Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

nanula1108
8. jan 2010

a to ti tiez krvacal cipok, lebo mi povedal ze maternica aj babo su v poriadku, este som zabudla povedat, ze rano som bola na stolici ale asi po styroch dnoch, povedal ze to pravdepodobne z toho, neviem, nalakala si ma! bol pekny hulvat, ale vyzeral ze vie o com hovori, tak neviem

lindus1
8. jan 2010

Avila dakujem, som objednana na 21.1, tak som zvedava, co sa bude vsetko diat... mam dovolenku, tak surfim, citam kadejake pribehy, co tiez neviem, ci je az tak dobre, lebo niektore info ma znervoznuju, ale od pondelka uz idem do prace, tak bude menej casu stale sa nad niecim zamyslat 🙂

xpetka1x
8. jan 2010

NIE MNE TO SLO PRIAMO S MATERNICE,,TAK SA NESTRESUJ BUDE DOBRE DRZIM PALCE

mib
8. jan 2010

ahojte kocky, ten obchod v raci o ktorom ste pisali vcera je www.brendon.sk. ja som tam tiez bola, ale nohavice vacsinou okolo 50 Eur. ... sa mi to zda dost za veci, ktore budem nosit par mesiacov. 😖

nanula1108
8. jan 2010

DAKUJEM ZA PODPORU, vlastne hned ako ma dovysetroval, este predtym nez ho videl na sone tak povedal ze maternica je ok, ze je to z toho cipku.a potom to vlastne este potvrdil chvalabohu aj sonom, a este mi povedal ze si mam dak skontrolovat nejake stery ci nemam zapal na tom cipku ze aj z toho to moze krvacat, zeby to doporucil mojnu dokymu.

jajka28
8. jan 2010

nanula-to bude OK! neboj v 11 - 12 tt sa minimalizuje riziko potratu na minimum vraj...len kludek!!!

elko69
8. jan 2010

dydynka to uz boli asi tie tripltesty,a nehovoril ti lekar aby si si zavolala skor??jako mesiac cakat na vysledky by som nechcela,ja sa to dozviem bud.svrtok tak mi drz palceky prosim 🙂

dydynka
autor
8. jan 2010

elko budem ti drzat pacleky neboj,,nie sestricka mi povedala ze vysledky na poradni,,,

nanula1108
8. jan 2010

posnazim sa byt kludna, a z postele sa nehnem cely vikend a hotovo!vdaka za podporu!!!

elko69
8. jan 2010

dydnka dakujem...aha tak prajem pevne nervy nech to vydrzis anech ti vsetko dobre dopadne...

dydynka
autor
8. jan 2010

dakujem,,,no budem velmi nervozna ten mesiac ale tak hadam to bude ok

elko69
8. jan 2010

hlavne sa moc nestresuj,ok??klud a mysli len na to ze to bude dobre vsetko 😉

avila
8. jan 2010

Nanula, drzim palceky, hlavne mysli pozitivne. Lekar urcite vedel, o com hovori. A tvoj doky bude v pondelok ordinovat? Zeby si isla hned za nim, aby si i ty bola pokojna. A to ani sestra nebola k tebe empatickejsia? Desne...
Drz sa a veru - len lez a relaxuj 🙂

simonka28
8. jan 2010

ahojte kocky!dlho som tu nebola.wcera som nirmalne citila ako sa mi taka gulka premiestnuje z lawej strany na prawu,ci to bol ten moj chrobacik ,newiem 😒 az w utorok idem do poradne,sa tesim ked ho uwidim) 🙂

xpetka1x
9. jan 2010

ahojte baby nemali ste na zaciatku tehu take bolesti v podbrusku?? ja mam na lavej strane sem tam take jemne pychanie?? mali ste to niekto?? co to moze byt ☹ 😒

barbina182
9. jan 2010

ahoj petka ja som to nemala a v ktorom tt si...na zaciatku by som bolesti nepodcenovala.ale ked to je len jemne a nie v kuse tak asi sa ti pripsosobuje maternica..

irsina83
9. jan 2010

dydy skus si tam zavolat na tie vysledky, ja som ich mala do 2 dni...

pepppe
9. jan 2010

ahojte babenky,ja chcem uz mat tiez tie testy za sebou,a mne doktor ani len nepovedal,ci mi ich vobec aj robit bude,,,jajha a co inak porabate??ja som v praci ale nuda tu je

vierkaha
9. jan 2010

Dobré ráno kočky, peppe neboj sa všetky tie procedúry sú individuálne podľa lekára, aj mojej kamoške robila jej lekárka testa až teraz a to je v 16 tt a ja som ich už mala teraz 😵

danatje
9. jan 2010

Ahojte všetky vás pekne zdravim a prajem v novom roku pohodové tehulkovanie a zdravé deticky 🙂

danatje
9. jan 2010

Nenájde sa medzi vami niekto,kto sa dozvedel, že je tehu už po Novom roku?

danatje
9. jan 2010

Vierkaha ty si v kolkom týždni?

pepppe
9. jan 2010

noo len aby mi ich aj urobil,bo ma asi prazi vierka 😉 vsak aj ja chem vediet ci je vsetko ok

vierkaha
9. jan 2010

Danatje som v 12tt, ale ja svojo dokiho dobre poznám- tak možno je to tým 😉 Peppe ani ja výsledky ešte nemám ale doki hovoril, že je zatiaľ všetko ok

dydynka
autor
9. jan 2010

ahojte baby,,,ako sa dneska mate? ja mavam nizky tlak tak mi je niekedy blbo,,ale da sa to vydrzat,,, 😔

pepppe
9. jan 2010

ahoj dydynka..noo dobre,len musim byt v praci,ale co uz 😉 mna uz4den bolieva hlava .ale inak je vsetko ok

vierkaha
9. jan 2010

Ahoj dydynka ja som mala včera na poradni 95 na 58 a sestrička aj s dokim sa asi 10 min vypytovali, či mi nie je na odoadnutie a ja som ich presvedčovala, že to mám taký tlak úplne bežne ty si na tom ako?

dydynka
autor
9. jan 2010

no ja som mala 109 na 69 pred tehu som ho mavala normalny,,a teraz stale taky nizky,,,a najhorsie je ze nemozem chodit na nakupy alebo niekam daleko sama,,,bo sa mi stane ze sa mi zatoci hlava a mam pred ocami biele a nic nevidim,,,

pepppe
9. jan 2010

nooo tak to hej,radsej nikam sa nechod..ja mam ormalny,ze taky aky ma byt,tak aspon to mam dobre

simonka28
9. jan 2010

kocky ja mam tlak90/50!no dam si kavicku a je to lepsie 😉