Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lindus1
8. apr 2010

ahojte kocky, mam otazku... ked sa vam zvacsovalo brusko - taky piaty, siesty mesiac, pobolievalo vas trosku brusko? lebo mne sa za posledne dva dni o dost natiahlo brusko a sem-tam pobolieva... ked chodim, tak vobec, len ked dlhsie sedim alebo lezim.... inak babo kope o stodvesto, tak hadam to bude len tou zvacsenou maternicou..............

dydynka
autor
8. apr 2010

lindus ja to mam zas naopak,,ked dlhsie chodim tak akoby ma tahala koza na bruchu a dost to boli,,aj v boku ma picha,,a inak len fucim jak lokomotiva pri chodeni 😀 ja ked dlhsie lezim na chrbatiku tak ma krize hrozne bolia

janica81
8. apr 2010

Lindus....mna pobolieva skoro stale...len tak jemne a stale inde...tiez si myslim ze z toho rastenia a natahovania... dnes ma zase prezmenu boli kostrc....neviem co to... ?? 😨

lindus1
8. apr 2010

nooo baby vidim, ze v tom nie som sama.... ja som si najskor myslela, ze su to zadrzane vetry alebo nejaka zapcha, lebo ked som sla na wecko a vypotrebovala som sa z kazdej strany, tak sa mi ulavilo na par hodiek, ale dnes uz ani po wc potrebe velmi nie, no potom si pochodim a je dobre.... no brusko sa fakt o dost zvacsilo (nemala som skoro ziadne), tak asi sa to musi niekde prejavit - chudatko maternica, riadna zataz pre nu taketo natahovacky

elko69
9. apr 2010

lindus no mna tiez niekedy pobolieva brusko a mam pocit ze uz prasknem ale mam to väcsinou z tych zastavenych vetrov,ani mne vtedy nepomaha ak idem na WC takze musim len cakat kedy to pride a zacne s ato uvolnovat...inak myslim ze z nicoho ineho ma nebolelo ked sme rastly,ja som si to ani neuvedomila,ja som nemala nic a zrazu vypuklo brusko behom asi tyzdna dvoch,kazdy len kuk namna ze to co mas sak si to to nemala minule 🙂 🙂 🙂

avila
9. apr 2010

Dobre rano maminky 🙂 Idu vam niektorej zuby mudrosti? Bo mne sa zblaznili a idu si akosi naraz. Hodne to boli 😒 A cely den v robote. Ale....dnes PORADNA 😀 😀 😀 Drzte palce, nex sa ukaze, vcera som mu aj dohovarala 😉

Lutsine, aj Tebe za posl tyzden nejak narastlo brusko? Sa mi zda, ze tak nejak vyrazne u mna.

elko69
9. apr 2010

avila ja ich uz mam mne sli postupne a tesne pred svadbou ale na svadbe prestali takze som si ju uzila bez bolesti chvalabohu...ides na ultrazvuk dnes?ja v pondelok zase idem,tak si budeme drzat palceky navzajom nech sa ukazu ti nasi nezbednici maly..hehe... ty este vlastne ani nevies co to v tom brusku schovavas,ze?

lutsine
9. apr 2010

vi3ka ja som koncila v roku 2006.

Takze uz mam vysledky z cukru....vsetko v poriadku🙂 tesim sa. 🙂

lutsine
9. apr 2010

Avila kedy mas dnes poradnu?

xpetka1x
9. apr 2010

avila no mne isli mynule tehu asi v 6 mesiaci a museli mi aj dasna rezat no brutal a bez tabletiek som myslela ze ma vyvali...

baby kedy vam prisli vysledky z triple testou?? mne kazal volat po 10 dnoch tak som dnes volala a ete niesu..

elko69
9. apr 2010

xpetkax no ja uz ani neviem bud mi to povedal na najblyzsej poradni alebo neviem ci som par dni po odberoch nemala tam zase ist na nieco,ale mylsim ze min tyzden to bol urcite...

lutsine
9. apr 2010

Ja som mala vysledky z tripple testov do tyzdna.....a o vysledku ma oboznamil potom na najblizsej poradni. 🙂

avila
9. apr 2010

Ahojky, Lulu, Lutsine, dnes mam o 17:00 (moj doki robi v podvecernych hodinax), bude mi robit UTZ a som taka z toho... sa neviem na nic sustredit. Ako pred skuskou 😉

Petka, dufam, ze to nebude moj pripad, bo tiez nechcem babatko zasobovat stres. hormonami. Dost si pri mne uzije 😀 Ja som mala vysledky tusim presne po 10 dnoch, sestricka mi ich zavolala. Ono to kus trva ta cesta 🙂

xpetka1x
9. apr 2010

No to ano ja som z Prievidze aposielaju to do Martina

vi3ka
9. apr 2010

ahojky
avila, ako tak pozerám, tak som rada, že som poslúchla zubárku a dala si zuby múdrosti vybrať minulý rok. neviem, si predstaviť, žeby ma teraz začali bolieť 🙂 držím palce, aby ťa to veľmi nebolelo.

pekný deň

lutsine
9. apr 2010

Ja som si tiez dala problemove osmickY pred otehotnenim vytiahnut....nechcela som riskovat. 🙂

avila
9. apr 2010

Baby, ste ake pripravene boli 😉 Vsak nex si telo poradi troska, nezaskodi...

tinkarisko
9. apr 2010

Ahojte vsetky baby co porabate?A ako sa mate?
😀

dydynka
autor
9. apr 2010

kukuk baby,,ja musim vyuzit ze nemam potrvrdenu este tu cukrovku tak som prave spapala dva kolaciky 😀 som mala nane hroznu chut,,, bola som na prechadze ked je take pekne pocasie..

elko69
9. apr 2010

ja ich stale mam tie zuzbky a zevraj su v poriadku vsetky takze zatial som stastna ze sa nic nepokazilo... 😉

kiwi82
9. apr 2010

ahojte dievcence, tak to podbrusko aj mna zacalo casto poblievat. skoro jak na mrchu, trosku menej. a este aj ked chodim tak ma sem tam pichne v podbrusku postranach a niekedy citim pichanie az dole ako keby v tej lonovej kosti. v stredu idem k dokimu tak mu to musim povedat. baby, ako pocitujete tvrdnutie bruska? lebo mna sa pytaju kamosky ci mi netvrdne a ja neviem ake to je ked tvrdne. mozete mi to popisat? 😅
ja mam niekedy pocit jak keby som ho mala strpnute, mozno je to to tvrdnutie. neviem.....

elko69
9. apr 2010

kiwi ani ja neviem aky je to pocit ked uz tvrdne brusko ja len ked som mala problemy s plynatostou tak to som vedela ze to je zo zastavenych vetrov ale take to tvrdnutie bruska z tehotenstva to neviem ani ja..

simonka28
9. apr 2010

kiwi82 mne niekedy tak stvrne,ze sa mi neda az nadychnut.napne sa a je tvrde ako kamen a po chvili to prejde.bolest v okoli tej lonovej kosti mavam aj ja:.(

lutsine
9. apr 2010

avila uz si doma z poradne?

avila
9. apr 2010

Ahojky, tak... v brusku sa mi ukryva chlapcek 😀 Uz-uz to vyzeralo, ze zase sa neukaze, ale doki ho kus pozvrtal 😉 Muzik ziari stastim, ale zatial mierne, lebo neveri... Strasne s tymi chlapmi 🙂 Tak a ide sa na vymyslanie mena.

vi3ka
9. apr 2010

jeeej avila gratulujem k chlapčekovi! som prvá 😀 😀 😀 ja si myslím, že tiež budem mať chlapca, neviem prečo ten pocit. uvidíme. možno už o 2 týždne sa to dozviem.

lutsine
10. apr 2010

Avila blahozelam 🙂

lutsine
10. apr 2010

a tesim sa na fotky tvojho bruska 🙂

lindus1
10. apr 2010

ahojte kocky, dnes je nadherne 🙂 zatial to nevyzera na dazd ako boli predpovede...

avila gratulujem! tak dalsi chlapec, vrece sa tusim roztrhlo 😉

lutsine
10. apr 2010

no chlapcekovia su nejako premnození..... 😀