Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
16. júl 2009

len aby sa mi cestou nestratil ☹

zuzadlo
16. júl 2009

no napis mu na celo spiatocnu adresu 😀 😀

zuzadlo
16. júl 2009

tak sa lucim-pauza skoncila,idem este umyt okno ☹ ,ale sa mi nechce,tak pa

emily333
16. júl 2009

zuzi ja som umyvala predvcerom mala si sa ozvat by som zabehla aj k tebe 😵 tak ja uz som dala kuchynu do poriadku mm varil hrachovy privarok a vyzeralo to ako keby bomba spadla 😠

lilu18
16. júl 2009

kde ste??mne nesiel net ☹ emily uz ste nasli?? a neboj Janko sa rad vrati k maminke,tolko dobrot pripravuje 🙂 nestrati sa iste

emily333
16. júl 2009

ahojky ja som este tuu 😉 este nenasli no daco vymyslime 😉

lilu18
16. júl 2009

si tu??a na skype nefungujes?? 😕 😀

emily333
16. júl 2009

aj tam dom 😉

emily333
16. júl 2009

som 😀

lilu18
16. júl 2009

hm..a odomna si citala ze nemozem na net?..ty s tym prstom velmi nevymyslaj,ved ti ho budu lamat 🙄

andreah70
17. júl 2009

Dobré ránko 🙂 😉 zasa tu máme ďalší horúci deň 😝

aadula
17. júl 2009

ahojte, hrozne teplooo 😝 , ja chcem už menej st. c. 😀

malý mi zle spinkáva, teda skôr zaspinkáva..teraz akutá Paťke triedi veci 😀 to je pre neho hroooznáá zábava 😀

mám tu švagrinú ..teda u svokry je teraz...má mesačného Kubka..tak som si ho včera ponosila trošku a vyvoňala...hmmm bábatkovská vôňa...ale veru už mi stačí len povarovať a vrátiť 😉

lilu18
17. júl 2009

halo haloo//kde ste? sunky vypekate? 😀

adulka//tvoje prianie sa uz zajtra splni 😀 pride ochladenie

hasleerka
17. júl 2009

ahojte, ja len rýchlu správu ... dnes sme na kupku neboli, Miške bolo včera zle, má aj zvýšenú teplotu ... to sú hrozné prázdniny ... ani Zuzka si ich nemôže užiť ...

a ozaj nekukali ste včera správny na markíze, horel nám panelák ... my sme našťastie OK

andreah70
17. júl 2009

haslerka včera som to pozerala a myslela som na teba, že či to nie je niekde kde bývaš, ale že bývaš priamo tam ma nenapadlo ☹

andreah70
17. júl 2009

hasler a čo je Miška, však len nedávno dobrala antibiotika ☹

lilu18
17. júl 2009

uff/haslerka//vali sa to na vas riadne//co je malej? nepozerala som tv/preco vam horel panelak? 😕

hasleerka
17. júl 2009

kedysi som bola ja na markíze a teraz už aj náš barák ... našťastie boli medzi nami dva vchody ... odfotím a ukážem ,... no bývali tam jedny bez elektr. taký soc. prípad a zabudli v kúpelke zhasnúť sviečku ... no a staré jadro raz dva horí

no a Miška, ja už neviem, teraz jej klesla na 37,5 ... antb dobrala v stredu, asi som urobila že som išla s ňou von, aj ked iba do chládku

lilu18
17. júl 2009

uff,mate teda susedov,nezavidim 😒 mozno len z namahy al.slniecko uskodilo,snad to vyspinka a rano bude fit//posielam vela uzdravujucich cmucikov 😲 😲 😲

emily333
18. júl 2009

dobre ranko 😉 ja som vcera vobec nestihla na net a vecer uz nesiel vobec. ☹ janka sme vypravili na bus a asi o hodku je v liberci 😉 inak prajm krasny slecny den.miske vela uzdravujucich cmučikov 😲 😲

emily333
18. júl 2009

tak janko dosiel v poriadku prezvoil mi o pol osmej a potom som zaspala a vstala pred chvilkou 😉hmm nikde nikto ☹

andreah70
18. júl 2009

ja sem tiež nakúkam a nikde nikto, som zasa v robote 😝 ale len do 13,00

emily333
18. júl 2009

ahoj tak mas o chvilku padla 😉

cica13
18. júl 2009

Halooo herecky...uz som doma.... 😀 😀 😀 😀

emily333
18. júl 2009

vitaj doma cicus 😵

andreah70
18. júl 2009

ahoj cicuš 😉 🙂

cica13
18. júl 2009

Babulky, mne ta Lubochna nebola asi sudena.....najprv sa nam pokaslalo auto, tak sme isli na kamoskinom, potom vo stvrtok uz dosiel MM na nasom, v ten den tam o par dedin dalej dosla moja sesterka so synom a s jej bratom (moj bratranec) tak som im vysvetlovala cestu za nami na chatu a sme sa dohodli, ze ked bude v dedine tak nech cinkne a ja vybehnem na cestu, kvoli tomu som mala mobil vo vacku...(co nikdy nenosim, vzdy som ho mala na chate) ako som cakala kedy mi zavola, tak som sa zohla k ohnisku, rozkurovali sme ohen a z uplne malinkej vyskey mi vypadol mobil na travu a rozsypal sa mi cely displej, myslela som, ze sa rozrevem, takze ani spravy ani nic na nom nemozem citat, dovolat sa mi dalo...mobil mam od decembra a bol dost drahy... 😠 😠 😠 😠
Teraz mi to muz cez notebook postahoval do druheho mobilu, lebo by som inak aj vsetky cisla, co sa mi do mobilu ulozili postracala... 😠 😠 😠
A aby nebolo malo, tak v ten vecer, ako sa mi to stalo tak sesterkinho maleho pokusal pes co bol v susednom dvore, tak s nim vcera iba po lekaroch v ruzomberku chodila..... 😠

A ceresnicka na torte....vcera sme isli po obede na vylet do Pribyliny...je to skanzen Liptovskej dedinky, ako sme odtial prisli na chatu....ani za svet vypnut auto....proste klucikom sa nedalo otocit.....muz so sesterkinym muzom skusali vsetko mozne a nic....potom sme isli s dalsou sesterkou zhanat nejakeho automechanika v dedine, nastasie kusok nad chatou byval, povedal, ze o chvilu dojde, medzitym muz na nete nasiel vo fore o citroenoch co tomu je a vravel, ze ak to nasilu odpoji, tak uz neodideme domov.....to potom hovoril aj ten mechanik, tak som isla rychlo pobalit, a o 22.00 sme isli z Lubochne, dosli sme domov dnes v noci o 1.30, este potom isiel MM odviezt auto k sesterke do dvora a tam to odpijil a moze zhanat nove veci, nejaka kravina sa roztopila na startovacich kabloch.....zevraj to dost sposobuje klima v aute.....a je to zevraj dost caste pre citroeny.....takze takto sme dopadli....Lubochna nas so vsetkymi opravami vide asi ako dovolenka pri mori.... 😠 😠 😠 😠

cica13
18. júl 2009

Inak som zabudla...mam vas pozdravoavt vsetky od Bodecky.....pisala mi, ze sa maju super a pocasie tiez super...

aadula
18. júl 2009

ahoj cicaaaaaaaa 😵

ja sem tiež nakúkam a tu nikoho niet..., u nás je strašne teplo, keď sa mám priznať ani písať a rozmýšľať čo sem napísať sa mi momentálne nechce a to malý vstal o 5tej, tak som si s ním zdriemla teraz..on ešte buviná

a bodečka nech sa len močí za nás

aadula
18. júl 2009

cica, ste mali teda riadnu smolu 😒 teraz to nejak vydržať a tešiť sa k moru a tam sa toto zlé vymaže a bude to fajn 😉