Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

simonka28
31. jan 2010

fuuj humus som si vcera kupila take cukriky na to a preslo na chvilu 😒

pepppe
31. jan 2010

dydynka pekne 😉 ja som si uz tehu gate kupila,nosim ich uz ,a su uplne super nic ma netlaci,pohodlne sa mi sedi,ako super vec to je 😉 a brusko nam uz pekne rastie babenky 😀

lindus1
31. jan 2010

ahojte kocky,

simonka mna minuly tyzden tak palila zaha (predtym som nevedela, co je palenie zahy), zjedla som tuniaka s cibulou, take nakyslo to bolo, fuuuuj ☹ a potom este na druhy den po cokoladovo-kokosovych susienkach... odvtedy je to ok, dufam, ze sa to tak skoro nezopakuje 😉

xpetka1x
31. jan 2010

no ja som prave vygrckala cerealie s mliekom...eee

elko no ano ako klasicka skrina len taka mala komodka v takych rozmeroch ako ta tvoja ,,urcite je to praktickejsie..takto vidis vsetky veci len zhora... np ale ved to je jedno.. mne radsej vyhovuje ten moj typ...
Inak baby sexujete mne doky zakazal a mojho stareho ide slahnut a mna tiez ☹

jaruska8
31. jan 2010

Ahojte, počujte, asi už aj ja cítim pohyby, aspoň dúfam, že hej. Vy to cítite ako?? Ja také bublanie, najma pod pupkom, je to super. 😉 😉 Vždy keď som na chrbte, pri iných polohách nie, určite to nie sú črevá, to je iné. 😉

lindus1
31. jan 2010

xpetka ja som sa lekara pytala na sexik pred tyzdnom, ci babu nemoze ublizit a povedal, ze nie, ze to nemoze ublizit.. ale potom povedal, ze po 30 tt uz neodporuca, ale ze zatial mozeme veselo 🙂

pepppe
31. jan 2010

jaruska to budes mat pohyby,bo nieco take citim aj ja,nie vzdy,,,len niekedy je to take steklenie v brusku,a presne pod pupkom a este aj take zblnkotanie

avila
31. jan 2010

Ahojky, no vidim, ze som rozbehla "komodovu" temu. Baby, my sme si kupili atku mensiu uz davnejsie v Jisku - ale ta je na nase papiere 😉 a teraz pojdem kukat zase asi tam alebo do Merkury, tam je toho kopec a ja zboznujem image suroveho dreva, tak uvidime, co zozenieme.

Dnes sme malovali mamincin bytik, uz sa blizi jej stahovanie ☹ Teda, malovali chlapi, ja som asistovala a umyvala 🙂 A zajtra znova pondelok... Inak, vam sa plet zhorsila ci zlepsila? Moja je katastrofalna, musim zase ku kozmeticke 😒 Ale nielen plet, vyrazky mam i na chrbatiku... Viem, ze hormony, ale dufala som, ze tehu mi to zlepsi...

Pepppe, Dydynka, mate krasne bruska 🙂

pepppe
31. jan 2010

dakujem avila 😉 ja som mala strasne straasnu plet na zaciatku,musim povedat,teraz sa to zlepsilo,aspon su neni vyrazky,ako boli predtym,ani make up uz nepomahal 😀

avila
31. jan 2010

Ved, ved, si pripadam ako voskova figurina, niekedy. A ked vam uz muzik povie, ze by ste mali uz zajst ku kozmeticke, tak to uz nie je OK 😒

pepppe
31. jan 2010

heh to mas dobre,,,vsak nieje asi zvyknuty na to 🙂 mne kazal sa malovat,,heh takze pohoda

avila
31. jan 2010

Ti chlapi... Moja mama vsak z toho hned vyvodila... ospatnievas, bude dievka 😉

pepppe
31. jan 2010

heh super,no nie??vsak by si chcela? jajha aj ja by som brala dievcatko,,,no uvidime a cokedy mas teraz poradnu?

elko69
31. jan 2010

no mam tie upravovane su dost nove asi tyzden a este mam aj z boku idem ju tam dat...

simonka no uz sem tam aj ano pali je to dost neprijemne,neviete co na to zabera????

elko69
31. jan 2010

xpetka1x no ja som dnes prvy krat od kedy som tehu,strasne som sa bala ale tak dnes som to vyskusala nejako som dostala chut ked som sa prebrala amojho manzela som nemusela moc prehovarat na nic :D :D

a baby co sa tyka tych pohybov ja uz sem tam teda velmi malo citim ako keby mi bublina praskla v brusku to uz su tie prve silnejsie kopance myslite?

dydynka
autor
31. jan 2010

baby neviem ktora z bratislavy ste mi hovorila ze ste boli kupovat tehu gate v tom obchode co ma na nete stranku bublinka.sk ,,,,,kde je ten obchod?

elko69
31. jan 2010

dydynka uz som pridala novu foto...tak kuk album ked chces...idem ja uz off aj lebo rano vstavam do prace skoro tak papa 😉

dydynka
autor
31. jan 2010

oki ja uz som pozerala,,,vidim ze sa nam zagulatuju bruska vsetkym 😉

avila
31. jan 2010

Pepppe, idem na tripple 8.2., kde si ma moj doky pozrie i na sone, tak uvidime. Pani, to je uz skoro za tyzden, ten cas naozaj rychlo leti.

Elko aj ja som kukla, je sranda, ako ma kazda z nas ine brusko, nie? Inak, aj vas dojima kazda sprostost? Som pozerala minule tie spomienky na svadbu snov... ako dazd...

jaruska8
31. jan 2010

Elko, aj ja cítim akoby také výbuchy, práveže ja som sa sústredila na nejaké šteklenie a pritom cítim žblnkanie a dnes aj malinké výbuchy. 😉 😉 😉 A čo sa týka tehotenského oblečenia, tak ja už súrne niečo potrebujem, ale keďže mám ležiaci režim, tak do obchodov sa nedostanem, ale zase, tým pádom to oblečenie vlastne ani nepotrebujem. 😉 😉 😉 😉

xpetka1x
1. feb 2010

Dobre ranko babule..tak mne sa plet zlepsila ale zato vlasy su hroza by som sa masinkou najradsej vykosila...vybuch kazde rano no koniec sveta...

a ta dojimavost a citlivost no vcera som varila a som si pustila radio a hrali tam tym co oslavuju okruhle na rodky no a som sa tak rozplakala ked vynsovali takej 60 rocnej babke.. no koniec a pocuva sa to u nas uz 10 roku a plac az teraz 🙂 sa oplati

Inak zas pondelok no hroza ak to usla zas cakat 5 dni na moju lasku, xodi na tyzdnouky do Senca ☹ tak som sama a tak sa to vlecie a ten vykend sa tak suchne... ☹

pepppe
1. feb 2010

elko ja zase citim take bublinkovanie,obcas ako keby ma to tam kopne,,,ale tak kao kedy,,,ako sa mu asi chce,niekedy sa mu ani nechce 😀

dydynka
autor
1. feb 2010

halo bra ranko tehulky,,,ako sa mate? moj drahy sa rozhodol byt dneska doma tak som zvedava co budeme robit,,, 😀

romini
1. feb 2010

Dobreeee ranko vsetkýk, to nam zase nasnezilo co?
dydynka sup na prechadzku tak ti zavidim ja som v robote do 16 tej....hroza.

andreaerdna
1. feb 2010

Dobre rano, ja robim az do 17tej, takze pohoda 😒

dydynka
autor
1. feb 2010

ahoj romini,,,no tu ani moc nenasnezilo,,,,ale bojim sa chodit na precadzky bo sa to vonku strasne smyka a bojim sa ze spadnem,,,

romini
1. feb 2010

dydynka byvas v okrese Pezinok?

dydynka
autor
1. feb 2010

hej byvam v šenkviciach

janinna11
1. feb 2010

Ahojte kocky!
Andrea, ja min do 16-tej, takze zial tiez pohoda, co uz nam inak ostava... 😖 😖

romini
1. feb 2010

ja v PK ty kokso to je super. ja mam v šenkviciach tetu...možme sa niekedy stretnuť aj... 🙂 to je supiš.