Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
8. júl 2009

lozila po mne mucha, som ju zabila a ze co ma to este stekli, pozriem a to po mne liezol kliest! potvora 😠

andreah70
8. júl 2009

no musela som sa ísť pozrieť čo mám ja teraz mám Silan fresh breese a aj ten pekne voní..........ja teda avivážou nešetrím dávam najmenej dvojnásobnú dávku, potom sú veci mäkké a netreba ich žehliť 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
8. júl 2009

papa 😔

andreah70
8. júl 2009

dobrú 😉

hasleerka
8. júl 2009

renka, dedka určite preliečia a bude zase dobre

baby ja mám teraz čierny silan a moc sa mi páči

bodka13
8. júl 2009

papa hviezdy 🙂 ...s dobrou avivážou do nežehlenia 😀 😀 😀

cica...vykonám 😀 😀 😀 ...a Summer mám nenačatý,mal by dlho uvoľňovať vôňu píšu tam 🙂

hasleerka
8. júl 2009

ja sa tiež s vami lúčim, mám budíka o 5 kvoli antb. .... dobrú noc

renka9
autor
8. júl 2009

idem aj ja, dobruuu 😔

aadula
9. júl 2009

dobréé ránko 🙂 ach vydržala som...nič som si nedala 😀 , ale nejak nám mesiac svietil akurát cez škáru čo okno bolo otvorené 😠 keby som ho zavrela, však skapeme 😝 a tak do nejakej polnoci som bohvie čo nenaspala.

malý mi už stihol kvetináč vyhádzať..teda zem z neho 😀 som mu ukazovala no no..tak opakoval..a kým som šla pre metlu a lopatku, vyhádzal ešte viac, teraz mi tu rozpráva nejakým divným jazykom niečo 😀

renka, dedkovi minimálne infuzie iste zaberú aby bol silnejší 🙂

tak ja teraz mám Silan Fresh Winter a veľmi dobre vonia, ale ste ma navnadili vyskúšať aj tie vaše...tak na budúce možno vyskúšam 🙂

aadula
9. júl 2009

😠 tak kým som vám sem ťukla príspevok, tak malý mi zas tú zem vyhádzal 😠 😠

emily333
9. júl 2009

dobre ranko ja uz som povysavala a ako citam tak adulik je uz v plnom nasadenii 😀

aadula
9. júl 2009

emily veru druhý krát som už aj ja vysávač vytiahla, a teraz kňučí ...ja neviem čo mu je...ale toto jeho kňučanie nemám rada

emily333
9. júl 2009

adulik asi ze on chce vysavat tak mu daj vysavač 😀

andreah70
9. júl 2009

dobré ránko aj ja už som v plnom nasadení 😀 len mám výhodu dostanem za to aj zaplatené 😀
adulík máš doma veselo, aspoň sa nenudíš 😀
ja som zasa nemohla zobudiť deti a to im ráno dám telefony k posteli 😠 majú byť o 9,00 v tábore a každý deň chodia neskoro 😠

iwusska
9. júl 2009

ahojte hviezdicky 😵 ja som tiez v plnom nasadeni, s cicusikom sme kvakotali iba chvilu 30 min. 😀
andy a to do toho tabora dochadzaju alebo som to zle pochopila? a užz ste vybrali farbu aku date na stenu?
emily ty nepracuj, musis mat kludovy rezim 😉 a urcite si tu sadru nemacaj, ja som robila na chire a aj sa som som uz par krat mala....v ktorom mieste ta to tlaci?
hasli ako je Misicke?

andreah70
9. júl 2009

iwus oni tento týždeň chodia do anglického tábora /vedúcich tam robia texaskí vysokoškoláci/ a tam dochádzajú /je to kúsok od domu/ sú tam ráno od 9,00 do 18,00 večer a v piatok o 15,00 odchádzajú do klasického tábora a tam budú 11 dní.
farbu mám vybratú obyvačka olivovo zelená, kuchyňa marhuľová a chodba klasika biela, /spálňu a detskú robiť nebudeme/ vymaľovať bude hračka len musíme poopravovať stropy totižto sme na samom vrchu a rok a pol dozadu nám zatekalo, takže strop v obyvke a kúpeľni je celý vydutý, takže ho treba oškrábať a mm bude potom stierkovať strop.

hasleerka
9. júl 2009

ahojte klábosníčky pracovité ... ja som vstávala z postele až o 9, sa vyvalujeme

iwus Miška má teploty tak sme boli včera na pohot. , nasadila nám antb. , v noci nemala teplotu a ráno zase 37,5, takže má isto niaky zápal

ja varím špagetky so syrom

adul, Samko aký je šikovný, robotu ti pridáva 😀

iwusska
9. júl 2009

andy tak to mas moje farby 😀 ja mam teraz celu halu marhulkovu ale v obyvke za TV chcem dat olivovo zelenu 😀 😀 tak to si tie detvaky dobre zamestnala 😉
hasli ja som citala ze ste boli u dr. tak som bola zvedava ci atb zabrali, posielam cmucik nech je bublinka rychlucko zdrava 🤐 🤐 🤐

renka9
autor
9. júl 2009

ahojte koceny,
adulik, Samko je daky mrzuty vsak, toto knucanie ani ja neznasam 😠
varim karfiol, periem druhy krat, chcem ist este povysavat, poliala a pohnojila som kvety, ....Angelika sa isla hrat susedom, ale io chilku musim ist pre nu, susedky maju 4,5 a 2,5r. a varuje ich babka, takze to nieje bohvieco 😝 . Ale vykrikovali na seba cez plot, tak som ju na chvilku pustila.Chyba jej skolka...
a poobede chcem ist za dedkom a dr. sa povypytovat .

renka9
autor
9. júl 2009

mm vcera polozil plavajucu podlahu Kristinke do izby, tak sa trochu vytesujem. Aj ked nieje podla mojich predstav, kupovali sme v Baumaxe, velmi lacnu..ale sme si povedali, ze im kupime teraz este lacnejsiu, ked ju znicia, nebude nam luto, a o nejakych 5 rocikov, ked Angelika bude rozumnejsia kupime kvalitnejsie...
a chcela by som tiez malovat, Andy ja tu olivovozelenu chcem do spalne...len neviem dievcatam aku do izieb...Kristinka chce cervenu 😝

iwusska
9. júl 2009

reni ahoj, deduskovi prajem skore uzdravenie 🤐 🤐 🤐
tak to mas dobre susedky, priblizne rovnaky vek, aspon sa mala trochu zabavi 😉

renka9
autor
9. júl 2009

iwi, ale oni su Blavačky, sem chodia s babickou len cez prazdniny, maju pracujucich rodicov, alebo cez vikendy...
ale uz sa tesim, ked budu troska starsie, mohli by byt super kamosky 🙂

iwusska
9. júl 2009

aha, ja som myslela ze oni vedla vas byvaju....ani nevies mozno sa z toho fakt vyvinie priatelstvo na zivot a na smrt 😀 ake sme aj my v ich veku mavali....a ako sa ma Kris????? dufam ze maju dobre pocasie a uziva si more a slniecko 😵

andreah70
9. júl 2009

iwus musela som ich zamestnať lebo ja mám v júli najviac roboty a to nielen v práci, ale aj poobede doma štvrťročné DPH tým čo im robím súkromne...........ale v auguste si budeme užívať trošku viac voľna 🙂
a oni chodia do tábora radi 🙂 😉 keby boli prašule boli by tam kľudne aj mesiac 😀

iwusska
9. júl 2009

andy 😀 😀 😀 a o tej DPH-cke viem aj ja svoje 😀

hasleerka
9. júl 2009

iwus díky, no či zabrali ešte neviem, akurát sa chystám že idem zas premerať teplotu

renka máš dnes voľno???.. a kedy sa asi budete sťahovať???

ja by som tiež chcela detskú omalovať, ale zdá sa mi to pri Miške ešte zbytočné

hasleerka
9. júl 2009

takže tepl. máme stále 37,5 ... idem dať babám obed, vraj sú dáke hladné

emily333
9. júl 2009

no mm je uz doma z prace a na dvore mame 1cm travy a uz kosii on je choryy 😠

iwusska
9. júl 2009

emily aj mne treba pokosit 😠 mam dnes o zabavu postarane 😀
hasli to je normalne ze ma este teplotku, lieky este len zacinaju ucinkovat 🤐

renka9
autor
9. júl 2009

iwus, Kris sa ma OK, je tam aj kamoska tu od nas, co chodia spolu na tanecnu, takze sa nenudi a nieje jej dlho so starymi rodicmi 😀

hasli, Misenke posielame cmuuk na uzdravenie...volno nemam, idem na nocnu...stahovat sa budeme bohvie kedy, cakame na kanalizaciu 😒

andy aj Kristinka vymyslala s taborom, len nie su nato prasule 😒