Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
12. júl 2009

do kelu,yase mi odoslalo len cast spravy 😠

lilu18
12. júl 2009

cicus vsetko najlepsie,vecer sa dam do gala 🙂
zuzadlo/nie nemam skype,vsetrko to je na windovs ☹ ale idem kuk tvoj link

adulka/pojdete nabuduce,hlavne nech sa da auto do poriadku

klokanka mas mail 🙂 😀

hasleerka
12. júl 2009

ahojte ... no renka, ked tam budeš aj ty daj vedieť, by sme aj my došli

cicuška všetko najlelpšie k tým krásnym "25" narodkám 🙂 🙂 🙂

hasleerka
12. júl 2009

lilu áno, mailiky ti posielam ako klokanka

hasleerka
12. júl 2009

lilu Vivien je krásnučká, 🙂 🙂 🙂

aadula
12. júl 2009

tiež varím ...chcela som ísť na korčule, ale asi dám malého spať a pôjdem potom .. lebo z toho jeho mrnčania mám akurát dosť

aadula
12. júl 2009

lilu aj ja som dostala cyklistku Vivi 😵 zlatááááááá

emily333
12. júl 2009

babenky preposlite to aj mne chcem kuk 😉

tatolu
12. júl 2009

Ahojte dievočky.
Ani nečítam, ale iba vám oznamujem, že je všetko OK, ale k PC už ani nechodím

lilu18
12. júl 2009

emilz ved daj do ip mail

tatolu/preco nechodis,ved mas praydninz ci nie

hasleerka
12. júl 2009

tatolu, ahoj, som dnes práve na teba myslela, že ktovie ako žiješ ... prečo sa tak málo ukazuješ, nestíhaš?

renka9
autor
12. júl 2009

ahojky 🙂
hasli, ked pojdeme na Trchovu, tak ja sa urcite zastavim, prehovorim MM 😉 . Vies, ja mam PB rada, ved som ti to hovorila, ze som tak niekedy chodievala. Niekedy by som chcela pozriet do Maninskej Tiesnavy 😉

renka9
autor
12. júl 2009

my uz mame dovolenkarku doma, dorazili rano 😉
dedkovi je uz lepsie, vcera sa dobre najedol a mal chut na deci vinka 😀 , skoda ze nemoze 😒

renka9
autor
12. júl 2009

neviem ci si pametate, ale chodila sem aj Telinka, co je s nou, neviete? 😨

renka9
autor
12. júl 2009

ze TRchovu 😀 , Terchovu malo byt samozrejme 🙂

renka9
autor
12. júl 2009
renka9
autor
12. júl 2009

iwuska na MMA sme mali tusim zaujem o tie iste rifle 😀 , len ja som na ne zabudla

aadula
12. júl 2009

totalu asi veľa cestujete že? 😉

renka, telinka chodí sem tam na decembrovky 😉 oslovím ju nech nás tu mrkne 🙂

andreah70
12. júl 2009

už máme vymalované aj poumývané, ešte nasťahovať do obyvky nábytok..............musíme to však nechať na zajtra lebo Domko volal z tábora, že si zlomil okuliare / už druhé tento rok/ 😠 tak mu musíme ísť priviesť náhradné, lebo bez nich nič nevidí, takže fujazdíme do Topolčian

hasleerka
12. júl 2009

renka v manínskej je krásne, ked pôjdete tak sa stretneme tam, to bude super, a do kravína pôjdeme na pivečko 😉

andy potom pošli fotky aká si šikulka, aj tú novú obyvku ... sa pochváľ 🙂

hasleerka
12. júl 2009

renka nejde to otvoriť FB čo tam bolo? ... mna už tu ide picnúť, obe baby sú nervozne, lebo nemôžu ísť von ... uf už aby boli zdravé a išla aj ja na dovču k tomu bratrancovi ... len sa nejdem tešiť, lebo sa isto niečo vysomári 😒

telinka
12. júl 2009

ahojte kocky 🙂

renka....si ma potesila ze si si na mna zmyslela 🙂 ako pise aadulka chodim do decembroviek...moja domovska tema a vy ste sa straaasne rozpisali , a kedze nemozem tolko sediet za PC , nestiham vsetko citat a potom neviem o com tocite , tak ani nechodim 😒
ale mam nejake novinky...anuska ide od septembra na gympel , miska ma stale vytaca a petka moje srdenko ...tento tyzden bude mesiac , co je cez den bez plienok 🙂
citam ze dovolenky v plnom prude....tak si to uziteeeee 😵 😵 😵

tatolu
12. júl 2009

No bola som ten týždeň v Kubíne, potom sme pomáhali pri odpratávaní driev zo strechy (vyberali klince a tak), potom bolo treba upratať, lebo v piatok som mala deň D - odovzdávanie diplomov a na víkend tu ostali rodičia a brat s rodinou.
Dnes odišli, ale teraz treba upratať, zajtra na očkovanie s dvojkami a potom zas vyrážame do Popradu. 😉

Okrem toho je tu teraz so mnou moja maminka a tá nerada vidí, že som v PC ☹

aadula
12. júl 2009

tatolu, tak to máš veselo 😀 , neboooj my ti neujdeme po lete ťa tu čakáme s infoškami 😉

teli Peťka je šikulka 😵

pridávam sa k zavárajúcim a lekvárujúcim...otec mi doniesol marhule, tak zajtra sa môžem činiť 😝

zuzadlo
12. júl 2009

ahojte hviezdy 🙂 ,ja uz mam zavarene 100 poharov marhuloveho dzemu 😀 😀

zuzadlo
12. júl 2009

a sice som cicuske poslala sms,ale este aj tu zelam vsetko naj.. k narodkam 😀 ,pekne to oslav

hasleerka
12. júl 2009

no zuzi šalieš že 100 pohárov ... to aj zjete?

zuzadlo
12. júl 2009

hasli,neboj, u nas ide dzem o dusu 🙂 a vydrzi mi to tak na rok 😉

hasleerka
12. júl 2009

tak to máš dobrých papáčov ... u nás džem len do palaciniek, či buchiet, nanajvýš tak na niaky koláč ... ja občas na rožok

zuzadlo
12. júl 2009

no moje deti tak zuju, ze zjedia aj mna 😀 😀