Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

irsina83
9. máj 2010

Caute kocky,

malinka sa ma dobre, krasne pribera a dufam, ze to tak bude aj nadalej 😉 v nemocnici budeme este asi do polky juna alebo do konca...neviem zalezi na malickej 😉 musi si dohnat svoj cas co mala byt este v brusku 🙂 zvladneme to... len na vykend som doma a zajtra sup spat 😵

lindana
9. máj 2010

Ahojte

chcem sa opytat skusenejsich 😀
Cca pred tyzdnom som mala s priatelom nechraneny styk. O babetko sa nesnazime, mame to naplanovane az za taky rok dva.. Avsak sa mi troska poplietli datumy, bol to 12ty den cyklu, cize teoreticky by som mohla byt vtedy plodna. Viem ze je skoro, napriek tomu mam zvlastne pocity - som fajciarka, ale z cigarety ma natahuje, staci ze zacitim niekde dym a je mi na zvracanie. Mam vlci hlad niekolkokrat za den, napriek tomu zjem par kuskov z jedla a je mi blbe, ale nezvracam. Picha ma v podbrusku, citim sa byt unavena, dnes ma zacali boliet prsia.. Na test je asi moc skoro, ale asi aj na priznaky. Som dost zmetena, neviem co si mam mysliet,ci sa mam zacat tesit, alebo mam navstivit obvodneho lekara 😠 Alebo mozem byt natolko senzitivna a citit tehotenstvo uz v prvych dnoch? Dakujem 😅

lutsine
10. máj 2010

Chcem sa spytat,kde je možné si pozrieť kočiariky Chicco S 3 a Jane slalom pro nazivo. dakujem.

dydynka
autor
10. máj 2010

lindana pockaj ci ti pride mrcha,,ak ne tak az vtedy si sprav test,,,a nestresuj,,nemusis byt tehu,,, 😀

vi3ka
10. máj 2010

ahojte tehuľky 🙂
tak pred chvíľou som sa vrátila z poradne. vytešujem sa, lebo som videla malinké naše krásne, ako mi len narástlo. 😀 😀 😀 aj hrdý tato bol pri tom. srdiečko nám bije ostošesť, hýbeme sa vo veľkom... čo sa týka pohlavia, tak to sme zreteľne nevideli, ale myslím, že to bude dievka 😀 cítila som to na chlapca, ale to je jedno, len nech rastie do krásy a zdravia 🙂

lutsine
10. máj 2010

a na 3D sa nechystate? aby ste vedeli co to bude?

alexandra1705
10. máj 2010

Ahojte tehuľky, od januára sa snažíme o baby a včera večer som si po 2 dňoch meškania spravila test a mali sme dve //, tak sa s hrdosťou pridávam...

dydynka
autor
10. máj 2010

alexandra tak gratulujem,,,to ste sa snazili asi tak dlho ako my,,,, 😀

alexandra1705
10. máj 2010

ďakujem...obaja sme boli veľmi milo prekvapení, aj keď je pravda, že som nemala žiadne menštruačné príznaky, včera sme sa vrátili z Egypta a pred dovčou mi otec vravel, že cíti, že sa vrátime 3-ja...sme happy

dydynka
autor
10. máj 2010

no vidis ,,,mal pravdu 😀

vi3ka
10. máj 2010

lutsine: budúci utorok som sa objednala na 4D čo u nás v nemocke robia. teším sa na to.

vi3ka
10. máj 2010

vítam ťa alexandra a gratulujem k 2//. len nech ste zdraví 😉

avila
10. máj 2010

Dydy, vsetko dobre k narodkam, hlavne vela zdravia Tebei babetku 🙂

Dnes poobede idem k dokimu, som zvedava co mi povie. Do nemocnice uz necem.

lutsine
10. máj 2010

Avila dufam,ze bude vsetko v poriadku, nech to babo potiahne aspon do 36tt...🙂

zuzana134
10. máj 2010

ahojte žienky,dnes som prvý krát objavila tieto stránky a som bola milo prekvapená,som nevedela,že niečo také existuje.Som prvý krát tehotná a som v 12týždni,vzhladom na to,že som teraz ešte vTaliansku,moje prvé vyšetrenia prebehli tu,všetko je zatial vporiadku. 4roky som tu pracovala a skončilo sa to snatrhnutím dvoch chrbtových svalov a dotoho som otehotnela,takže mi nakázali vela nepribrat a uvidíme ako to pôjde dalej.Kvôli marodke som prišla tu o prácu,skončila som na podpore,takže do konca mája som ešte tu a vraciame sa na sk spriatelom,sme spolu 8rokov,a asi prišiel čas,aby sme mali bábo a sa vrátili domov,aj ked sobavami,lebo neviem,či mi uznaju matersku na sk,do pôrodu nedostanem na sk pravdaže ani korunu,a či budem dostávat rodičovský príspevok,je v oblakoch,lebo na uradoch maju pravdaže riadny chaozz a nikto mi nevie presne povedat čo by bolo najlepšie.No rodit chcem zaručene doma,vo svojom prostredí.Takže čo by som sa mala tešit z tehotenstva riešim stratu práce,matersku a pravdaže su obavy z buducnosti ale dieta beriem ako dar.Pozerala som aj práce na doma,ale nejak tomu neverím,snád na niečo natrafím,čo ma bude bavit a na čom sa nepopálim.je smutné,ako su ženy s detmi alebo tehotné ženy obmedzované a nemaju vo svojom státe výhody,si to prvý krát uvedomujem.Ale som rada,že som vás tu objavila 🙂

alexandra1705
10. máj 2010

vi3ka...ďakujem pekne...budem si tehu veľmi užívať....len neviem, aký bude postup ďalej, nakoľko som volala k Dr. a sestrička mi vravela, že mi to zistí zajtra, nech si zavolám, akoby som bol aprvá tehotná v ich ordinácii...tak uvidíme....

elko69
10. máj 2010

dydynka vsetko najlepsie teda k narodeninkym...kolko mas? 🙂

elko69
10. máj 2010

alexandra1705 tak super gratulujem a vitaj medzi tehulkami..

alexandra1705
10. máj 2010

ďakujem elko, teším sa, že k Vám patrím/e 😉

simonka28
10. máj 2010

ahojte kocky.tak uz som ako tak mudrejsia-maly ma2900gramov,je dobre otoceny,aj plodova voda v pohode lenze musim ist v stredu do Martina na konzultaciu ohladom toho,ze je vacsi a kedy naplanuju cisarsky.mozno si ma tam aj nechaju sak uvidim.bozinku ako tam leje:.(vitam nove tehulky.pekny vecer.

elko69
10. máj 2010

simon tak to je pekny valibuk,dobru vahu mal..sice ani ten moj neni malinky pred 4 tyzdnami mal 1883 g a neviem kolko mohol odvtedy pribrat veru a dalsi ultrazvuk mam asi az v nemocke za 2 tyzdne mozno...

simonka28
10. máj 2010

no mne tam zasa budu robit utz,ze nech oni rozhodnu co dalej.to teda budu valibuci,budeme mat co nosit...

dydynka
autor
10. máj 2010

dakujem dievcence,,,no dneska mam len 20... 😀 😀 konecne sme dneska prerobili izbu tak uz len doniest postielku a hotovo,,,som taka rada,,,,ale mam toho uz dneska dost,,,bolo dost roboty a som unavena,,dufam ze po dnesku bude chcet byt mala este v brusku 😀

lindus1
10. máj 2010

ahojte kocky, som tu dnes nakukla po styroch dnoch...nejako nebol cas, stale cosi....

dydy vsetko najlepsie k narodkam 😉

a gratulacia novym tehulkam!!!

lindus1
10. máj 2010

kočky tak naše bábo bude spinkať prvé mesiace v košíku namiesto postieľky, cez víkend sme kúpili, pridávam foto 🙂 je na kolečkách, tak aspoň sa budeme môcť pekne presúvať z izby do izby 😉

dydynka
autor
10. máj 2010

lindus ta je velmi pekna,,,kolko stala?

lindus1
10. máj 2010

dydy kupovali sme v kike a stala 129 €

dydynka
autor
10. máj 2010

fu to neni malo 😖 ked si to vezmes tak ze tam dlho spat nebude,,,,

lindus1
10. máj 2010

to je fakt, ale keď som pozerala za aké ceny predávajú iné maminy podobné koše alebo kolísky používané, tak sa to vyrovná cene novej, tak už radšej novú.... a potom ju môžem aj ja predať, veď to bábo to ani nestihne opotrebovať za tých pár mesiacov

lulu4
10. máj 2010

lindus, teraz prisiel inzerat s linkom na teme prvy krat tehotne, ze jedna pani predava nepouzivanu kolisku za 50 Eur