• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
lozila po mne mucha, som ju zabila a ze co ma to este stekli, pozriem a to po mne liezol kliest! potvora :angry:
8. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musela som sa ísť pozrieť čo mám ja teraz mám Silan fresh breese a aj ten pekne voní..........ja teda avivážou nešetrím dávam najmenej dvojnásobnú dávku, potom sú veci mäkké a netreba ich žehliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa :pensive:
8. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú :wink:
8. júl 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, dedka určite preliečia a bude zase dobre

baby ja mám teraz čierny silan a moc sa mi páči
8. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa hviezdy :slight_smile: ...s dobrou avivážou do nežehlenia :grinning: :grinning: :grinning:

cica...vykonám :grinning: :grinning: :grinning: ...a Summer mám nenačatý,mal by dlho uvoľňovať vôňu píšu tam :slight_smile:
8. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež s vami lúčim, mám budíka o 5 kvoli antb. .... dobrú noc
autor
idem aj ja, dobruuu :pensive:
dobréé ránko :slight_smile: ach vydržala som...nič som si nedala :grinning: , ale nejak nám mesiac svietil akurát cez škáru čo okno bolo otvorené :angry: keby som ho zavrela, však skapeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak do nejakej polnoci som bohvie čo nenaspala.

malý mi už stihol kvetináč vyhádzať..teda zem z neho :grinning: som mu ukazovala no no..tak opakoval..a kým som šla pre metlu a lopatku, vyhádzal ešte viac, teraz mi tu rozpráva nejakým divným jazykom niečo :grinning:

renka, dedkovi minimálne infuzie iste zaberú aby bol silnejší :slight_smile:

tak ja teraz mám Silan Fresh Winter a veľmi dobre vonia, ale ste ma navnadili vyskúšať aj tie vaše...tak na budúce možno vyskúšam :slight_smile:
9. júl 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: tak kým som vám sem ťukla príspevok, tak malý mi zas tú zem vyhádzal :angry: :angry:
9. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ja uz som povysavala a ako citam tak adulik je uz v plnom nasadenii :grinning:
9. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily veru druhý krát som už aj ja vysávač vytiahla, a teraz kňučí ...ja neviem čo mu je...ale toto jeho kňučanie nemám rada
9. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik asi ze on chce vysavat tak mu daj vysavač :grinning:
9. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko aj ja už som v plnom nasadení :grinning: len mám výhodu dostanem za to aj zaplatené :grinning:
adulík máš doma veselo, aspoň sa nenudíš :grinning:
ja som zasa nemohla zobudiť deti a to im ráno dám telefony k posteli :angry: majú byť o 9,00 v tábore a každý deň chodia neskoro :angry:
9. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdicky :dizzy_face: ja som tiez v plnom nasadeni, s cicusikom sme kvakotali iba chvilu 30 min. :grinning:
andy a to do toho tabora dochadzaju alebo som to zle pochopila? a užz ste vybrali farbu aku date na stenu?
emily ty nepracuj, musis mat kludovy rezim :wink: a urcite si tu sadru nemacaj, ja som robila na chire a aj sa som som uz par krat mala....v ktorom mieste ta to tlaci?
hasli ako je Misicke?
9. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus oni tento týždeň chodia do anglického tábora /vedúcich tam robia texaskí vysokoškoláci/ a tam dochádzajú /je to kúsok od domu/ sú tam ráno od 9,00 do 18,00 večer a v piatok o 15,00 odchádzajú do klasického tábora a tam budú 11 dní.
farbu mám vybratú obyvačka olivovo zelená, kuchyňa marhuľová a chodba klasika biela, /spálňu a detskú robiť nebudeme/ vymaľovať bude hračka len musíme poopravovať stropy totižto sme na samom vrchu a rok a pol dozadu nám zatekalo, takže strop v obyvke a kúpeľni je celý vydutý, takže ho treba oškrábať a mm bude potom stierkovať strop.
9. júl 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte klábosníčky pracovité ... ja som vstávala z postele až o 9, sa vyvalujeme

iwus Miška má teploty tak sme boli včera na pohot. , nasadila nám antb. , v noci nemala teplotu a ráno zase 37,5, takže má isto niaky zápal

ja varím špagetky so syrom

adul, Samko aký je šikovný, robotu ti pridáva :grinning:
9. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy tak to mas moje farby :grinning: ja mam teraz celu halu marhulkovu ale v obyvke za TV chcem dat olivovo zelenu :grinning: :grinning: tak to si tie detvaky dobre zamestnala :wink:
hasli ja som citala ze ste boli u dr. tak som bola zvedava ci atb zabrali, posielam cmucik nech je bublinka rychlucko zdrava :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte koceny,
adulik, Samko je daky mrzuty vsak, toto knucanie ani ja neznasam :angry:
varim karfiol, periem druhy krat, chcem ist este povysavat, poliala a pohnojila som kvety, ....Angelika sa isla hrat susedom, ale io chilku musim ist pre nu, susedky maju 4,5 a 2,5r. a varuje ich babka, takze to nieje bohvieco :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale vykrikovali na seba cez plot, tak som ju na chvilku pustila.Chyba jej skolka...
a poobede chcem ist za dedkom a dr. sa povypytovat .
9. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mm vcera polozil plavajucu podlahu Kristinke do izby, tak sa trochu vytesujem. Aj ked nieje podla mojich predstav, kupovali sme v Baumaxe, velmi lacnu..ale sme si povedali, ze im kupime teraz este lacnejsiu, ked ju znicia, nebude nam luto, a o nejakych 5 rocikov, ked Angelika bude rozumnejsia kupime kvalitnejsie...
a chcela by som tiez malovat, Andy ja tu olivovozelenu chcem do spalne...len neviem dievcatam aku do izieb...Kristinka chce cervenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ahoj, deduskovi prajem skore uzdravenie :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
tak to mas dobre susedky, priblizne rovnaky vek, aspon sa mala trochu zabavi :wink:
9. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwi, ale oni su Blavačky, sem chodia s babickou len cez prazdniny, maju pracujucich rodicov, alebo cez vikendy...
ale uz sa tesim, ked budu troska starsie, mohli by byt super kamosky :slight_smile:
9. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ja som myslela ze oni vedla vas byvaju....ani nevies mozno sa z toho fakt vyvinie priatelstvo na zivot a na smrt :grinning: ake sme aj my v ich veku mavali....a ako sa ma Kris????? dufam ze maju dobre pocasie a uziva si more a slniecko :dizzy_face:
9. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus musela som ich zamestnať lebo ja mám v júli najviac roboty a to nielen v práci, ale aj poobede doma štvrťročné DPH tým čo im robím súkromne...........ale v auguste si budeme užívať trošku viac voľna :slight_smile:
a oni chodia do tábora radi :slight_smile: :wink: keby boli prašule boli by tam kľudne aj mesiac :grinning:
9. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy :grinning: :grinning: :grinning: a o tej DPH-cke viem aj ja svoje :grinning:
9. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus díky, no či zabrali ešte neviem, akurát sa chystám že idem zas premerať teplotu

renka máš dnes voľno???.. a kedy sa asi budete sťahovať???

ja by som tiež chcela detskú omalovať, ale zdá sa mi to pri Miške ešte zbytočné
9. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže tepl. máme stále 37,5 ... idem dať babám obed, vraj sú dáke hladné
9. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm je uz doma z prace a na dvore mame 1cm travy a uz kosii on je choryy :angry:
9. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily aj mne treba pokosit :angry: mam dnes o zabavu postarane :grinning:
hasli to je normalne ze ma este teplotku, lieky este len zacinaju ucinkovat :zipper_mouth:
9. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwus, Kris sa ma OK, je tam aj kamoska tu od nas, co chodia spolu na tanecnu, takze sa nenudi a nieje jej dlho so starymi rodicmi :grinning:

hasli, Misenke posielame cmuuk na uzdravenie...volno nemam, idem na nocnu...stahovat sa budeme bohvie kedy, cakame na kanalizaciu :unamused:

andy aj Kristinka vymyslala s taborom, len nie su nato prasule :unamused:
9. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok