Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
7. jan 2010

neni a inak tie tehu nohavice,ze wau a tricka super,cervene,ze budem mamina s napisom,,paradne🙂)

dydynka
autor
7. jan 2010

su tam celkom fajn veci,,,, 😀 zatial taky jediny schopny obchod,,

pepppe
7. jan 2010

urcite a sa mi pacia aj tie pasy tehotenske,,uz aj nad tym som rozmyslala,ty nie?

dydynka
autor
7. jan 2010

no hej ,,,moj frajer nazehluje na tricka a tak , tak si kupim ciste 😀 som vyhladla tak sa majte zatial,,idem sa napapat,, 😀 😀

pepppe
7. jan 2010

jasne idem aj ja papat,papa

elko69
8. jan 2010

ahojte tiez mam problem aky kocik vybrat lebo s ami vsetky zdaju male, 31 a 35 cm sirky ale vcera som bola u kamosky a ta ma dost velky kocar mala sa jej tam zmesti a to ma rok a fusak ale teda uz bez vanicky a vobec to nevadi a ten mal okolo cca 32 cm...takze neviem mozno len tie nase deticky precenujeme??hihi ale ja tiez asi zvolim ten 35 cm sirku co ma...

jaruska8
8. jan 2010

No, ja asi tiež zachvíľu pôjdem na nákupy, aj keď-ešte sa to dá vydržať. Dydy, ja mám skoro také bruško ako ty, aj ty si riazdne chudá čo. 😉 😉 Preto mne možno budú stačiť len väčšie rifle si kúpiť a nie hneď tehotenské, o uvidím. Ja som z Nových Zámkov, čo nie je úplne malé mesto, ale výber tehotenského oblečenia, čo som len tak zbežne pozarala, je hrozný. 😒 Ja mám poradňu 11.1., tak uvidím, keďže musím ležať, tak mi ani jesť nechutí, tak sa normálne nútim. ☹

dydynka
autor
8. jan 2010

ahojte baby,,,tak ja som dneska bola na krvy,,,brala mi az styry ampulky krvy,,myslite ze stoho uz budu robit tie triplle testy?

avila
8. jan 2010

Ak to neboli tie uplne prve odbery, co nepredpokladam, tak si prave v tyzdnoch, kedy sa tie triple robia. Kedy budes mat vysledky?

dydynka
autor
8. jan 2010

no vraj az na poradni,,,cize o mesiac,,

avila
8. jan 2010

Joooj, a to si tam nemozes zavolat? Mozno by Ti povedali skor. Ja tiez netrpezlivo cakam na vlastne vysledky (to boli tie prve odbery). Ja sa dozviem vo strtok...

jajka28
8. jan 2010

Ahojte babenky-zasa kukám o čom sa tu bavite po 3 dnoch...
no čo sa týka 3D sono /niekto vola aj 4D/ tak mne pri prvom robil pár obrázkov v 3 mesiaci a zadara a dal mi ich na cd-no ale hrôza-bolo vidno nožičky, ručičky, ale to je všetko a vizeralo to ako keby nemalo tváričku, noštek, strašne som sa bála do 20 t.t. kým mi nerobil to platené-to trvalo 1 hod.bola som s manželom, a stálo 1600 SK /inak DR.Mičko Pruské - okr. Ilava/...no tam pozeral postupne, chrbticu, srdiečko, mozog....aj som zabudla že sme hlavne chceli vediet čo to bude 😕 taký som mala strach či je ok všetko...no a bolo -manžel vytešenž bolo vidno chlapčeka, skor sa to ani nedá zistit presne, tie pohl. orgány sa vyvýjajú neskoro-preto tolko omylov sa stáva...no a Denko má teraz 20 mesiacov, a vobec neviem či by som išla znova-teraz bude hlavné to sono v 12 týždno 25.1. nech viem či je všetko s týmii 2-ma mrnusatkami ok-isto sú malilinké, lebo tie nevolnosti a nechut jest sú strašné...len ma natahuje, som slabá a mam nizky tlak

takže také niečo ako kočík ma ani nenapadá ešte- to budem iné "delo" potrebovat

🙂

a oblečko som pri Deniskoovi začala nakupovať v 4-mesiaci, to bola pohodička, cítila som sa fain, a robilo mi to radost...potom v 7,8 si to kočky ak ožem poradit nenechávajte, lebo budete fučat, a ani obut sa vám nebude chciet ist.... 😅

inak niekde v mojom 1-vom albume je aj foto z toho 3D sona Deniska...paaaaaaaaaa

vladusha25
8. jan 2010

Ahojte buduce maminky 🙂 a inak vsetko dobre v novom roku... dydynka pozeram ze mame poradnu v rovnaky den 😉 tiez som bola vcera, a najlblizsiu mam 4ho februara, sme sa tesili s manzelikom ze uvidime co to bude, ale nebolo este vidno, malicke sa strasne vrtelo a kopkalo nozkami a cele sa strasne hybalo, asi malo diskoteku v brusku 😀 inak mne robi moj doktor ultrazvuk pri kazdom vysetreni a stale cez brusko, nie zospodu, v 13tyzdni som bola na ten prvotrimestrialny screening, tam konrolovali ci nebude mat babnko nejaku vrodenu chybu, nastastie vyslo vsetko negativne, tak sa neuveritelne tesiiiim, ale veeelmi by som ho uz chcela citit, doktor mi vcera vravel, ze to pravdepodobne tak za mesiac, tak si este pockame

dydynka, ja byvam v raci a do toho novo otvoreneho centra pre mamicky a deticky sem tam chodim, maju tam pekne veci ale troska drahsie, aj ked este som nenasla obchod kde by to bolo tu v BA inak 🙄 , ta bublinka je nedaleko nas, tam sa tiez chystam, vyzera to tak ze su tam lepsie ceny

inak nevolnosti mi uz takmer presli, uz mi aj zacalo chutit konecneee

adka1986
8. jan 2010

ahojte 🙂 prave pozeram, ze s avilou mame rovnaky termin porodu 😉

pepppe
8. jan 2010

ahojte,co ako sa mame??ja dnes oddychujem a vikend budem pekne makat,uz teraz sa mi vonkoncom nechce

adka1986
8. jan 2010

ahojky, ja este 25 minut v robote a zacina sa mi uplne oddyxovy vikend plny snehu 😉

pepppe
8. jan 2010

noo ako ti je len dobre,tych par minut zvladnes 🙂) takze potom mozes len relaxovat

adka1986
8. jan 2010

jasnacka, pojdem sa borit do snehu a gulovat sa s drahym 🙂

pepppe
8. jan 2010

noo parada🙂) ja som uz taka lenova,ze sa mi ani von nechce ist 😉

vierkaha
8. jan 2010

Ahojte, kočky. Aj ja som chcela dnes oddychovať, ale drahý má dnes poker párty tak pečiem praclíky 😀 . JA som bola na poradni dnes a naše baby vyzerá ok, robili mi aj prvé testy a 19.1. idem na screening tak uvidíme či je všetko ok- inak Jajka čakám len jedno - zase som ako vždy robila planý poplach 😅

pepppe
8. jan 2010

nooo pekne,ja som bola v 12tt na sone a neviem ci mi robili nejake specilne,,vsak mi nik nepovedal nic,a co ako vyzeralo vierkaha to vysetrenie?

vierkaha
8. jan 2010

teraz som bola normálne na poradni, Dr. mi urobil palpačné vyšetrenie a aj ultrazvuk, zobrali mi asi 4 ampulky krvi a povedal, že musím prísť aj v 13. týždni na ten screening, že sa to musí a že sa tým zisťujú nejaké vývojové chyby alebo niečo také

lindus1
8. jan 2010

ahojte baby, som prvy krat tehu a na samom zaciatku... a aj ked mi vsetky kalkulacky ukazuju uz 8 tt (posledna ms bola 16.11), tak podla doktora som o dva menej, tak mi to aspon povedal 21.12, ked som tam bola prvy krat.. teraz idem 21.1 znova k dokymu, tak uvidime, ze by mal vidiet uz viac (lebo zatial len potvrdil tehotenstvo a videl akurat machulku, ktora mala 4mm).. neviete mi povedat, co ma tam vsetko tentokrat caka??? nech som pripravena 🙂

pepppe
8. jan 2010

jaj a mne nic nekazal,,cize ja vobec neviem,noo ja idem na poradnu 18tak som zvedava co mi povie

lindus1
8. jan 2010

peppe a co si uz vsetko doteraz absolvovala?

mojalili
8. jan 2010

Ahojte kocky,
prisla som od lekara, robil mi aj sono zospodu,ale nic uz nebolo dobre vidiet, len krcok skontroloval. POtom mi robil sono na vrchu bruska, babenko bolo hlavickou dole, co zodpoveda jeho kopancom do vrchnej casti bruska🙂 Má 151g, 😀 ale dlzku mi nepovedal. Meral babetku dlzku nozicky, obvod bruska i hlavicky, rastie presne tak ako ma podla tt.
Pohlavie mi este nepovedal, ze az v 20tt, takze 28.1. sa snad dozvieme, co to je. ALe hlavne je, ze je v poriadku, krasne mu bilo srdiecko a aj pupcnikova snura pekne pumpovala....placenta je uz dobre umiestnena vzadu... 😉

Tak som rada, ze je vsetko OK..aj vsetky odbery su negatine a v poriadku (cytologia).

pepppe
8. jan 2010

ja len sono u doktora apotom take vazenie a meranie tlaku,moc a to je asi vseko

nanula1108
8. jan 2010

ahojte babulky!mam otazocku.dnes som zacala spinit, hrozne som sa zlakla, tak som sla hned k doktorovi, lenze mal dovolenku tak za nho robil iny.tak ten mi hned vybadal ci mi zalezi na dietati, ked som prisla az za hodinu! potom do mna napchal zeleza, po chvili povedal ze to vyzera ze mi krvaca cipok, aze to nieje z maternice, aj som mala strach otvorit usta, potom mi robil sono, len diktoval sestricke ze plod zodpoveda graviditem a aktivita srdca pritomna, to uz som nevydrzala som sa rozplakala.potom sa vo mne sparal znovu, aj to pekne bolelo. ked bol hotovy mi iba povedal ze mi na ten cipok dal nejaky prasok, ze mam mat kludovy rezim, ziaden sex, a hlasit sa u svojho dokyho.to bolo okolo obeda, no a teraz ma stale dost boli brucho a stale trocha spinim. mate prosim niekto s tymto skusenosti, alebo nejake info???som uplne hotova....

xpetka1x
8. jan 2010

moja no ja som to mala tiez ale hned som sla do nemocnice dali ma na rizikove a lezala som tam dva dni pichli mi inekciu do zadku a nasadili magnesium ale bolo neskoro prisla som o bejby ale necem ta strasit myslim ze by si mala ist do nemocky to je najlepsie riesenie

avila
8. jan 2010

Lindus, gratulujem 🙂 Pravdepodobne Ta zavolaju znova o mesiac, kde Ti zoberu vzorky krvi na vylucenie pohlavnych chorob, celkovy obraz krvi a pod. A tiez Ti zoberu moc. Urobia ti pravdepodobne sono a vystavia tehu knizku 😉

mojalili, gratulujem, tak spokojnost na 100% 🙂

Adka, no veru, ved uvidime ako sa nasim malickym bude chciet na svet 😉