• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
kde ste skončili? :confused: :grinning:
13. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli suprer sobotku si mala :wink: na Mukatado by som aj šla :dizzy_face: a kedy ide Paťka na ten plavecký???
neviete kde sa nám podela cica? :fearful:
13. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, to je najdôležitejšie..keď sa páčiš doma..ja som aspoň vtedy najspokojnejšia... :slight_smile:

caca je pravdepodobne na záhorí
13. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je hlavné že sa tvojim chlapom páčiš :wink:
aduli včera sme tu mali taký zaujímavý debat, však bodka? :grinning: :grinning: :grinning: veď si si prečítala o tom vankúšiku :grinning:
13. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška ...v pondelok ide..akurát tu našim ukazovala čo všetko sme pokúpili..však má toľko nových vecí..už jej nič nekúpim..malý nemá ani polovicu...
13. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka, aka mladica :wink: , co mate s iwuskou rozrobene? :confused: musim vas ist pocitat...
hram sa na tom FB, potom kuknite foto :wink:
13. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli to s tými vecami poznám....sa zošediviem :angry: :grinning:
no adulka keby si neutekala ťuťu-muťu robiť :grinning: :grinning: :grinning: by si nám porozprávala ako by bol u vás vankúšik otočený :grinning: :grinning:
...cica si užíva :wink: ...cmúčik spí a Filipko je v škole prírody....možno naháňajú bociana :confused: :grinning: :grinning:
ahaaa vankúšiková čierno-červená téma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mm je na nočnej...teraz by som vyložila červenú :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni keď ja nechodím na FB :frowning2:
13. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to,by som sa normálne urazila že koľko € to stálo a nikto si to nevšimol :grinning: :grinning: :grinning:

reni ale aj ty si zmenila farbu :confused: ..ešte na foto zo zoo si mala tmavé vlasy :wink:
13. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte by som to odfotila a poslala mm ako mms-ku :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo..bodečka...včera bola ešte červená armáda u nás...žiadne ťuťu muťu :grinning: :grinning: :grinning: a u nás je to tak, že ja som z malého dosť grogy často... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hádam sa to o chvíľku zlepší :slight_smile:
13. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nás(teda mňa :grinning: ) sa to nejako nezlepšuje :unamused: ...alebo zlepšuje ale v nevhodnom čase :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, som si kuk FB...by som to nazvala, že zábava graduje gradujee... :grinning: a na akú školu si to chodila?
13. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka..z toho vyplýva...že naši chlapi majú lepšiu kondičku..alebo my viac makáme doma a ty v práci..a potom sme vyčerpané :grinning:
13. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vám blbne kôň?
13. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj včera mi blbol :angry:
...u mňa robí veľa aj psychika,keď mám stresy alebo cítim neistotu,tak potom "ma bolí hlava" a potrebujem čierno-čierny vankúš :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo išli všetky spať? :confused:
reni určite ste sa dobre zabávali :wink: ...kukla som fotky na FB :slight_smile:
13. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ja este nespim stahujem foto co som nafotila :wink:
13. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koňovi sa nechce -štrajkuje :frowning2: ,idem haji :pensive: ...dobrú nôcku
13. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani ja este nespim :slight_smile:
chodili sme kuchar-casnik, no vcera sme skonstatovali, ze to robi iba jeden z nas...ostatni su napr.: pravnik, namestnik, zvarac, stavbar,podnikatelia...atd....
13. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodecka, farbu som trochu zmenila, ved vcera som nechala 15€ za farbenie a melir :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni tak nabudúce dobehnem do kaderníctva k vám :slight_smile: ...ja som zacvakala dosť :frowning2: myslím že aj viac ako dosť
13. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kolko, napis do Ip, ale mas to velmi pekne :wink:
ja som chcela slabucky melir, aby to bolo akoze vytahane od slnka, no spravila mi ho vyrazny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som tú tému tiež iba nakukla. A porozprávala som sa s MM o tom. Krútil sme iba hlavou nad tým...

A ten vankúš sme tiež preberali. Viete aká bola odpoveď drahého? Kúpil by som dva, rozpáral a zožil. Mali by sve dva vankúše, jeden celý ružový (vykladal by sa každý večer) a jeden celý čierny - bol by na ozdobu počas dňa :grinning:

Reni, na stretku si iste zahviezdila :wink:
14. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

reni, tak ten čo je právnik..ten musel byť inak mimo profesie keď si školu vyberal :grinning: ...ale zas šikovný

tatolu, ten tvoj manžel je riadny výmyselník :grinning:
14. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tatolu ten tvoj je ale riadny vtipalek :grinning:
14. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No niekedy tiež kukám kde na to chodí :confused:
Niekedy ma ale vie riadne vytočiť, keď mi na niečo tvrdí, že je čierne a ja vidím úpne inú farbu.
Včera som sa ho pýtala na otázku a Aj múdry schybí: Či môže nočný strážnik dostať dôchodok ak zomrie cez deň... On na to, že prečo nie... Som sa potešila, že zareagoval rovnako ako ja a on už potom začal meditovať, že to je chyták, že jeho by na ulici nedostali a pod. No proste Pán Neomylný :angry:
14. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,,no dnes máme pekne ,,slnečno,,už su asi aj dajaké dievčatá na dovolenke?

:wink: no reni,,jaka kočula,,
14. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok