• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
dala som sa do gala/tak cicus ulej aj daco pod zub mam :grinning:

telinka//ahojcek aj ja som ta spominala,davnejsie//skoda ye uy sem nechodis..najmensiemu srdiecku dryim palcekz nech vzdrzi bey plienok a nech su aj gatuse suche :grinning:

zuyadlo//100 poharov?neskutocne mz mame mozno 10 s dyemom :grinning:
12. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, u nas sa zavara o dusus ,aj uhorky,vzdy zavaram 100 poharov a tak isto aj karfiol, ci baranie rohy :grinning:
12. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ty do gala..ja do pyžamka..., ale štrngať môžemeeee :grinning:

cica tak na zdravíííčko (_)
12. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ulievam vodku s grepovym dzusom, kto si da?
lilu do gala,adulik do pyzamka a zuzadlo tu sedi hambate :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridavam aj olivky :slight_smile: ,milujem ich
12. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cin cin a ja slane neviem co ponukam//je to paprikove okruhle :grinning: tatovi som slohla

zuzi tz si hola?co si vo vani :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som tiež v nočnej košielke a dvíham pohár - na zdravie ...
12. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu :grinning: :grinning: že vo vani s noťasom :grinning:

tak ja ponúkam marhule? :grinning: ale nie...také niečo bylinkové máme alebo červené vínko čo si dáte?
12. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,to ja ked je teplo tak po byte naha,alebo maximalne v nohavkach :grinning: :grinning: :grinning: ,tak aj zehlim a sedinm za pc :grinning: :grinning: ,tak na zdravie
12. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi že 100 pohárov, to máš riadnu špajzu :wink: ... moja mama zavarila teraz asi 28 pohárov uhoriek a bude musieť stačiť
12. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...sa tu rehníííím, ty si číslo :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik,ja to inak neviem,aj naha spavam, mne proste to pyzamo strasne vadi a ja sa naha citim volna :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli,u nas take zavaraniny idu a ja velmi lubim stiplave,takze feferony,baranie rohy,alebo chilly papricky,take zboznujem
12. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi//esteye nemas webku :grinning: by si mm prisiel na svoje :grinning: a erik na to ako pozera?
a nikto neulieva? ja uz mam prazdy pohar :frowning2:
ja zas potrebujem mať kríže zakryté lebo inak by mi iste nachladli ...trošku sa spotia, prefúkne ich a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja neznesiem ani nočnú košeľu

a zaváranie, tak my tak 30-40 pohárov uhoriek a jablčkovú tak poskromne do 10 pohárov a inú zmesku ako sa podarí :wink: a lekvár uvidíme koľko bude
12. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica bz mala ulievat ale teraz sa skor ulieva sama :grinning: cicaaaaaaaaaaa//haloooo :grinning: uz si pod stolom? :grinning:
12. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ale rada robim take prkotiny,ako zavaranie a pecenie, ja aj ked sladke nejem,ale velmi rada peciem,hja som aj predavala torty a zakusky,ale uz nie je casu :frowning2: a velmi si pochcvalovali
12. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus sa teraz dobre bavi :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica iste nedávno malého uspala a teraz sedia pri poháriku :slight_smile: Ale veď len raz má 18 :grinning:
adulka tz si moj clovek,tiez nemozem nocnu koselu//neznasam ked mi vzjde az ku krku :grinning: a este sa po usi prikryvam :grinning: aj v lete a jablckovu lubim//yavar kusok viac :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pistacie som ukoristila//ale luskat musite same :grinning: berte si
12. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave preto ja spavam hambata:slight_smile:,mne ide na nervy aj pyzamko a aj nocna kosela:-ň

no idem uliat :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, veru ..ona sa potom krúti a to nemám ani ja rada :angry: :grinning:

keď svokruša pošle zavarím a pošlem ti :grinning:
12. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu si neodp.///co na to deti??si neviem predstavit ze by tato pred vivi holz behal :grinning:
12. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja spím zas v lete len košely alebo aj nahatá niekedy ... mna by tiež bavilo zaváranie, keby mal byť kto s deťmi vonku
12. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neposielaj doletim :grinning:
12. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte jeden na dobru noc a lúčim sa lebo zajtra ráno sa púšťam do tých marhúľ a je ich dosť
12. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu a beriem ťa za slovo..príďte cez jarmok..pozrieme si hrad..potom si dáme pečenú klobásku, hurku a k tomu papriku :dizzy_face: :slight_smile:
12. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu u nás tato holá síce nechodí ale baby mu občas stiahnu trenky so srandy ... a nečudujú sa, lebo vedia čo tam má a že je to na cikanie (zatial si myslia) :grinning:
12. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok