Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
8. júl 2009

hašli a super fotečky 🙂 staršia je celý ocino

hasleerka
8. júl 2009

adul, aj tu začalo práve pršať, ale oskarko veru nevykúka

hasleerka
8. júl 2009

adul dík, Zuzka veru je, ale nám sa zdá že Miška je po ňom ešte viacej

aadula
8. júl 2009

hašli, aj moje obe deti sú viac ocove 😠 😀 , ale zas aspoň je otec istý 😀

emily333
8. júl 2009

kuk co preberate otcovstvo? 🙂

aadula
8. júl 2009

emily 😀 tak trošku

cica13
8. júl 2009

Cafte pukanky, david nakrmeny, idem ho ulozit, a tatulo s Filipom sa isli pred chvilou bikovat 😠

bodka13
8. júl 2009

ahojte 🙂 ...dopapám halušky,spracem kuchyňu a prídem na koňa 😉

emily333
8. júl 2009

bodka aj k nam zabehni upratat kuchynku 😉

hasleerka
8. júl 2009

no my sme práve dofrčali z pohotovosti, lebo nám teplota vôbec neklesala, zase mala 38,8 ... som aj myslela že nám dá antb., super že bola zrovna aj naša dokyna ... ale nemáme hnisavé hrdlo, len červené, tak teraz neviem, či tie antb treba určite dávať ... ale snád to dokyna vie????

emily333
8. júl 2009

hasli asi tam bude nejaky zapal ked dal ant.

cica13
8. júl 2009

Bodecka..ake mas halusky? Hod aj sem....
a k nam mozes prist upratat cely bytik...neboj, je malicky.... 😀 😀 😀 😀

Hasli...ja by som s ATB urcite pockala...pokial neni hnis na mandliach....nie som zastanca ATB za kazdu cenu.... ja som s Filipom chodila lekarke az po 3 celych teplotujucich dnoch......

Odkedy mi Filip pije kazde rano Aktimel (uz asi 5 rokov) tak ATB mal naposledy pred 4,5 rokmi....klop, klop 😵

hasleerka
8. júl 2009

emily ved to aj ja dufam, že jej zbytočne nedala ... ale Miška sa aj trochu sťažovala že ju bolí krk, síce nekašle ... asi to už tým treba preliečiť

lilu18
8. júl 2009

ahojky.........haslerka/tiez mala nemala hnisave hrdlo a dal nam dr. atb//skoro sa vzliecte,moyno uz zajtra bude ok

lilu18
8. júl 2009

cica/ako

cica13
8. júl 2009

Lilisik ahoooj.... 😉

hasleerka
8. júl 2009

cica ja som kedysi nechodila s teplotou k dokyni veru hádam až po troch dnoch, ale odkedy mala Zuzka tie febr. krče, tak sa bojím ... predsa len ide večer a ona má 38,8 ... nemala antb. už 1,5 roka, tak snád to nebude zlé

lilu18
8. júl 2009

uz si krajsia? a actimel ja ee...brrr 😀

cica13
8. júl 2009

Vobec neni aktimel eeee...... 😠 😠

Hasli, tak to som nevedela,ze mala febrilne krce...mas aspon v chladnicke rektalny Diazepam? A brala jej aj krv z prsteka? Ze ci tam je nejaky zapal? Alebo nasadila ATB naslepo?

hasleerka
8. júl 2009

cica krče mala Zuzka a Miška mala mierny nábeh na ne ... diazepam už nemám ... krv nám nebrala, len podla hrdla jej nasadila ... ale ved nás pozná, tak hádam ich treba

lilu18
8. júl 2009

hasler/neboj bude dobre,ved atb neberie kazdy mesiac/cmuk pre zdravie
cica/ 😀 pre mna je ee 😀 a co u holica? s kym si bola?so sebou? 😕

lilu18
8. júl 2009

nakrajala som cerv.melonik/dajte si 😝

lilu18
8. júl 2009

bodka//haloooo co tolko praces? o chvilu som off 😀

cica13
8. júl 2009

Lilusik, jasne, ze so mnou....uz som to mala dlheee

emily333
8. júl 2009

babenky strasne ma ta sadra reže pri palci keby som to trosku zvlhčila a uvolnila pomohlo by to?

lilu18
8. júl 2009

tak hod foto 🙂

haslerka//tz si klokanka

lilu18
8. júl 2009

emilz cau/tak predsa mas sadru??hm kde si ten prstek zabudla?ptuj ptuj nech poslucha aj sadra

cica13
8. júl 2009

Emily..neporaadim ti, v zivote som sadru nemala... 😉

No Lilu...snad sa nebudem terat fotit, ved bude MM na mna kukat, ci mi nesisi... 😀 😀 😀

emily333
8. júl 2009

sak ked mna doky uvidel aky ciernu dlahu som mala ta sa pytal ci som z konmi orala 😀 a ja ze nie iba som paradajky viazala a v tom povedaôl dame sadru bo ona zas daco vystrojii 😀

lilu18
8. júl 2009

to uy si mala bzt ofotena hned od holica 😀 😀 😀 tiey som v yivote sadru nemala a ani netuzim mat 😀