Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
18. júl 2009

babenky dobruu 😔

maca793
18. júl 2009

tak dobrú ☹
a ja že pokecáme ☹

nedostala som sa sem skôr deti nechceli spať ☹
ale čo už nabudúce 😎

hasleerka
18. júl 2009
maca793
18. júl 2009

a nebolo to včera v správach? chúďa žieňa, má niekoho kde môže prespať? ako bude ďalej s ňou?

renka9
autor
18. júl 2009

ahojte
a hasli, v ktorom okne byvas??? 🙂

renka9
autor
18. júl 2009

my sme boli dnes v tej Lesnej- ZOO. Bolo super, isli sme z TT 5 autobusov, vsetko ludia z nasej firmy. A jeden autobus sa hned pri starte pokazil, a nas sofer bol s tym soferom z jednej firmy, takze sa cakali a vyrazili sme s hodinovym meskanim...museli poslat nahradny autobus...
bolo krasne, akurat sme v zavere troska zmokli- zastihla nas aj tam burka 😝
fotky hodim neskor, teraz sa mi uz nechce 😉

renka9
autor
18. júl 2009

cica- smola sa vam tusim lepi na paty ☹

maca793
18. júl 2009

tak to bol zážitok.

kamoška bola v maďarsku, bola v tom akváriu, fotky fantastické.

hasleerka
19. júl 2009

dobré ránko, tak tu krásne prší, dobre sa spí, že sme sa až predchvíľou zobudili 🙂

hasleerka
19. júl 2009

renka mali ste super výlet v zoo ... to sa mi páči že to urobila firma pre zamestnancov ... ja bývam o dva vchody dalej ako horelo, ale ked som to z dialky videla, som mala pocit že to ide z nášho vchodu akoby horelo z opačnej strany 😒

maca, do toho akvárka by som aj ja chcela ísť so Zuzkou

emily333
19. júl 2009

dobre ranko tak aj u nas sa uz ochladilo v noci trosku prsalo ☹ hasli niekto druhy mal fotit a ty si nam mohla zakyvat😉 joj ale som hnusnaa na rano ☹

hasleerka
19. júl 2009

emily my sme boli vonku, mm to fotil mobilom ... moje okno tam neni ani vidno, teda skôr balkon

aadula
19. júl 2009

ahojte, akurát som si načistila patizoniky, tak ich idem vypražiť, nechce sa mi, ale je to lepšie ako cez tie teplá, toto ochladenie je pre mňa ako soľ 🙂

hašli dobrý záber...., len radšej keby sa to nestalo

renka, už sa teším na fotky..iste bolo suprovo

hasleerka
19. júl 2009

ja mám navarené od včera, tak teraz idem spraviť len bublaninu ..

adul jasné že keby sa to radšej nestalo a hlavné je že sa nikomu nič nestalo (inak lahúčko by nám zhorel aj celý panelák) ... ale keď už sa to stalo, tak som vám to musela ukázať

andreah70
19. júl 2009

ahojte tak ja už mám osadenstvo doma, decká prišli celé uplakané čo sa toľko lúčili a bolo im ľúto že tábor už končí ☹ .........prekvapila som ich však lístkami do kina, ideme dnes na Harryho Pottera 🙂 do kina sa teším aj ja, Harryho ja môžem.....prečítala som všetky knižky 😀 😀

renka9
autor
19. júl 2009

ahojte, mne sa nic nechce, a asi si idem zdriemnut, MM uz chrapka, asi sa idem k nemu natiahniut... 😅

hasleerka
19. júl 2009

ja už som vybúvaná ...

áno macka bolo to aj v správach, ale ich nepoznám, takže neviem čo bude s nimi

renka9
autor
19. júl 2009

ahojte...kde ste vsetky??? 😕 😕 😕

Dnes sme sa s MM rozhodovali ze kam na dovcu...stale chodime na Terchovu na predlzeny vikend...ale uz sa mi tam jednoducho nechce, je tam nadherne, ale uz som asi toho "obzrata" 😝 ...

a ja zo srandy hovorim , ze podme do Chorvatska a cuduj sa svete, MM sa na to chytil.... 😀 🙂
lenze v zivote sme pri mori neboli, nevieme co a ako, chceme ist autom na blint...poradte kocky...je tu aj tema chorvatsko, ale reku najprv oslovim kamosky, nieee? 😉 😉 😉

MM sa troch boji autom, este mimo hranic autom nebol. Nechceme ist nejak daleko, ale zasa sa bojim hned niekde hore, aby tam nebolo chladno.
A dalsia vec, mame priskrteny financny rozpocet 😠 , lenze nemozeme stale vsetko hukat len na stavbu, aj tak tento rok asi nepojdeme byvat, tak chceme skusit trosku svet... 🙂
tak vas prosim o radu tie ktore mate skusenost, dakujeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hasleerka
19. júl 2009

renka aha aká novinka ... takže dovča sa ti zachcela 😀 ... ale chceli ste ísť tento rok do domčeka že? ... tak nech vám to výjde a užijete si

ja sa tu nudím, nemôžem ísť von ... pomoooooooooc ☹

tatolu
19. júl 2009

Halo dievčatá.
Zajtra, ak ma neprekvapí svokra, tak si vás prečítam a možno aj prispejem.
Už som sa z dovolenky vrátila 😉

hasleerka
19. júl 2009

ahoj tatolu ... a kdeže si to bola, daj aj foto?

andreah70
19. júl 2009

čauko už sme prišli z kina, bolo to super 😉
ahoj tatotu 🙂 si tu už dlho nebola
hasler čo Miška už je lepšie?

zuzadlo
19. júl 2009

ahojte babulky 🙂 my sme boli dnes u svokrovcov,lebo mi vcera s placom volal erik,ze ma triesky v prste a nechcu mu ju vybrat a ho to boli,tak dobra mamicka dnes utekala a vybrala som ,mal tam aj malicky kusok skla,aj som sa so svokrou skoro chytila,lebo mi vravela,nech mu to tam necham 😠 ,ze mu to vylezie same,tak som si synacika osetrila a bol spokojny 🙂 ,potom sme boli na dostihoch,lenke som tam kupila modry slamenny klobucik a este som stihla zavarit stiplavy mix-feferony,baranie rohy,chilli,alma papriky 😀

zuzadlo
19. júl 2009

reni ,s dovcou ti neporadim 😒 ,este sme nikde neboli ☹ ,ale hadam sa tam aj ja raz dostanem

emily333
19. júl 2009

ahojte hmm same dovky a ja furt doma ☹ ale prajem kazdej nech vam vide 😵 ja som sa dopocula smutnu novinku kamoska potratilla ☹ chuda

zuzadlo
19. júl 2009

no emily,nezavidim jej,viem co to je ☹ ,ale drzim palceky nech sa zadari co najskor

emily333
19. júl 2009

no ona potratila aj prve druhe uz ma 2roky a teraz zas ☹

zuzadlo
19. júl 2009

no to je fakt na zaplakanie ☹

emily333
19. júl 2009

prave mi pisal janko mam sa dobre pozdrav ocka 😀 strucne vystiznee asi mu dosli pismenkaa 😠

zuzadlo
19. júl 2009

podstatne je, ze sa ma dobre 🙂