Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

simonka28
18. máj 2010

no lulu isto nie az vam tu potom vyvesim fotky toho valibuka.jooj mam velky strach,si neviete ani predstavit ☹

simonka28
18. máj 2010

avila on je velky uz na 37tt,jasne sekcia ☹ ti nasi by ma kludne odoperovali u nas len sa jedna o malinkeho,toho by isto previezli tam pretoze ho treba sledovat dost intenzivne a u nas nie su na to vyskoleny,lepsie povedane nemaju skusenosti.inac mame uzasnych doktorov aj sestricky,sak ma seci do jedneho poznaju,by som sa mala jak bavlnke no ale nejde to 😒

vi3ka
18. máj 2010

kiwi: hej, manžel ho kúpil, už ho poctivo papám a tužím, že aj zabral. už je to v pohode, ale preventívne si ho budem dávať. dúfam, že to bude už len lepšie. 🙂

vi3ka
18. máj 2010

pár fotiek nášho dievčatka 🙂

na druhom si drží pravú nôžku ľavou rúčkou. šikovnica 😀

lulu4
18. máj 2010

vi3rka: krasna je malicka, no sikovnica uz teraz ako si drzi nozku 🙂

kiwi82
19. máj 2010

Dobre ranko,
vi3ka, peknuckaaa je malinka Petinka 🙂 a som rada, ze urinal zabral, lebo viem, ze je to dost neprijemna vec s tym mocakom.

pepppe
19. máj 2010

simonka drzime palce 😉 hadam budem mat aj malinkeho pri sebe za chvilku,,,,noo ozaj ma dobru vahu,tak by mohol ist aj von 😀

pepppe
19. máj 2010

babenky a neviete nieco o jaruske???vsak ta tu uz nebola pekne dlho 😒

jeiny
19. máj 2010

ahoj baby,

taak som sa tesila na matersku a vcul kd je to uz tu tak sa citim ako zbity pes ☹ vobec nmam na nic energiu, neviem ci to tym pocasim....este mi nakonec zacne chybat praca, des 😀

lindus1
19. máj 2010

caute kocky,

kedy uz konecne vyjde slnko?? citim sa jak zbity pes, ked je taketo pocasie.....

zajtra idem prvy krat na 3D, tak sa tesim, uvidime krpceka a daju nam aj video na DVD, jupiii 🙂

larmimi
19. máj 2010

ahojte, co mozem na skrabanie v krku ? 😉 ci sa mam spytat v lekarni radsej
dakujem...

larmimi
19. máj 2010

mozem neoanglin?

zabkaevka
19. máj 2010

vi3ka : gymnastku budeš mať 🙂 parááda. A čo všetko vyšetrovali na ultrazvuku??
Ja som sa predsa len zavolala ešte jednu nemocnicu, kde robia morfologický ultrazvuk, a aj 3D/4D, ale vraj mám volať 1.6. že kedy môžem prísť. tak to by mi volo už neskoro. Teraz sa ultrrazvuk odporúča robiť asi do 24týždňa niee?? Takže pekne pôjdem v piatok do tej inej nemocnice, kde majú klasický ultrazvuk, ale robia morfológiu. Kamoška bola spokojná, tak bude to OK.

lindus: noo to z toho počasia je človek taký o ničom. U nás v KE stále prší ☹ už by mohlo prestať, chudák tí ľudia zaliatí vodou

lutsine
19. máj 2010

Morfologicky sa robi medzi 20.-22.tyzdnom gravidity a 3D/4D je najlepsi medzi 24.-29. tt

zabkaevka
19. máj 2010

ahaaaa, takže to ešte potom mám presda ísť na 3D ?? S tým morfologickým teda som v termíne.

zabkaevka
19. máj 2010

ak áno, tak potom paráda, pôjdem do tej nemocnice, dke mi kázali volať po 1.6.
Totiž môj gynekológ mi k ultrazvukom nehovorí nič ☹ odporúčil mi ísť na interné, k zubárovi, a na prvý 3D ultrazvuk, ale teraz niiič. Aj papier som si sama musela pýtať, a vravela, mu že teda idem na morfologický ultrazvuk. Hmmm asi preto, že on tiež mi robí stále ultrazvuk na poradni, síce len obyčajný, ale premeriava mimi.

vi3ka
19. máj 2010

ahojky 🙂
zabkaevka: bola som tam asi hodinu. poriadne ani nič nevyšetrovali. robili sa videozáznami z bábätka, doktorka nám poopisovala všetky časti telíčka a tak.... no mne keď som volala prvýkrát, povedali, že chodia aj v 28.tt, takže to v pohode stíhaš.

vi3ka
19. máj 2010

zabkaevka: tebe je super, keď ti robí doki utz vždy na poradni. mne robí len vtedy kedy sa má robiť. zriedkavo, ale povie mi koľko asi meria, srdiečko a či sa dostatočne vyvíja na daný týždeň. do najbližšieho musím vydržať ešte 2 mesiace. 😒

zabkaevka
19. máj 2010

vi3ka : áno na každej poradni ma vyšetrí zo spodu,a potom aj obyčajný ultrazvuk urobí, zmeria veľkosť bábätka, teda či je podľa týždňa, a ako bije srdiečko, a ešte nejaké hodnoty popozerá. takže som spokojná pretože teda každý tretí týždeň vidím mimi 🙂 aspoň čiernobielo 🙂 Nooo tak to asi urobím tak, že teraz pôjdem na morfologický ultrazvuk a potom neskôr sa budem inde pýtať na 3D. Aby som mala ďalšiu fotečku 🙂

30lenka
19. máj 2010

Ahojte babulky ja by som tak spala ze az 😅

pepppe
19. máj 2010

lenka aj ja by som spala🙂) jajha a to som vecer ani nemohla,,nervy som mala riadne 😀

30lenka
19. máj 2010

vi3ka: kraaaasne fotecky 🙂

lindus1
19. máj 2010

kocky ja som si musela normalne urobit kavu, co som uz teda nepila ani nepamatam, nech sa preberiem a fakt ma prebrala, tak uz mi je lepsie 🙂 inak vazne pocasie pod psa.....
baby aj kupujete dopredu detske flasky, sterilizator na flasky, odsavacku na mlieko? lebo mne bolo povedane, ze mi to vobec netreba pokial budem kojit a keby som nahodou nemohla kojit, ze radsej potom kupit..... tak cil dilema 😕

avila
19. máj 2010

Ahojky babule,

prave som dokoncila svoje prve halusky 😀 Este som ich nepapala, pride muzik, tak uvidim 😉 Ale vyzeraju chutne.

Lindus, ja si tiez nekupujem tie vecicky, aj ked dve flasticky uz mam, bo pri nakupoch mi ich hned pchali 🙂 Odsavacku som si ale kupila, keby nieco... Aj v nemocke sa zvyknu prsia hodne naliat, alebo keby som musela niekam ist, aby mal muzik aleno mamina mliecko po ruke. Clovek nikdy nevie. Ale z flasky by som nekrmila, skor som za alternativy, ako krmenie lyzickou, z poharika... bojim sa, aby male potom neodmietalo prsnik...

Ja som uz aj zabudla na chut kavy. Zase som zdusila nutelu 😠 Nepaci sa mi to.

lindus1
19. máj 2010

avila ja nemozem take sladke, aj ked lubim, bo potom ma pali zaha... ja neviem, vsetky tie sladke dobroty sa mi teraz zdaju totalne presladene..... normalne som si zacala kupovat dia sladkosti a tie mi robia dobre, aj chutia 😀
tu odsavacku si asi kupim aj ja a teraz kukam, ze je k tomu aj jedna flaska, tak to bude hadam na zaciatok stacit, keby nieco....

nikinka1981
19. máj 2010

Ahojte, dnes som prešla z východu na západ, urobila dve skúšky, odovzdala prácu a teraz som straaaašne unavená 🙄

lulu4
19. máj 2010

lindus1: ja som objednala z netu odavacku zn. Baby ono velmi super cena ako zadara, kuk moj album, uplne postaci 🙂

lindus1
19. máj 2010

lulu fajna je... ja by som chcela od tommee tippee, hrozne sa mi paci vsetko od tejto znacky, ale tu su tieto veci drahe aj na mimibazare... dam si to kupit v anglicku kamoske, vychadza to na polovicne ceny a ta mi posle 🙂

lindus1
19. máj 2010

lulu inac ked som kukala tvoj album, tak uz mas pekne zasoby 🙂 ja teda zaostavam.....

lulu4
19. máj 2010

lindus: ved hej kazdemu sa ine paci,ale mas pravdu ja som tu znacku pozerala aj na mimibazare lebo tam maju dobre ceny ale ani tam to nevychadzalo lacno... no zasoby sa zvacsuju ale uz koncim s oblecenim, ved sme aj dostali nieco od kamosiek, starych rodicov a tak... takze nekupovali sme vsetko len mi chvalabohu... este sa mi svokruska chysta kupit nieco ako flasticky, noznicky tie zaoblene na nechtiky a nejaku mikinku asi ale uz taku na 6 mesiacov...a potom uz budeme zase od 6 mesiacov kupovat ved deti rastu ako z vody...