Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

vi3ka
28. máj 2010

@30lenka no vidíš 🙂 teším sa s tebou. je to super pocit, keď počuješ, že dieťatko je v poriadku. jeeej. super.

30lenka
28. máj 2010

@vi3ka vsak ja som ani poriadne nespala koli tomu a dnes uz ani nebudem v praci pracovat tak ma to potesilo ze kakam na celu robotu 😀

vi3ka
28. máj 2010

@30lenka 😀 😀 😀 správny postoj k robote. dieťatko je prednejšie. tak a už len pozitívne myslenie naštartovať do budúcna.

30lenka
28. máj 2010

@vi3ka normalne neviem co so sebou 😀 pokyvem sa na stolicke a idem domov 😀

elko69
28. máj 2010

@avila to aj mne opuchaju to to teplo celkovo a este to tehotenstvo...
@vi3ka mne na internom robili EKG ale to este v 1. trimestri len v ramci prehliadok...ja som bola aj u zubara preventivne kvoli tehu a mam zaznam v tehu knizke z toho...pekne brusko mas uz...
@30lenka no vidis ja som ti to hovorila...len netreba hned mysliet negativne lebo si to privolas to zle,len pozitivne aver svojmu babetku 🙂

30lenka
28. máj 2010

@elko69 dakujem a podrzanie 😉

30lenka
28. máj 2010

Babulky idem ja na obedik zatial sa majte pekne 😀 pa paaa

elko69
28. máj 2010

@30lenka nieje zac... 😉

lucia.kl
28. máj 2010

@vi3ka neboj ja som nikam neodišla, ja vas chodim pravidelne čitať a občas prispejem, už nevladzem tolko pri počitai sedieť ako pred tym, už je to naročne
a hlavne chodim teraz do dvojičiek aby som vedela čo ma aka, kedže sa to už velmi rychlo bliži

elko69
28. máj 2010

@lucia.kl veru ty to budes mat o nieco viac pestrejsie s dvojickami 🙂

lucia.kl
28. máj 2010

no užijeme si to, budem ich požičiavať každemu kto prejavý záujem 😀

elko69
28. máj 2010

@lucia.kl hehe pomoc vitana asi z kazdej strany,ze?ale sak ked budu vacsie tak uz to bude o nieco lahsie...budem drzat palceky... 😉

avila
28. máj 2010

@30lenka no vidis 😉 Super, ja by som plakala rovnako a asi kazda z nas. Oslav to nejakou mega zmrzlinou, rozsoupni sa 😀

@lucia.kl ale to utieklo, co? Vsak uz si skoro v cieli 🙂 Ci na starte? Drzim palce a daj urcite vediet aj sem, ako sa vam dari.

@elko69 no veri, to je tak v robote za stolom, prides domov, tak upratujem, varim, zehlim a proste sadnem si a zistim, ze som naliata. Ale radsej som tehu v lete asi, nemusim sa babusit 🙂

pepppe
28. máj 2010

baby a co dydynka nebodaj uz porodila,,nebola tu dva dni 😉

lucia.kl
28. máj 2010

@avila v cieli a na začiatku zaroveň, koniec velkeho brucha sa bliži a bliži sa začiatok dvoch uzličkov 🙂 juj ešte si pamätám ked sme tu boli tak v 12tt, fakt to letí a hlavne vela mamin pribuda, aj v dvojičkach mame tri nove maminy

elko69
29. máj 2010

@avila to je jedina vyhoda ze sa nemusis babusit ale tak je mi strasne horko,potim sa a teraz najnovsie ma bolia strasne prsty na rukach ale dost....

@pepppe neviem co s nou je ale myslim ze ma termin az po mne jedine zeby ju to teda chytilo o par dni skor???

dydynka
autor
29. máj 2010

ahoj kocky,,,,nie este ma to nechytilo skor aj ked mam taky pocit ze coskoro sa vypyta,,,uz ma dole tak tlaci ze ma boli chodza aj akakolvek poloha,,,,ja som tu bola ale vzdy ked som cela napisat tak ma nieco vyrusilo a potom som nato zabudla,,,elko ja mam termin dva dni po tebe 😀

zbibo
29. máj 2010

Ahojte Elko, Peppe, 30lenka,
boli sme vcera na UZV, vyzera byt vsetko ok, mam prist o 4 tyzdne na prvu poradnu 😀 .
V albume je foto z UZV.Male presne na den zodpoveda velkosti podla poslednej menstruacie 😀
Tesiiiiiim, drzte sa 🙂

30lenka
29. máj 2010

@zbibo blahozelam no vidis vravela som ze to bude ok len musis byt v pohodke ja viem to sa vravi ale koli babatku to zvladnes drzim palceky 😀

elko69
29. máj 2010

@dydynka no sak este mame cas obe,nie?
@zbibo tak super potom,len tak dalej nech je vsetko len a len v poriadku..

dydynka
autor
29. máj 2010

no jasne ze mame,,,ale ved by sa hadam uz nic nestalo keby sa teraz pytali na svet 😉

avila
29. máj 2010

Ahojky, krasny den dnes 🙂 Doobeda sme sa prechadzali, este nebolo tak horuco, som si dala kooopec zmrzliny (teda 3) v sladkom kornutku a cokoladou poliate 😀 A stihla som koopec veci, uz konecne aj malemu zacinam prat. Len nohy mam zas ako bambuke, ale neriesim..

@lucia.kl a na zaciatku sa mi to zdalo nekonecne 😉 A ako zvladas, v poho? Malinke maju aku polohu, predpokladaju sekciu ci ee. Uz asi mas uplne vsetko pripravene vsak? Drzim palce, aby bolo vsetko OK, ale aj tak super, ze 37t.t., ja ked som este bola nastavena na dvojky, strasne som sa bala predcasneho porodu...

@elko69 prsty na rukach? A to preco? Tam su vlastne nervove zakoncenia... nic ma nenapada 😒

elko69
29. máj 2010

@avila no to neviem preco ani ja,sak mam v tele nejaky zapal na hrdle.lezim s horuckou v posteli

lucia.kl
29. máj 2010

@avila zvladam decela v poho, hlavne cez den, noci su horšie, neviem si lahnuť a boli ma pod prsiami, tak kde začina brucho, neviem čim to je. pripravene už mame skoro všetko, už len mne nejake veci chybaju a potom už to všetko hodim do tašky, lebo jeden nikdy nevie.
@elko69 aj mňa bolia prsty na rukach, hlavne ked ich zohybam ale ja ich mam opuchnute, tak možno aj preto, som musela dať všetky prstene dolu a to som sa trapila peknu chvilu 😠

elko69
29. máj 2010

@lucia.kl to aj ja z tepla opuchnute a uz sa mi podarilo dat dole obrucku ale zasnubak este nie...juj zle mi je,mam horucku 38st a studene obklady nezaberaju

lucia.kl
29. máj 2010

tak to by som nechcela mať v tomto teple horučku, ja som asi pred tyždňom trapila so strašnym kašlom, normalen v kuse, som ani spať nemohla, sestrička ked ma rano videla, tak ma okamžite brala prednostne pred všetkymi pacientmi, ešte to furt neni ono ale už ma to chiti len raz dvakrat za deň a to sa da zvladnuť. no bez liekov sa ťažko lieči ☹

elko69
29. máj 2010

Idem na paralen....

dindulka
29. máj 2010

ahojte babule 🙂 možem sa pridať ?

ja som momentálne začiatku tehu, dve krásne čo najkrajšie čiarky 😀 som na testíku objavila ešte len v pondelok, v stredu som bola u dr. a tehu mi potvrdil, som veľmi veľmi šťastná 😵 😵 😵 😵. snažilkovali sme rok a pól a podarilo sa, ovuláciu som mala 38 deň, ale to jedno kedy bola, hlavne že bola a bublinka je v maternici 😉

zbibo, čítam, že sme na tom skoro podobne, gratulujem a držím palčeky, aby bolo všetko v najlepšom poriadku. pozerala som fotečky, peknučné 🙂 ja musím tiež pridať 😉 . do prvej poradne mám ísť 16.06. a už teraz sa neviem dočkať, to by malo byť vidieť už srdiečko našej lásky 🙂 naša bublinka má asi 5 mm, podľa posledného menzesu by som mala byť v 8 tt, ale keďže mám cyklus posunutý a ovulku tiež som asi v 4 tt. dúfam, že všetko pôjde ako má. aj si hovorím, že sa nemôžem báť, ale je to ťažké, ale každopádne treba myslieť pozitívne 😉 bola b y som rada, keby sme si mohli vymieňať vzájomné skúsenosti ... 😉

denne73
30. máj 2010

Ahojte. samozrejme tu môže každá tehulka. 🙂 Vitaj dindulka a blahoželám.

pepppe
30. máj 2010

@30lenka lenka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉