Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

zabkaevka
11. aug 2010

@lulu4 : nieee, mala som ísť na poradňu a zistila som že majú dovču, ale asi dovču má dokina ktorá ordinuje do dnes, a môj gyn. možno zajtra a piatok bude. Tak uvidím. Áááno aj tie bodinká s nápismi mi majú prísť 🙂 ale odfotené to mám, to urobila tá kočka čo ich robí a poslala mi ich na schválenie. Mám to tuším aj vo fotoblogu.

andrea0903
11. aug 2010

@zabkaevka pocuvaj nevies mi povedat ze kolko sa plati v novej nemocke ked chcem aby bol muz pri tom?a to sa da vyplatit aj skor ci ako?

vi3ka
11. aug 2010

@andrea0903 😀 😀 😀 😀 len počkaj čo to bude o také 2 mesiace, možno začneš tak naberať váhu, že až. ja som tiež asi do 5 mesiaca nepribrala veľa, tiež asi tak ako ty, možno o 2 kilá viac a bruško som mala ako pri dvojčatách pred pôrodom. 😀

zabkaevka
11. aug 2010

@andrea0903 : ciii to ti vôbec neviem povedať, ani som sa na také nepýtala, keďže môj manželík iste nebude pri tom. A vlastne som sa nepýtala na cenu ničiho. Zatiaľ. ale spýtam sa najbližšie keď pôjdem a to 30.8. Stačí ti to vtedy??

andrea0903
11. aug 2010

@vi3ka ved mne bolo divne ze akosi malo sa mi zdalo ze som pribrala bo tiez som jak pred porodom.......inak ja mam tendenciu pribrat pri dievkach aj nejakych slabych 😀 😀 25kil.........hadam to teraz take nebude bo kto to da potom dole ha?a ked je obvodna tak jej volat nemusis ci vas prijme len jej daj vediet lebo ako vravim niektore chodia aj domov

andrea0903
11. aug 2010

@zabkaevka no pravdaze dovtedy to staci bohate..........ja idem 31.8. na tu skladku vodu a fuuuuuj sa vobec netesim.......inak moj mangelik sa tiez zdraha ale ja som mu povedala ze to musi zazit tak ako ked videl malu prvy krata slzy mal na krajicku tak som povedala ze toto je ovela silnejsi zazitok a tak sa rozhodol ze to riskne 😀 samozrejme do tej fazy do ktorej to on sam zvladne

andrea0903
11. aug 2010

zeny moje drahe tehotne idem si ja lahnut lebo ledva drzim ocka deti su na zahrade s babkou muz v robote tak ja sa natiahnem v klude a dospim zameskane...zatial ahojky vecer sa citame 😉 😉 😉

vi3ka
11. aug 2010

@andrea0903 noooo tak to dúfam, že toľko zase nenaberieš. ešte takých zdravých 10 kíl a stačí nie? ja už tiež dúfam, že viac ako kilo-dva nepriberiem, lebo tiež sa toho desím, ako budem po pôrode vyzerať. ale už teraz sa chystám, že tak po vianociach začnem chodiť do fitka, aby sa mi postava upravila. samozrejme, že tam pôjdem len vtedy, ak manžel bude cez zimu doma, lebo robí na stavbe a väčšinou v zime nemajú stavbári veľa roboty, tak sa bude o malú starať on a ja drieť vo fitku. xi xi 😀 utekám, idem na návštevu ku bývalej kolegyni, tak zatiaľ papa

lulu4
11. aug 2010

ahojte kočky tak som doma z poradne, tlak som mala uplne ze ideal 120/80 ale zase muselo byt nieco zle... ja mam taku smolu teraz sa budem bat o malinkeho aby bolo vsetko oki... lebo sa jej nepacil zaznam zo vcerajsieho ctg monitoru maly tam mal velmi vysoky tep a dnes mu ho merala tak cez brusko takym pristrojom a ze zase velky potom merala mne a ja som mala v pohode... tak mi napisala do spravy s vykricnikom ze na hranici normokardie a ze zajtra zopakovat CTG! tak idem hned na 7:00 drzte palce nech je to oki... v pond. by ma malo cakat konecne sono a v stredu dalsia poradna... ja sa uz pomalicky otvaram som mala napisane v sprave ze na 1,5cm ale ze mam inak vsetko oki mi povedala, tak ze tazko u mna povedat kedy to na mna pride...

lucia.kl
11. aug 2010

@rusalka22 tak to je super, gratulujem sa určire tešiš 🙂 🙂neboj tehotenstvo zvladneš uplne v pohode, ja som začala nevladať až niekedy v 35tt do vtedy to bolo všetko super....len pouvažuj nad tym, či a do kedy budeš chodiť do prace, ja som bola cele tehotenstvo doma na rizikovom - zaleží hlavne od toho ako máš náročnú prácu...
@slniecko174 taktiež gratulujem 🙂
tak a teraz by ste sa mali obe presťahovať aj do temy- čakame dvojičky, nech nam tam pribudnu nejake nove tehulky 😀 😀

andrea0903
11. aug 2010

@lulu4
@lulu4 no moja ja verim ze to dobre dopadne zajtra a malemu sa tlak znizi no tep myslim nech este drobcek vydrzi v brusku

lucia.kl
11. aug 2010

ahojte babulky.
aj my sme dnes boli v poradni ale v takej pre babatka 😀 😀 Alexa ma 4860g a 57cm a NIcol 4580g a 57cm akurat Alexa si od plaču navodila pupočnikovu herniu☹ a trpime bolesťami bruška, inak do buducnosti nedavajte deťom feniklovy čaj - vraj ten strašne zaplynatuvava deti a my sme ho pili .....

monkka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia.kl
11. aug 2010

@monkka21 mamicky ano 😀

monkka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulu4
11. aug 2010

@andrea0903 dakujem moja no ved budem mysliet pozitivne tak uvidime.... zajtra sa vam ozvem.....

andrea0903
11. aug 2010

@lucia.kl no nam dobre robil rascovy cajik malokedy ten fenikel a babenky maju krasnu vahu super 😀

vi3ka
11. aug 2010

@lulu4 uf, dúfam, že to bude s malým v poriadku. držím prsty na zajtra.

lulu4
11. aug 2010

@vi3ka ved to aj ja pevne verim, ze musi byt vsetko v poriadku a spolieham sa na to ze keby si nas tam aj chceli nechat tak to bude len pre dobro malickeho a keby museli nech mi radsej vyvolaju porod ako cakat... ved zajtra budem mudrejsia

andrea0903
11. aug 2010

@lulu4
@lulu4 moja urcite len pre dobro vas oboch a uz sa nemusis bat lebo ty uz mozes rodit hocikedy.....zajtra daj vediet urcite ja tiez dam vediet ako dopadla hemoska 😀

lindus1
11. aug 2010

ahojte kocky,
tak som tu po troch dnoch bez netu... ale ste toho popisali 🙂
my sme boli na chalupe a to sme tam odrezani od sveta, co je parada pre ten klud, ale keby zacnem rodit, tak neviem neviem 😀 ale bolo dobre, sila som si zaclonky na okna, citala knizku, proste pohodicka...
v pondelok som bola na poradni, maly ma podla ich prepoctov 3426 g, ale vraj uz moc nenarastie...inak vsetko ok, ziadny naznak porodu., brusko stale rovnako vysoko...
@andrea0903 gratulujem k dievcatku 🙂
@lulu4 nech ti vsetko dobre dopadne zajtra...

andrea0903
12. aug 2010

@lindus1 tak si aspon pred porodom zrelaxovala a dakujem 😀

lindus1
12. aug 2010

@andrea0903 jaaaaj no zrelaxovala, ale to viem len tam na chalupe 🙂 dnes ideme malovat spalnu doma, nech ma babo cistucko, ked pridem z porodnice a este chcem okna poumyvat, kym to pride 😀

andrea0903
12. aug 2010

@lindus1
@lindus1 no my sme to robili minuly tyzden a este budeme na dalsi tyzden lebo potom v zime to uz bude horsie.........u mna umyva okna muz lebo babske povery v nasej rodine(nepustia) a zakazuju umyvat tehotnej okna lebo sa zamota pupocna snura 😀 😀 ale tak ci onak u nas to robi aj tak manzel..........dokonca teraz ked maloval detom celu stenu detske motivy tak si este aj sam poumyval........tak mam veget

andrea0903
12. aug 2010

@lindus1
@lindus1 no my sme to robili minuly tyzden a este budeme na dalsi tyzden lebo potom v zime to uz bude horsie.........u mna umyva okna muz lebo babske povery v nasej rodine(nepustia) a zakazuju umyvat tehotnej okna lebo sa zamota pupocna snura 😀 😀 ale tak ci onak u nas to robi aj tak manzel..........dokonca teraz ked maloval detom celu stenu detske motivy tak si este aj sam poumyval........tak mam veget

lulu4
12. aug 2010

ahojte babulky, dakujem za podporu ste vsetky moc mile... tak sme predsa len doma a to sme isli s mm uz aj s taskou do porodnice ze keby si ma tam chceli nechat nech sa chudak neprehana...
dnes tam boli iny doki a vyhodnotil to ze dnes mam monitor dobry.. ja ze ano? ved vcera to bolo uplne na hranici zle... a on ze ale dnes je to dobre... no ale ked som porovnavala tie dve krivky z tych 2 monitorov nezdaju sa mi byt moc odlisne tak si vyberte jeden povie dobre, druhy zle... ale tak verim mu... v pond. sono jaj tak by som isla hned lebo len tam uvidia ci je s malym vsetko oki... tak verim tomu ze je to dobre a budem sledovat pohyby.. ved keby sa mi nieco nezdalo skocim radsej do nemocky aj cez vikend...

lulu4
12. aug 2010

@andrea0903 pocuj ty si kde takeho dobreho muza nasla? to je uplny poklad ako tak citam si ho opatrujte baby jagy 😀 😀 😀

lindus1
12. aug 2010

@andrea0903 fuuuha, tak to ja vobec taketo povery nepoznam... ja vzdy kukam jak puk, ked niekto nieco taketo vytiahne na mna.... no ale zas, to by sme potom nemohli robit nic, co vsetko povery zakazuju, nie?
ale super, ze si to chystate uz dopredu, nic netreba nechat na nahodu a je fakt, ze v zime by to bolo o drzku malovat 🙂

lindus1
12. aug 2010

@lulu4 tak super spravy, nic sa neboj, vsetko bude ok 🙂

pepppe
12. aug 2010

@lulu4 prepac neregistrujem co bolo,preco si si myslela ze pojdes do porodky uz?ze by to na teba uz islo???