Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
19. júl 2009

ved hej 😉

andreah70
19. júl 2009

emily to je smutné ☹
reni až teraz čítam že chcete ísť na dovču, my sme na blink ešte nešli vždy máme ubytko zabezpečené, švagor išiel minulý rok a veru keď chceli prijateľnú cenu 12 € na osobu /boli v koncom júna a traja/ tak hľadali asi 4 hodiny /je možné, že mali len smolu/.

andreah70
19. júl 2009

emily, tým smutným som nemyslela Jankovu SMS

renka9
autor
19. júl 2009

zuzi, ty si ale sikulka 😉

emily, aj mne sa to stalo 2x 😢

emily a kde je vlastne Janko? 😨

ako poznam MM, tak z tej dovcy nic nebude... 😠

emily333
19. júl 2009

renka janko je u mojho brata na vylete 😵

zuzadlo
19. júl 2009

aj ja chcem vyyyyyyyyylet ☹ ,ale nemozem,makam o dusu ☹ ,blba, ze som sa na tu brigadu dala-sama sebe nadavam

zuzadlo
19. júl 2009

mam vas pozdravit od hasli,isla do hajan

emily333
19. júl 2009

ze diky 😉 zuzi my dve asik pojdeme na neskoru dovcuu 😀

zuzadlo
19. júl 2009

emily,ja mozem o dovolenke len snivat,nemame eurace a teraz robime tie izby,tak idem kupit nejaky nabytok a navyse makam dennodenne,tak nie je kedy,len ma stve,ze ani s detmi nemame casu niekam ist aspon na vylet,co sa mi podarila ta streda,ze sme sa boli okupat,ale nemozem to tak robit stale ☹ ,ale co uz

aadula
19. júl 2009

brý večer 🙂

emily, je mi to ľúto čo sa stalo kamoške..tiež to poznám ☹ a Janko...to sú celý chlapi..načo mrhať písmenkami 😀

reni, skúste možno sa vám niečo pritrafí 😉

zuzadlo
19. júl 2009

prajem dobru nocku,idem kuk do bedne ,mm na vyhana a nechce sa mi zapinat uz notas,tak papa 🙂

emily333
19. júl 2009

zuzi dobruu my este kuk madam pompadur na jednotke

aadula
19. júl 2009

zuzi dobrú, mm je na nočnej, tak tu môžem ťukať..len či bude s kým 😅

emily333
19. júl 2009

adulik nemozes spat?

aadula
19. júl 2009

emily dnes nejak nie

emily333
19. júl 2009

adulik kralom proti nespavosti vodili slecinky do postele zeby sme aj tebe nieoho poslali? 😵

aadula
19. júl 2009

emily nebláázni...v noci malý mrnčal, tak sme si ho dali k sebe do postele..potom prišla Paťka, že mala hrozný sen..tak sme tam 4 spali chvíľku 😀 potom som malého šupla do postieľky a ocino sa presťahoval do detskej...dnes je na nočnej a ja dúúúfam, že sa vyspím...len sa mi ešte nechce 😉

emily333
19. júl 2009

si mala rusnu noc tak si vychutaj ze mozes haji 😉

aadula
19. júl 2009

som si bola dať sprchu skoro ma porazilo..zrazu mi tam na umyvadlo z pod vane /my máme ešte jadrovú kúpelku 😝 / vyliezol pavúk..určite cez stupačku sa tam dostal 😠 keby ste videli aký veľký..ešte, že vtedy keď som sa ja spršila a nie Paťka alebo nie vtedy keď som malého sprchovala 😝 tak som ho utopila...vedia pavúky plávať? teda dúfam, že som ho utopila 😕

aadula
19. júl 2009

no a teraz v kuse cítim na sebe pavúka..a to ani na mne neliezol.. 😀 a to nemám ani fóbiu na pavúky 😝

cica13
19. júl 2009

Cafte....ja len mrk, boli sme dnes na Zahori odviezt Filipa s mamou.....zostavaju tam cely tyzden. 😀 😀

aadula
19. júl 2009

cica ahoj 🙂 aj ja už len mrk a skúsim zalomiť 😝

cica13
19. júl 2009

Aduli, tak dobru nocku.....idem aj ja do sprsky a potom na kute.....vankusik mam otoceny na ruzovu stranu 😀 😀 😀 😀

tatolu
20. júl 2009

No moja dovolenka spočívala v tom, že sme sa vozili autom po okolí Popradu. Boli sme vlastne pozrieť rodinu a známych tak po 2-3 hod.
Bývali sme v našom trochu obývateľnom dome. Deti som na dvor dať nemohla, lebo tam boli dosť veľké psy a veľa skla, tiekla iba studená voda a aj to iba do umývadiel. V tom sparne to nebola výhra. Foto som neurobila ☹ , akosi som pozabudla.
Domov sme prišli o pár dní skôr ako sme plánovali. Riadna sprcha mi už bodla 😀

Emily, je mi ľúto, čo sa stalo Tvojej kamarátke. Hádam sa z toho čo najskôr dostane a pokúsia sa znova 😔

emily333
20. júl 2009

dobre ranko ranny ritual ukonceny tak co z nacatym dnom 😉

hasleerka
20. júl 2009

dobré ráno ... kdeže ste všetky???.. sa isto opalujete

emily, zuzi, čo narobíme, budeme len doma, na rok sa možno aj nám ujde dovča... tuším aj adul je doma

adul, ja už mám aj prerobené jadro a občas sa stretnem s pavúkom ... proste lozia cez stupačku ... väčšinou ich ale chytím do pohára a vyhodím ... minule mal ale jeden smolu, nemal liezť v spálni po stene, ten chudák neprežil 😀

andreah70
20. júl 2009

ahojte ........tak pavúkov máme asi všetci, čo už s nimi však aj oni chcú žiť 😀 😀

cica13
20. júl 2009

Babulky...normalne som sa pohrala a podarilo sa mi nahadzat fotky na stranku Fotoalbum....(Emily, obkukala som od teba a Hasler 😀 😀 😀 )

Mrknite http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a310564/00000001 zatial iba tento jeden album, ale postupne tam hodim aj ine

tatolu
20. júl 2009

Cicuš, pekné fotky
😉

emily333
20. júl 2009

cicus super fotky 😉