Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
10. jún 2010

@lulu4 noo takze aj ty budes mat aspon saty 😉 noo mne by sa uz neoplatilo kupit,,,ja mam jedny ale tie neoblecem ani keby som chcela,,heh pockaju si asi na mna az bud rok 😝

lulu4
10. jún 2010

@pepppe no ja sa z nich hrozne tesim lebo to bude super ked je to taka lahucka latka... a ja ich este snad vynosim cele leto... teda hadam sa moj maly nebude pytat skor von.. tak tebe by uz boli saty ozaj na nic.. tak to aj ja mam vela veci co uz neobleciem teda obleciem ale kvoli brusku nezapnem 😀

pepppe
10. jún 2010

@lulu4 presne tak,,,vies co ma dneska napadlo,,ze este nemam vsetku kupene 😅 este mi chyba dazdnik na kocik

lulu4
10. jún 2010

@pepppe nooo ale to je katastrofa 😝 xixixi nie ale ty si dobra, ja ze co si zabudla kupit, ze snad vlozky do nemocky nemas alebo co ale dazdnik uz nie je taka katastrofa, to uz kupis hocikedy aj ked bude uz maly na svete... tak tebe sa ale zide do toho tepla... to mne uz bude koncom augusta nanic, tak ani nekupujem... sice aj september byva teply ale tak tazko povedat ako vobec bude..

pepppe
10. jún 2010

@lulu4 ale stade mi nic nechyba dnes som si to vsetko skontrolovala 😉 ale tak mna to napadlo,ked som jednu mamicku videla tiez stakym malinkym a mala dazdnik 😉

lulu4
10. jún 2010

@pepppe ved to je dobra vec, nehovorim ze je zla a tebe sa na leto velmi zide ale to aj keby si do porodu nestihla kupit dokupis potom to uz nie je take surne...ale je dobre ze vsetko ostatne mas...aj uz mas vsetko poprane a pozehlene pre maleho?

pepppe
11. jún 2010

@lulu4 noo to uz chvalabohu mam,neviem si predstavit ze by som v tomto teple musela zehlit,,boze to bola noc som koli horucavam nemohla spat,som sa budila spotena ako kon,az nad ranom som konecne zaspala,zacalo trosku fukat sa dalo potom uz fajne spinkat,,a dneska ma caka ta blava tak uvidime,,preto som aj tak skoro hore 😀

avila
11. jún 2010

Dobre ranko 😉 Vcera som tiez skusala zopar siat, akoncilo to mini depkou - v kazdych som vyzerala ako slon. Tak som si kupila 3/4 gate, nie tehu ale s brusnou trickovinou okolo bokov a bruska, neva, vyuzijem ich aj neskor.

Normalne zlenivievam... Kopa pradla predo mnou aj varit by som mala... Kurnik, ti chlapi sa maju 😉

romini
11. jún 2010

pepppe a co ides do blavy na nejake vysetrenie??? inak dobre ranko vsem. ani ja som nemohla v noci spat strasne dusno bolo a ked si zapnem klimu tak to tiez neni dobre. ja idem dnes na sono tak uvidime kolko kg ma nasa mala.

tinkarisko
11. jún 2010

Ahojte ako sa mate baby? Mne je hnusne teplo.

zabkaevka
11. jún 2010

ahooj kočky 🙂
vidím že u každej je to rovnako, dusnoooo. Ale vraj už na budúci týždeň zase dažde hlásia, takže ja som aj celkom rada, že teraz je takto. Mangelík totiž včera druhý krát maľoval tú izbu kde chceme premiestniť spálňu a asi cez víkend začnem maľovať budúcu detskú, takže aspoň to pekne tiež vyschne 🙂 Nemusíme to odkladať na zase po daždi. Keďže vtedy človeku sa ani nechce ani to neschne riadne.
@dydynka : držkaj sa keby si náhodou náhle musela utekať 🙂

pepppe
11. jún 2010

ahoijte tak som u zdoma z ba 🙂 nakoniec ideme prirodzene roit,,,mam sice silne dioptrie,ale nemalo by hrozit ziadne psokodenie sietnice,len mam mat zavrewte oci 😉
@romini no sla som ku ocnej koli porodu,lebo mam silne dioptrie,ale nakoniec idem prirodzene 😀

zabkaevka
11. jún 2010

@peppe : a ty si chcela ako, prirodzene radšej??

lulu4
11. jún 2010

@pepppe hmmm to je divne lebo tiez som pocula ze v takychto pripadoch ako mas ty dioptrie by mal byt cisarak, ale tak ked doki povedal ze nie... co mi je ale divne... no co narobis... aj ja budem musiet mat zavrete oci lebo tiez nosim dioptrie nie take ako ty ale na jednom oku mam 3 tusim... len ci si na to spomeniem tiez ked budem tlacit 😀

pepppe
11. jún 2010

@lulu4 ve dto,ze ci si clovek aj spomenie,asi si napisem na riku tahacik,,,ja som to itez tak pocula,ale ako ma pozerala,,povedala,ze je vsetko ok,,ze by sa nemalo nic stat,vsak nech pocka,ked sa nieco stane,,ale tak celi cas mat zavrete oci,,tiez to nieje ziadna slava ale nepomozeme si nikalo 😒

pepppe
11. jún 2010

@zabkaevka neviem ako keby povedali ze musim ist cisarskym tak nebudem riskovat,ale tak ja pojdem rada prirodzene,,,ja len dufam,ze to bude rychle a bezbolestne 😀

zabkaevka
11. jún 2010

ahaaa. nooo áno, myslím, že to chce asi každá tehulka pri pôrode 🙂 rýchlo a bezbolestne 🙂 nech tak je u každej 🙂
OK kočky, ja idem trochu si ľahnúť. paaa

jaruska8
11. jún 2010

Ahojte, tak už mám dohodnutý termín na cisársky, idem na to 25.6. 😉 😉 Je celkom fajn, vedieť, kedy vás to čaká. 😉

lulu4
11. jún 2010

@jaruska8 to mas dobre v tomto, ze aspon vies kedy ta to caka... na nieco je ten cisarsky dobry 😵 a kvoli comu ti budu robit cisarsky, mas malinku otocenu KP?

dydynka
autor
11. jún 2010

ahojte baby som citala v teme prvy krat tehotne toto :

elko69 (čaká bábätko, termín má v júni 2010 (39. tt)) - Dnes o 19:34

Ahojte,dnes sa sem snazim napisat uz 3 prispevok a nejde to,som zase tunak len cez telefon lebo stale sme v nemocnici,dnes sme mali ist domeno ale jakubko dostal zltacku tak si o 3 dni predllzujeme pobyt :(((( miho osvietujuntakym svetlom tak ho ma len chvilkovo na kojenie...drzte nam palceky,lebo uz som zufala z tohoto tu.

lulu4
11. jún 2010

@dydynka juuuj tak elko drzim palceky, to musi byt ozaj hrozne v takom teple ked ich tam drzia tak dlho.... doma je len doma...

vi3ka
11. jún 2010

@zabkaevka no vidíš, možno budeme aj rovnako rodiť 🙂 🙂 🙂 ani mne z tej sladkej vody nič nebolo, len to, že som bola hladná ako vlk, ale dalo sa. teraz ma len trošku bolia prsty, do ktorých mi pichali. kedy ideš najbližšie na poradňu? ja mám prísť ešte koncom tohto mesiaca, takže už asi nie každé 4, ale 3 týždne budem chodiť. nabudúce bude robiť aj utz, tak sa teším, že uvidím piškotku malú. a možno nám už na 100% prezradí, či je dievka a či chlap 😀

uf, to počasie by sa už mohlo umúdriť, lebo ma z toho trafí a myslím, že aj vás ostatné. dnes som jedla prvé čerešne. aké boli fajnovučké. mňam 😝
zajtra ideme do poľska, ide sa pozrieť aké sú ceny detských vecičiek a výbavy tam, či sa to oplatí kúpiť v PL, či tu u nás. možno donesieme aj nejaký úlovok 🙂

tak dobrú nocku baby, nech ju zase prežijeme bez ujmy na zdraví 😉

pepppe
12. jún 2010

@jaruska8 nooo budes to mat za chvilku za sebou,,, 😉 sa uz tesiss,ze??? no my si musime pockat,kedy sa nam malinky vypytaju,,to mas aspon dobre,ze vies kedy ta to caka,aj ja by som to chcela vediet,ze kedy to na nas pride 😀

romini
12. jún 2010

caute baby dnes som ako od piatej hore nemohla som vobec spat je to cim dalej tym horsie. a k tym ociam pri porode aj tie ktore nemaju vobec dioptrie musia mat zatvorene oci ked tlacia, pretoze by im mohli zilky v ociach popraskat. to mi hovorit moj porodnik.

romini
12. jún 2010

inak nasa Ninka ma uz 3200 g tak sa tesieme a doki povedal ze uz jej je v brusku tesno a moze sa aj skôr vypytat, co by som bola len rada, lebo ledva chodim

dydynka
autor
12. jún 2010

ahojte baby,,necitim sa moc dobre,,merala som si tlak a mala som 144 na 64 to je vysoky? bo kamoska mi hovorila ze pri vysokom tlaku ma mozu hospitalizovat,,,a to by som necela ☹ no romimi aby si ma este nepredbehla

avila
12. jún 2010

@dydynka, ten vrchny mas vysoky. Norma je 120, meraj si proebezne a ak sa pridruzia ine tazkosti, radsej chod 😉 Inak kde ste, volite? My sa chystame az podvecer, ja v tom teple von nejdem 😒 Ale sa kazdy den snazime prechadzat, aspon hodinu-dve. Nech uz nepriberam, dofrasa. Aspon ze mi menej chuti v tom teple...

kiwi82
12. jún 2010

@dydynka ak si si merala elektrickym tak to nemusi byt vzdy pravidve. tie elektricke nie su velmi presne a niekedy dobludu nameraju. ja mam taky na zapastie a ten dakedy fakt stiela sumy do bludu 😀 Skus viacej pit a mozno sumive magnezium ale neviem ci v tvojom stadiu tehu sa este moze magnezko 😕
@avila mi sme boli hned rano volit, lebo fakt hnusne je vonku. aj my sa snazime trochu prechadzat, sak ku porodu potrebujeme aj nejaku kondicku nie ? 😉

zabkaevka
12. jún 2010

ahooj kočky. ja len na kuk dnes.
@vi3ka : tak ja chodím každé tri týždne an poradňu, od začiatku. Takže teraz pôjdem najbližšie 2.7. A mne stále robí aj ultrazvuk, teda ten obyčajný, srdiečko pozrie, či sa dobre vyvíja podľa týždňa a ešte neviem čo pozerá. Nooo aj to sa môže stať že rovnako nám pôrod vyjde, buď ja budem skôr, alebo ty neskôr 🙂 Nám už tak na 100% vraveli že to je dievčatko, ale uvidíme, veď pipík môže ešte dorásť 🙂 ale fakt je nám jedno, hlavne nech je zdravúúčke 🙂
Ešte pekný víkend všetkým 🙂

dydynka
autor
12. jún 2010

ahojte baby,,,tak boli sme v nemocke co mi odporucila kamoska a tam mi povedali ze mam viac pit,,,no zacali mi opuchat nohy ,,,,,dneska sme si grilovali a chvilu som sa kupkala doma v bazene,,,je to ulava,,dufam ze vnoci troska sprchne nech je lepsi vzduch