• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
my máme s kámoškou takých skoro rovnakých chlapov, sa na nich len smeje ... a ich na druhý den nikdy hlava nebolí sviniarov
12. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mojho :angry: :grinning: ja keby som to len trošinku prešvihla tak sa spamatávam veľmi dlho :angry:
12. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideál som bola predvčerom to bol milučký, ale dnes sa na mňa radšej ani moc nepozrel len pozdravil a pobral sa do sprchy.....asi vie že to prepískol ....druhý krát za týždeň to je moc :angry: a už počujem že odfukuje :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje zlaté ja idem tiež odfukovať ... dobrú :slight_smile:
12. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú hasli idem aj ja :pensive:
12. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli som si čítala ako na mrchu, som čakala tému o inom :grinning: ale super si to napísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: riaďte sa podľa filmu Nevera po Slovensky a žiadna mrcha nemá šancu :grinning: :grinning: :grinning:
andy toto u mužov obdivujem, ako rýchlo dokážu zaspať :grinning:
12. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú nocku :pensive:
12. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ešte som tuuu :grinning: :grinning: :grinning: ...ale oni sú aj rafinovaný(aspoň ten môj) - ide spať a striehne kedy prídem polospiaca do postele a zázračne ožije :grinning: ...no skúste zamietnuť jeho chute a uvidíte najodutejšieho chlapa na svete :grinning: :grinning: :grinning: ...s mrmlaním sa otočí a za dve sekundy chrápe :confused: akoby ho ovalili
...som sa bavila v téme kde všade ste to robili :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ahoooooj, tak to si vystihla presne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a celkom zaujímavé témy tu okolo nás poletujú :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš a ty tu čooo??? :grinning: nešla si už haji?
12. jún 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je vy Redbulky...kde ste zdrhli???? Hmmm???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš ma nevidíš keď píšeš vtedy kedy ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bodka a ty už toľko nekukaj do tej témy kde všade to robili ale tutok nám sa venuj :grinning:
12. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved uz idem, ale nejako sa mi neda z tej stolicky vstat... :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka, kde si??? Beries inspiracie?? :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nikam nechoď a tu buď pekne so mnou, nech majú ostatné zajtra čo čítať :grinning:
12. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vaši chlapi sú takí? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som sa zlakla že len ja mám doma maniaka
12. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....a rano ma ani tank nezobudi....budeme utekat za autobusom, nech nas pockaju.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš ja ti ráno zavolám, dobre? :grinning: :grinning: :grinning:
bodka ty máš doma maniaka ?????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning:
12. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolegyňa má taký vankúšik :grinning: na ružovej strane je napísané "dnes áno miláčik" a na čiernej "dnes nie miláčik" a že minule boli s mužom v meste a niekde ho videl vo výklade a chcel sa ísť opýtať že či ho nemajú celý čierny aby ho nemusela napravovať keď ho hodí na posteľ :grinning: :grinning: :grinning: ...ja neviem čo tí chlapi toľko otravujú,nie sú unavení :confused: :grinning: ...mm chrápe až do obyvky ho počujem,ale určite bude chcieť aj on robiť "stk" :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No herecky......tak ja uz idem naozaj....opustam vas.....pekne klabosnicujte a nieze potiahnete az do rana.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobru nocku!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš aj ja ti zavolám...otvorím okno a budem volať "cica vstávaj" :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ako ti dopadla STK ? aj ja som bola
12. jún 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vcera nam vypli elektriku asi bola porucha lebo ani v okolitich d :frowning2: edinkach nebolo :frowning2: no ale aspon som upratala mm v skrini a o deviatej zalahla haji
13. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne iba teraz koník naskočil :unamused:
13. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne pred chvilou :frowning2: nas nechuju tak psychycky tyrat :frowning2:
13. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len kuk, že či už koník idem ... idem s miškou spinkať ... ahojte
13. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk nikde nikto :frowning2:
13. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte klábosníčky..som sa dobre pobaviila...ako by som o svojom manželovi čítala :grinning: :grinning: :grinning: a ten vankúš...haha..to by nebolo zlééé
13. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaujímavú tému ste nahodili
:wink:
Myslím, že ten môj by ten vankúš tiež furt na tú ružovú prekladal... Bodi, a ja že iba on sa ofučí, keď poviem e-e :dizzy_face:
13. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok