Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lucia.kl
10. mar 2010

mne na morfo povedal, že sa mu zda že su to dievčata a teraz to potvrdil, takže manželova nadej na chlapca sa skončila

dydynka
autor
10. mar 2010

no ja som sa naranajkovala a pradielko sa pere,,,bude to nezvyk zehlit take male veci 😀

jaruska8
10. mar 2010

Tak bude mať doma babinec a môže sa tešiť, budete sa o neho starať ako o kráľa. 😀 😀

dydynka
autor
10. mar 2010

manzel skrachuje na vlozkach 😀 😀

jaruska8
10. mar 2010

Tak veru, to bude iná vložková nádielka a ešte keď sa tam všetky zosynchronizujú. 😀 😀 😀 😀

pepppe
10. mar 2010

irsina,,vsak uz sa aj veruze bojim na tu nasu svadbu,stresy funguju dobre,,,,,elko no hadam sa to bude dat rozsirit,o svadobne sa ani tak nebojim ako o tie popolnocne 😉 baby myslite dnes o 16hod na mna,ideme na 3D,,,,sa uz neviem dockat,,,jajha 😝 dufam,ze nam potvrdia toho nasho alexika,,,,aj ja uz chcem dydynka zehlit detske veciciky,ale zatial by som ozehlila len jedny bodinky,bo viac nemam nic 😒 😒

dydynka
autor
10. mar 2010

no mne sa po vcerajsku naplnila skrina,,,to bude pranie aj na dve pracky 😝 sa netesim na to zehlenie 😅

jaruska8
10. mar 2010

Peppe, myslím na teba!! Jaj žehlenie, to mám tiež zakázané, ja len dúfam, že po tejto kontrole (25.3:) už mi povie, že môžem normálne existovať!! Peppe, je nemám ešte ani jedno body, takže si vždy spomeň na mňa, že si na to určite lepšie. 😉

zabkaevka
10. mar 2010

dydy: jeeeeej tak to iste máš dnes peknučký deň s tými bábätkovskými vecičkami. aj ja sa na to už teším, ale ešte si chcem počkať nejaké dva mesiace na to 🙂 Len pekne pomaly s tým upratovaním a žehlením. Ja tiež dnes umývam tak trochu soft, okná. Už len dve malé mi chýbajú, s prestávakami mi to trvá dvakrát tak ako som zvykla, ale to niiiič, veď máám čas, celý deň. Hlavne nech som v pohode, aby aj mimi vo mne bolo v pohode 🙂

lucia.kl: paráááááda babská jazda budete 🙂 aj kamoška čaká po IVF dvojičky dievčatká. Takže bude mať kto privádzať na svet ďalšie detičky 🙂

zabkaevka
10. mar 2010

kočky prosím vás ste niektorá na PNke?? neviete podľa čoho sa ráta to nemocenské čo by malo prísť do sociálky??

dydynka
autor
10. mar 2010

źabkaevka no uz som vyvesala pradlo a ledva sa mi to zmestilo na vesiiak ...ale som sa pritom zadychala,, 😀 no a este jedna pracka ale to az ked sa mi hetno ususi bo to nemam kam davat,,,aspom si spravim prestavku 😅

zabkaevka
10. mar 2010

dydy : jeeeej si šikulka 🙂 aj ja mám teraz prestávku, už len jedno okno mi chýba, ale dosť je zima vonku, až mi mrznú ruky keď zvonku umývam okno.

To nemocenské už som vytelefonovala so sociálkou.

lucia.kl
10. mar 2010

tak s tymi vložkami to bude fakt sranda, ešteže to bude až za takých 12 rokov 🙂 my máme ešte aj psa doma fenu, takže fakt uplny babinec 😀
zabkaevka, ja som doma na PN a dostavam 55% z hrubeho platu čo som mala v praci čiže z platu 550€ dostavam 300€ je to nejakych 10€ na deň, no nič moc, ale musime vydržať, ešte dva mesiace a už mi plati aj DNP a potom šup na matersku - aj ta by mala byť vyššia vďaka DNP.

lucia.kl
10. mar 2010

ja som vecičky čo som podostavala zatial len oprala v bieliacom prašku a odložila, v deckom budem prať až ked bude decka izba a bude to kam dať...

ivanka85
10. mar 2010

ahojte, baby na internom vysetreni, ktore treba absolvovat, co vsetko s vami robili?🙂tak obycajne zrak, sluch, pluca alebo?

vi3ka
10. mar 2010

lucia.kl- chcem sa spýtať, že ked si na PN, tak máš vychádzky, alebo to máš voľné? hm? mne dal zatial vychádzky 2x denne po 2 hodiny, ale to je na nič. krstna ked bola tehotná, tak jej dal voľné vychádzky. skúsim dokiho poprosiť, nech mi dá trošku voľnejšie vychádzky ak sa dá. teraz ked je zima, tak mi stačia aj tie 2 hoďky, ale ked príde leto, tak to bude hrozné. dúfam, že ho nejak presvedčím.

zabkaevka
10. mar 2010

lucia.kl: no to mi presne povedali na sociálke. Dnes mi vlastne prišlo z práce nemocenské za prvých 10 dní a potom 20.príde od sociálky za ďalšie dni v mesiaci. Tak to je celkom dobre tých 55%, dá sa to, aspoň to najnutnejšie to pokryje. Ale myslím, že z nie z hrubého ale z čistého príde na účet, keĎže asi sa odvádza aj z toho dať. Takže rátajú to zrejme z hrubého ale pošlú v čistom.

To fakt sú voľnješie vychádzaky?? hmm ani som nevedela. ale nič to, ja vlastne by som chcela nastúpiť do práce koncom marca alebo začiatkom apríla, a potom po tých 2-3 mesiacoch, ako budem vládať, pôjdem opäť na PN.

zabkaevka
10. mar 2010

ivanka: na internom neviem či práve to čo si vymenovala, mne doki vravel, že EKG, krčné žily pozrú na nohách a také vyšetria. A to mi aj raz robili, keď som bola na internom.

avila
10. mar 2010

Mna na interne neposlal, tak neviem ci je to standartne... Ale vsak neva. Inak, uz mi trochu puchnu nohy... Aj vam, ci ni? Som bola aktivna, umyvala som kupelku, WC, chodbu... A teraz sladky pokoj 🙂

Lutsine, gratulujem 🙂 Muzicek musi byt stastny 🙂 Ak povedal doki na kolko % si je isty?

Dnes som kupila nadherne bielunke zamatove dupajdy aj s kabatikom, so vcelickami 😀 Za 2,50 z UK bazara. Nadherne, ani nosene nebolo. Uz mam par kuskov, sa vytesujem 😉

andrejkaa23
10. mar 2010

dorik
dydynka
dorik
Hej bola som na tej new metode. 😀

pepppe
10. mar 2010

jaruska tak my musime este veruze najupovat vecicky 😀 uz aby to bolo ,ze?baby tak akurat som dosla,boli sme na 3D malinky sa nam trosku skovaval,ale bolo to nadherne,takze uz mame na milion potvrdene,ze to bude chlapisko 😉 mame aj dokaz,heh noo avsetko je v poriadku,vsetko nam ukazal,zratal prsteky,babetko je o tyzden vacsie,vraj by som mala rodit miesto 9jula asi 2jula 😉 a vazime krasnych 606g ,,,,,tucko mamickin to bude,dam aj foto,ale nemam baterky do fotaku

jaruska8
10. mar 2010

Jej Peppe, takže sa pipík potvrdil!! To je super!! 😉 A aký je to velkáč, som rada, že je všetko OK, muselo to byť krásne, zážitok. 🙂

pepppe
10. mar 2010

noo nevedel,ze uz sa to neda presne povedat,,,,ale ze vraj kolo 20cm,,,,,nooo bol,len sa hanbil,bude asi po mne,ja sa nerada fotim a kamerujem 😉 aj by som sem dala foto,ale nemam baterky do fotaka...takze jaruska mas sa na co tesit,,zazitok nadherny 😅

jaruska8
10. mar 2010

Už aby bol 25. marec, môj doktor je fajn, vždy nám všetko poukazuje, dúfam, že bude všetko OK, aj keď prstíky sme si už zrátali, aj všetky orgániky sme videli, tak hádam je to dobré. 😉

xpetka1x
10. mar 2010

baby caute aj ja mam za sebou dnes poradnu som v 14tt a vsetko je ok a bolo vidno pipik 🙂

jaruska8
10. mar 2010

Jej, gratulujem!! takže ďalší párik!! 😀 😀 😀

irsina83
10. mar 2010

aj ja budem mat dievcatko 😀 tak uz ich je tu viac 😀

lutsine gratulujem ku chlapcekovi 😀

dydynka
autor
10. mar 2010

no este sa to tu zatial drzi v rovnovahe 😀 som zvedava coho tu bude viac 😀

avila
10. mar 2010

No baby... vsak vy uz takmer vsetky viete... No my si pockame este 3 tyzdne do dalsej poradne...

lutsine
11. mar 2010

Avila doki povedal ,ze na 90% to bude chlapcek,tak uvidime v utorok na 3D. 😝