• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
adula tu sme kde uchodíš ...
8. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak tu ciho ostalo, tak že si idem ľahnúť a vy ste tu, ale som hrozne hladná a už nechcem nič jesť..tak neviem ako to riešiť...možno napiť sa vody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu len zaháňam decká do postelí, stále len naťahujú to mača
8. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlad je maskovaný smäd :grinning: :grinning: :grinning: ...veď daj si aspoň ovocie alebo jogurt :wink:
8. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, tak keď zajtra bude grckať..tak sa nečuduj :sweat_smile: brat mali kedysi siamské mačiatko ...teraz ked tak rozmýšľam..to bolo dobre dávno..však Paťka mala vtedy 4 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona ho naťahovala celú návštevu...a chúďa mačiatko na druhý deň také choré bolo
8. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul ja sa už týždeň celkom snažím hladovať ... ale fčul som už nevydržala a zjedla som 2 trojuhol.syra a 4kolieska šunky ... kludne si niečo daj ... alebo ulej, ako napísala bodka "hlad je prezlečený smäd"
8. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooom..cumela som do letakov....co boli v schranke, Lidli, Kika....atd... :grinning: :grinning: :grinning:

Bodecka, rano ta ocakavam :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si hrušky dala ešte okolo siedmej a dosť ma nafúkli ..., kašlem na to ...balím to tu a idem spať dobru nocku
8. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli ja som si praskla pred hodinou kusok klobasy....tak sa na mna usmievala z chladnicky... :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si vas tu citala..
bodka, dedko je v nemocnici :frowning2:
8. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli...aj tak nezaspíš :grinning: :grinning: :grinning: ...aspoň mm to tvrdí,že keď je hladný nemôže zaspať :grinning:
...čo majú v letákoch?
hasler...pekné fotky :slight_smile: ...som ich až teraz pozerala
8. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby však už toľko nechudnite :grinning: však vyzeráte dobre /teda aspoň na fotkách/
8. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka dík ... adul nechoť spať s hladným bruchom, budeš mať zlé sny :grinning:

cica na mna sa môžu klobásky usmievať koľko chcú, nemusím ích, zato keby dáky kremeš alebo veterník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni...a co je dedkovi?

Bodecka, zajtra pojdem do Lidlu asi na Lenor Spring, bude 1,5 l za 1,99€....hrozne tu vonu zboznujem, dnes som ho mala aj Iwuske kupit v Rakusku ale nemali ho, boli vybrakovany (Iwuska chcela vyskusat, ci je zo zahranicia avivaz lepsia....ja stale tvrdim, ze hej, voni lepsie na pradle a aj zmakci viac)
8. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj andy tebe sebe sa hovorí ked si chudá ...
8. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy..haslerka ma pravdu...tebe sa hovori.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli až taká chudá teda nie som :grinning: akurát nedávno som spomínala, že teraz mám toľko ako keď som išla s Veronikou do pôrodnice :grinning: rokmi sa toho na človeka nalepí :grinning:
8. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica si dala niake nové fotky ... Dado aký artista, aj Miška kedysi tak podobne zaspala
8. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli...to si si az teraz vsimla fotecky...? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nedalo mi neodfotit ho....tak este nezaspal nikdy..
8. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica a dala si ich do placu, som si nevšimla ... to bola náhoda, že som len tak otvorila tvoj foták
8. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica, dedko od minuleho tyzdna nemoze na nohy... nasi su v tom chorvatsku, a moj tatko chodieva stale k nim, tak som to nejak neregistrovala...ale teraz ked su nasi prec, tak tam chodim za nimi kazdy den. v dedine som iba ja z celej rodiny, tak ich mam akoze na starosti ja...sak naco by sa o nich zaujimali dcera a druhy syn :angry: :angry: :angry:
a s sobotu bolo dedkovi uz do placu, ze nemoze vobec ani na dvor prejs, ani mu nechuti jest. Babka furt dokolecka tocila o krcovych zilach, pritom dedko nema ani jednu zilku. Tak som bola v pondelok za obvodnu dr., v pondelok nemohla, a ni v utorok, prisla az dnes :angry: . Ze kde bol dedko doteraz, 2 roky u nej nebol, liecil si len prostatu, a ze treba aj srdiecko...mal strasne opuchnute nohy, velke vajicko na prasknutie, problemy s mocenim, spat mohol len po sediacky
8. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás mali minule v bille a v tescu lenor 2l/2,5€...voľakedy som používala silan,no teraz iba lenor-vonia krajšie a dlhšie :wink:
andy...ale to si dobre vyzerala pred pôrodom :wink:
8. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mi ľúto reni, hadam sa mu v nemocnici polepší
8. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka... :frowning2: tam sa o neho postarajú :wink: ...určite sa bude lepšie cítiť
8. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mu nieco napichala do zily, zavolala sanitku, tomu druhemu dr. hovorila nieco o kardio, a vraj nieco chronicke, neviem co. Zajtra idem za nim, a behnem za dr., aby som vedela viac. Poobede tam bola babka aj s ich dcerou, ale za dr sa neunuvali :angry: :angry: :angry:
som z toho na nervy....dedko nechodil obvodnej preto, ze nechcel, a nic mu nebolo, okrem tej prostaty.
Stari ludia su 100x horsi ako male deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka asi ako ty teraz :grinning: však vy máte obidve aj s lilu číslo XS...........ja som ho však musela mať predľžené :grinning:
8. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem, ze tam mu je lepsie, len som z toho na nervy, ze sa o nich nikto nestara...
8. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni...verim, ze ho daju v nemocnici do poriadku, prajem mu skore uzdravenie....

Bodka...ja mam rada ten Lenor Spring a Sensitive.....su supis....
8. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči aj ten tmavo zelený Lenor Jungle(niečo ako džungľa :confused: ) a teraz mám Oxygen Purity
8. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka, tioe som este nemala, ale vyskusam, a dost dlho som pouzivala Lenor Summer.... :slight_smile:

Idem ja do hajan , lebo sa mi len vrata vkuse otvaraju..... :pensive: :pensive:

Dobru nocku vsetkym!!!!!

Bodka a zajtra upec masko a zasterilizuj!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok