS, ale sú dni keď je úplne super, takže neviem. 😉 Aj mňa pobolieva niekedy v podbrušku aj vaječník, ale tie ostatné pocity nie, pokiaľ tie bolesti nie sú veľmi silné kŕče, tak je to vraj v pohode. Dydy, podľa tej tabuľky čo máš v albume dnes začínam 5.mesiac, teším sa. Aj bruško narástlo dám si new foto. 😉 😉

lutsine
1. feb 2010

Podla mna by sa nemalo nic stat,len vecernu davku si uz prosim nedavaj,ok. 🙂

dydynka
autor
1. feb 2010

jaruska no hej tak si daj nech mozeme pozret 😉

jaruska8
1. feb 2010

Sekla som sa, až zajtra začínam. 😉 😉 😉 A ozaj, aj vám baby niekedy z bradaviek vyteká číra tekutina??? Teda, ja som si to minule všimla a potešilo ma to, lebo je to normálne a ešte som vtedy necítila pohyby a preto ma to potešilo. 😉 😉 Tú foto si dám večer.

dydynka
autor
1. feb 2010

ja som ti to zatial nevsimla

pepppe
1. feb 2010

ani ja jaruska som si nevsimla nejako,,,,, 😒

romini
1. feb 2010

mne tiež nič nevyteká z prsníkov to vyteká až neskôr čo som sa bavila s prvorodičkami

jaruska8
1. feb 2010

To je v poho, niektoré ženy to vobec nemajú, teda skôr si to nevšimnú, ja sm sa aj maminy pýtala a ona si nič také v tehotenstve nebšimla. 😉 😉 Ale v knihe to spomínali sa to kolsotrum tuším volá. 😉

avila
1. feb 2010

Ahojky zenusky,

no ja padam dnes naobed z roboty, idem si kus poklebetit so sestrou... Potom nadrobim, vsak mesiac je dlhy 😉 Tak vy si takto uzivate pohyby... vsak aj my sa dockame 🙂

Lutsine, tak o tej pleti som bola aj ja presvedcena, ze v tehu sa zlepsia prd... Nuz co.

Inak uz ma tak jemne zacina palievat zaha, niektora z vas spominala nejake dobre cukriky na to, co to bolo?

kiwi82
1. feb 2010

jejka85, mne bolo tiez velmi zle, este stale je ale je to uz lepsie. od 5tt do 11 tt to bol kazdy den boj. len som lezala, malo co jedla, vracala, schudla som 8 kg. potom sa to troska zlepsilo aspon sa mozem najest a pohybovat sa. mne doktor predpisal cipky torecan, tie su na nevolnosti. a este som pila metovy caj po duskoch a harmancekovy. musime to vydrzat.

xpetka1x
1. feb 2010

lutsine podla toho co pises to moze byt roztahovanie maternice babo rastie a maternica sa napina to je taky tahavy pocit,,

kiwi urcite to nevadi niektore zeny uzivaju aj 3tabletky 3 krat denne... to je ok on neublizi iba pomoze...

tinka349
1. feb 2010

cawoj baby 🙂 som tu dlho nebola.....joj nemam na nic cas, lebo len spim.....a skola skola skola...nastastie uz len jednu skusku mam pred sebou 😖 najtazsiu.....

no a plet v tehu? mne sa nenormaaaaalne zhorsila, to na mna manzel pozera ci som zas v puberte ci co mi je 😠 a aj vlasy mi mastneju po jednom dni 😠 a zacali ma chytat migreny, aj dva dni vkuse ma neskutocne boli hlava ze az rewem....a nic mi nepomaha....

a lekarka mi povedala, ze na 75% budem mat dievcatko, co sa veeeelmi tesim 😀 takze asi preto som ospatela 😝

dydynka
autor
1. feb 2010

baby chodite sa kupat do aquaparkov alebo tak ???

tinka349
1. feb 2010

ja som nad tym rozmyslala.......ale som niekde citala, ze vraj nemozeme ani saunu horucu ani horucu vodu.....a vacsinou radia pred vstupom do bazena dat si tampon aby sme nieco nenachytali....

dydynka
autor
1. feb 2010

lebo by som rada isla si zaplavat no neviem,,,,

kiwi82
1. feb 2010

co sa tyka pleti, tak mne sa dost zhorsila seborea co mam okolo nosa a na cele. ale neriesim to, hlavne aby bolo s babom vsetko ok. a dakujem za reakcie na ten duphaston 😉

elko69
1. feb 2010

avila mna ani tak nie co som prekvapena :D

jaruska8 tak si objednaj cez net..dobra stranka..www.mojamoda.sk

pepppe aj to moje je obcas lenive ako vos :D hehe

lutsine
1. feb 2010

xpetka dakujem za odpoved. 🙂

pepppe
1. feb 2010

heh budeme mat teda riadnych lenivcov asi 😉

lutsine
1. feb 2010

baby mozu sa v tehu davat tie vaginalne probioticke cipky na zlepsenie flory? myslim gyntima.

xpetka1x
1. feb 2010

urcite sa nekupajte v bazenoch to je humus a najviac infekcii ...ked uz kupat tak jedine v moriiiiiiiiii)))