Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

janinna11
18. jan 2010

Ved my sme ani s priatelom skor neplanovali, najskor v 12tt. Ako si ty prezivala 8, 9tt, lebo ten deviaty je podla mojich vypoctov cas mrchy, to znamena, ze by mohlo prist spinenie. Nemala si taketo problemy?? A este nieco som sa chcela spytat, nejak skoro viete, ze to bude chlapec-samozrejme blahozelam, len som myslela, ze az okolo 18tt-20tt s ato zistuje🙂)) Alebo vas drobec bol perfektne v tom case otoceny?? 🙂 😉

krish
18. jan 2010

lutsine ja som prenatal box nedostala aj ked som ho v ambulancii videla, ale doky mi len strcil do ruky kopu letakov 😠 😖

lutsine
18. jan 2010

a z tej susicky je pradlo velmi pokrcene?

krish
18. jan 2010

janinna- ja som cakala ze o mimi zase pridem, prve som potratila prave v 8tt tak som bola "pripravena" na vsetko. nastastie nic take sa nestalo, ani som nespinila nic. len bolesti v podbrusku mam stale ale to sa roztahuje maternica. a to pohlavie, 😀 boli sme na 3D ultrazvuku a krpec roztiahol nozicky a pani doktorka ze a mame tu chlapceka na 60% . normalne nam na obrazovku vybehol pindurik. ale berieme to zatial s rezervou samozrejme. 😉

lindus1
18. jan 2010

lutsine kolegynka hovori, ze nema vobec pokrcene pradlo, ze su to myty, tak asi tak

xpetka1x
18. jan 2010

ahojte baby tak mam to za sebou dnes som bola u dokiho a je to tamkde to ma byt.. mame len 3mm a odhadoval to na polovicu 5 tyzdna ale podla poslednej ms to je 5+6 tak uvidime ale srdiecko uz krasne bylo a som stastna ale aj nervozna hadam to vydrzkam najbl. idem k dokimu 16.2. a 17.2 ma moja dcerka 3 roky a sup do skolky

pepppe
18. jan 2010

petka to je super,tak gratulujem🙂)

krish
18. jan 2010

petka gratulujem 😵

dydynka
autor
18. jan 2010

petka gratulujem,,teraz budes cakat na dalsie sono aby si videla babo,,ako ja,,, 😀 tesim sa na kazdu poradnu,,

xpetka1x
18. jan 2010

no to ano ja som videla aj teraz boze skoro som sa rozplakala take malinke tak to bilo boze moj no supis pocit

pepppe
18. jan 2010

presne jajha nadhera,ze?? vsak aj ja sa tesim vzdy na poradnu a nabuduce bude aj foto,parada bude zase sono🙂)

dydynka
autor
18. jan 2010

no hej,,ja uz som mimco nevidela skoro dva mesiace,,,lebo naposlednej poradni mi nerobil sono ☹ ☹ tak sa velmi tesim na tu dalsiu,,dufam ze budeme uz vidiet pohlavie 😀 😀

pepppe
18. jan 2010

noo oto hej,to uz budes vediet skor ako ja,dnes sme babo tiez nevideli,doki ma len pozrel ,povedal,ze je vsetko ok a na sono ideme 18.2,,,hadam uz aj pohlavie budeme vediet,,, 😉

dydynka
autor
18. jan 2010

no to uz by ste mohli vidiet,,,nerobi mi dobre kapusta som zistila,,,mali sme segedin,,,a potom mi nebolo velmi dobre,, ☹

pepppe
18. jan 2010

fuuuha.........ja som pribrala kilo a pol,cize sa to uz pomali zacina,priberanie 😉

dydynka
autor
18. jan 2010

no ja som zatial iba stych troch co som schudla pribrala naspet jedno,,,

pepppe
18. jan 2010

noo ale pomali sa vracas na svoju povodnu vahu,nooo ale tak neboj este pribereme viac nez dost,ale dufam ze az tak vela zase ee

dydynka
autor
18. jan 2010

no mne by nevadilo keby som priprala aj viac,,,s mojou vahou,,,,a vsetci mi hovoria ze som hrozne chuda,,, 😒

lindus1
18. jan 2010

xpetka gratulujem 🙂 ja idem teraz 21.01.. nevedela som sa dockat, ale ako sa to blizi, tak mam strach.. no snad bude vsetko ok

pepppe
18. jan 2010

noo ja by som moc necchela lebo budem ako gulka ptoom,ale tak uvidime,,,,vsak ked priberem,tak priberem,🙂)nevadi

avila
18. jan 2010

Lindus a kolegyna ma kobinovanu susicku s prackou alebo len susicku extra? Ja som pradlo v susicke susila ked som bola v UK a ani som nezehlila... Nebolo preco. Sup s nim rovno do skrine. jedine take, ze bluzky a kosele, to zase musi byt, ze vraj 😉

Baby a oplati sa mycka, ked ste len 3? Nemusite dlho cakat na riad? a umyje vam i hrnce, co ja viem, od mlieka?

lindus1
18. jan 2010

ona ma samostatnu susicku, ohladom kombinovanej ti neviem poradit....
ja mam umyvacku ardo a zatial sme len dvaja (aj ked v brusku je mini 🙂 ) a mam taku tu uzsiu na 9 obedovych suprav (klasicke su na 12) a stale je plna, sem tam lutujem, ze nemam tu vacsiu, ale zatial staci.. ale je to vazne skvela vec a umyva cistucko.. ked mas silne znecisteny riad, tak to nastavis na najsilnejsiu teplotu a v poho to umyje.. moja umyva tak hodinku..

xpetka1x
18. jan 2010

baby ja som pri prvom tehu pribrala 12 kg a ked som sla z nemocky uz bolo o 6 menej🙂 teraz som este nestihla zhodit 2 kila po vianociach no ale uz ani nemozem ked som tehulka tak zacinam s 54kg uvidime kam sa vysplham

jajka28
18. jan 2010

kočky zasa som tu...

čo sa týka váhy kočky v prvom tehu som začínala na 54 kg a pribrala som 12 kg...no nebojte sa žiadneho kilečka naviac, kojením to pojde doluuuu,
/aj ked ja som kojila iba 3 mesiace /bola som naštvana na sestričky nikto mi v porodnici neukázal ako odstrekovat atd. a maleho mi vobec nenosili ako sa píše v knižkách prikladat, prikladat...bol od 3-dna v inkubátore koli žltačke silnej bilirubín mu len stupal a stúpal...a ja sama na VIP izbe som išla zošaliet....oni ho neviem čím oblbli a ked sa im zachcelo tak ho odpojili a zavolali ma kojit...tak to bol zlý štart...ale prešli sme na Nutrilon a som spokojná je zdravý ako buk /klop klop/

čo sa týka sušičky mam vyskušanu ked sme byv. v zahraničí-bola som spokojná /Miele/ a vobec nebolo pokrčené prádlo.../ale ja ked ho teraz hned vyvesím z pračky a po vysušení poskladám tiež moc nemusím toho žehlit/

a umývačku sa teším-zoberiem hned tu vačšiu je to praktickejšie ak je iesto v kuchyny, ona sa využije /koli hrncom/ a tiež mám odskúšané - je to výborná vec...lesklé, suché, vyumývanééééé-no super
/len svokrušku asi ....... ked poviem že si kupim-tie staré názory ma už hnevajú/ja nie som fajnovka som z dediny, ale šetrí to čas!!!

vierkaha
18. jan 2010

Ahojte kočky,
Jajka ja som si tiež vydupala umývačku do nového domu a tiež ma svokra odhovárala, že čitých pár tanierov aj ručne neumyjem 😠 a teraz zistila po roznych oslavách, keď som riad napchala do umývačky a v pohode sa bavila, že je to super vec a ide si ju kupovať aj ona 😀

xpetka1x
18. jan 2010

🙂 no vieri to sa oplati..ach tie svokri,,,koniec sveta s nimi 🙂

Ninus kdes i?? ako dopadla kontrola a Janka sa tiez neozyva z nemocky... baby dufam ze sa nic nestalo 😒

lutsine
18. jan 2010

ja som zacala pri 59 a teraz dnes ked ma vazili tak mam 60,2 kg,tiez som zvedava kolko priberiem,ale ja ani nezvraciam a stravujem sa ako predtym,ani nemam nevolnosti.

avila
18. jan 2010

My ideme kupovat linku, tak velmi premyslam, ze co a ako, aby som aj priestor tam utvorila... My sme v byte, ale mame taku vacsiu kuchynu, tak sa zase tak obmedzovat nemusime...

xpetka1x
18. jan 2010

tak to je fajn mi mame malinku kuchunu a ete k tomu podkrovnu ☹ takze tam toho dost nemam..

avila
18. jan 2010

Ale je podkrovna... Musi byt velmi utulna 🙂