Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lindus1
1. júl 2010

@elko69 a stale mas tie newborn plienky, pre najmensie babo?

elko69
1. júl 2010

@lindus1 ja davam este 3-6 kg ale mam uz nakupenych asi 7 balikov 4-9 kg....

lindus1
1. júl 2010

@elko69 no praveze ja som kupila 3 balenia 2-5 kg, tie uplne mini 😀

lindus1
1. júl 2010

@elko69 teda 3 balenia po 78 ks, aby si bola v obraze... 😀

lulu4
1. júl 2010

@pepppe hehe takze este posledne vecicky objednane dochadzaju pred porodom, mas to presne naplanovane 😀
no veru objednala som monitor, sme sa s mm zhodli ze nam to za tie peniazky stoji a zohnali sme v akcii za dobru cenu.. inak stoji ovela viac... ked nebudeme potrebovat predame..

lulu4
1. júl 2010

@lucia.kl wau tak to si kocky nasli pekny rezim doma, a ked jedna potiahla 6 hodin to je uz ozaj paradicka... no s tym mlieckom nic nenarobis niekto ho ma niekto nie, hlavne ze malicke pekne priberaju a rastu.. to je zaklad...aj ti niekto po prichode z nemocky s nimi pomahal alebo si to zvladla sama s mm?

lulu4
1. júl 2010

@lindus1 no vsak ked pride buduci tyzden to staci, ja sa za nim netrham v utorok len nech pride 😀 ale diky za info ved ti potom dam vediet a aj ste ho nejako skusali? to sa asi neda vyskusat ci je dobry kus?

elko69
1. júl 2010

@lindus1 no sak dufaj z emaly nebude moc velky 🙂 a po kolko ks su balene??lebo odkedy sa maly narodil tak som minula cca 3 balenia co boli 80 a 78 ks a uz nacinam 4 balicek ...

elko69
1. júl 2010

@lindus1 aha no to by si mala stihnut minut lebo pebalujes ked s ati dokaka a to sa na zaciatku dost cisti a aj ked sa ti pocika sak ho v tom nenechas dlho,no ja prebalujem kazde dve hodky ked papame teda ale niekedy minieme na jedno prebalenie aj 2_3 plienky ked mi ich okaka alebo ocika maly..

lindus1
1. júl 2010

@lulu4 neskusali zatial, lebo ten adapter nesedi na slovenske zastrcky ako vsetko elektro, co kupis v UK, ale to bezne kupis u nas v elektre, tu prepojovaciu vecicku... my sme jednu mali na telefon, ktory sme kupili s Irsku, ale zapatrosili sme niekde, tak musim kupit novu a zatial nebol cas...

lindus1
1. júl 2010

@elko69 ved uvidime aky macko sa narodi a to dopredu nevie nikto presne, takze sa necham prekvapit a potom uvidim, ze co a kolko treba 🙂 inak zasa som sa len presvedcila, ze sa netreba zbytocne vela zasobit dopredu... takze uz kupujem len najnutnejsie 😀 a teda som zvedava, kolko mi toto predsavzatie vydrzi 😀 😀 😀

lucia.kl
1. júl 2010

@lulu4 prvy deň som mala doma mamu , mm bol v praci, druhy deň som to musela zvladnuť sama, lebo mama sa chvalila fotkami deti u susedy a spadla ☹ no a teraz mam doma mm lebo ma tyždeň dovolenku, ale zvladnuť sa to da aj sama, len treba system a keď začnu plakať obe naraz tak pevne nervy 😀

lucia.kl
1. júl 2010

moje tri lasky

lindus1
1. júl 2010

@lucia.kl zlata foto 🙂

lindus1
1. júl 2010

kocky idem, zdochyna mi notebook a nabijacku som zabudla v praci, tak ma kazdu chvilu vypne........ majte sa pekne 🙂

lucia.kl
1. júl 2010

@lindus1 dobru noc

vi3ka
1. júl 2010

ahojte baby 🙂 tak ako ste prežili dnešný "pekelne" horúci deň? ja už som si kúpila ventilátor, takže mi je sveta žiť 😀 😎 vetrala som dnes periny, prala, varila, takže taká klasika. inak spomínate tu, že vám budú chýbať brušká 🙂 aj mne to určite bude chýbať a hlavne to, keď sa drobček prevaľuje v brušku. vtedy by som najradšej mala nejaký domáci utz, aby som mohla vidieť, že čo to tam stvára 🙂

lulu4
1. júl 2010

@lindus1 jaaj no vidis to som nevedela ze to nesedi na nase sloven. zastrcky ale mohla to tam mat napisane to mi vobec nenapadlo ale ved to nie je problem, my tu redukciu nemame doma ako aj vy tak skocime kupit...nevies kolko to stoji?
inak uz som ho aj jednej kocke poradila co si tu piseme, a ta pani mi dnes pisala ze dakuje ze aj jej dala zlavu...xixi

vi3ka
1. júl 2010

@lucia.kl no zlatéééé 🙂 hrdý tatko so svojimi kočkami

vi3ka
1. júl 2010

@lulu4 môžem sa spýtať, že čo za monitor dychu ste si to objednali? odkiaľ a za koľko ak môžem vedieť?

lulu4
1. júl 2010

@vi3ka poslala som ti IP tam som ti vsetko rozpisala

lulu4
1. júl 2010

@vi3ka ani nevrav som dnes cestovala skoro hodinu za kamoskou a to len na druhy koniec BA no otras... mi bolo uz normalne na odpadnutie... tento tyzden mam stale nejake stretka uz mi z toho preskakuje.. uz chcem oddych...
mna caka varenie zajtra a neviem co navarit, nic mi nenapada... asi spravim len granadir...
no s tym domacim UTZ to by som brala hned, ja som drobca videla vcera ten bol uz taky krasny take baculate nadherne licka, no krasavec, velmi sa na neho tesim uz...

elko69
1. júl 2010

@lindus1 alebo ked tak tak kupuj vacsie plienky do zasoby tie si ho pockaju 🙂

vi3ka
1. júl 2010

@lulu4 diki za IP. no to ti verím, že je to zabiják. teba aspoň pustili sadnúť v buse, ale ja som minule cestovala MHD a tam sa nikto neuvedomil. hrozné. 😒 ja som sa doteraz prepravovala po meste autom, ale teraz je nepojazdné, takže musím pešo a minule som sa toľko nachodila, že už som mala tam dole taký pocit, že sa roztrhnem na poly. domov som už išla ako kačka s vypätím posledných síl.
no s tým varením a hlavne s poradou od mm to máme rovnaké. oni sú asi všetci taký, že im je to jedno a ty vymysli, čo chceš.
ja moje malé uvidím až 20. júla, vtedy idem na poradňu a sľúbil aj utz, tak som zvedavá, ako narástlo, ale určite riadne veľa podrástlo, veď už je napratané cez celé bruško 🙂

vi3ka
1. júl 2010

baby ako sa počítajú tie týždne? ja už som z toho magor.

romini
1. júl 2010

caute dnes som den stravila u nasich lebo uz sa doma nudim a je mi hrozne teplo s tym velkym bruskom uz. Uz ho mam dole klesnute dost. Dufam ze nebudem prenasat....

romini
1. júl 2010

@vi3ka co presne nevies na tych tyzdnoch ? podla kona si 29 tt to je 28 tt + napr. 3 dni a to tahas ten 29 tt ja som 39 tt plus 5 den to je 40 tt

romini
1. júl 2010

@lulu4 aj ja som rozmyslala nad granadirom ale urobim placky zemiakove plnene maskom a cesnakovu polievocku....tiez mas problem co navarit co??????? to poznam uz mi z toho hrabe ako som doma

lulu4
1. júl 2010

@romini no vidim ze s tymto ma problem vacsina z nas.. ja som uz niekedy zufala... ale spomenula som si ze tam mam aj krasny velky karfiol v chladnicke a mame zemiaky aj tatarku tak uz mam obed... ale tie placky to neznie zle... ako robis taku dobru cesnakovu polievku? tu ma mm rad...

romini
1. júl 2010

ja ju robim takto dam si uvarit do vody par zemiackov nakrajane na kocky do osolenej vody, ked su zemiacky uvarene pripravim si do misky trochu oleja, cervenu sladku papriku a vela roztlaceneho cesnaku to tam vylejem miesam a necham varit, ten cesnak tam este roztlacim aj potom nech je to take dobre cesnakove, nakoniec si urobim z detskej krupice a vajcia taku hmotu co necham ztuhnut v ladnicke a struham to do polievky. do tejto polievky nejde zasmazka.
a dochutim to aj trochou vegety este.