Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
20. júl 2009

ahojte
super fotecky ,krasne deticky,kocice mamicky a frajeri tatovia 😀

emily// ☹ je mi luto tvojej kamosky//poznam to 😖 😖 😖

adula//mm nechava zit pavukov,zevraj papaju muchy a tam kde su pavuci byvaju krasne zeny 😀

andreah70
20. júl 2009

akurát som bola v archíve, máme ho na povale............takže tam som videla vístavné kusy pavúčikov a pavučiniek 😝 😝 brrrrrrrrrrrr. idem hodiť sprchu, lebo sa mi stále zdá že po mne lozia

Cicuš ste si užívali s Iwuskou 😉

andreah70
20. júl 2009

bože že vístavné, to by mal vidieť môj syn keď ho gezujem za vybrané slová 😀 😀 jasné že výstavné

lilu18
20. júl 2009

ahoj andy// mate na povale pekne kocky?? 😀

cica13
20. júl 2009

Fuuu, pavuky....my ked sme nemali vodovod na Zahori, tak sme mali kadibudku a tam byyyyvalo plnooooo pavukov, ale stale lepsie ako hady......brrrrrrrrrrrr

lilu18
20. júl 2009

peknu temicku ste nahodili 😀 len ju dalej rozvijajte...aspon nebudem tolko chrumkat 😀

lilu18
20. júl 2009

prajem dobru chut/idem obedovat //od vas 😅

cica13
20. júl 2009

lilusik dobruuuuu 😅 😅 😅

iwusska
20. júl 2009

sa vas snazim docitat uz od rana, az teraz sa mi to podarilo 😀

cica13
20. júl 2009

Vitaj doma Iwus 🤐

iwusska
20. júl 2009

ciculik dakujeeeeem 🤐

aadula
20. júl 2009

šup na prvú stranu 🙂

dnes sme mali nejaký haktické deň, ale stihla som sa aj pokorčuľovať 😀 , ešte malému krupicu dám a mám kľud, dnes tu asi nebudem do noci brázdiť 😀

emily333
20. júl 2009

no ja som mala nudnyy ☹ o chvilu pride kmoska aby som jej vlasy zafarbila tak sa trosku vykecam 😉

aadula
20. júl 2009

emily, dobre padne pokecať s kamoškou 😉

mne mama zafarbila včera vlasy a mm si ani nevšimol 😅 , vlastne nikto si nevšimol...až na jednu kočku čo som ju stretla, že čo mám s vlasmi..tak ma taaaak potešila 😀 aspoň niekto

emily333
20. júl 2009

no aspon ze mame tie kamosky 😀

tatolu
20. júl 2009

No u nás bol zas čudný deň.
Skoro stále som tu mala svokru, takže vtedy PC nehrozí. Ona iba sedí, vykrikuje na deti, že Poďte sem, nech vás vidím... a ja mám pocit, že pozerá, čo robím 😒
Neviem, prečo nemám rada, keď mi tu sedí 😉

emily333
20. júl 2009

tatoli ved sa boji o vnucatka aby sa im nieco nestalo 😉

aadula
20. júl 2009

tatolu, aspoň ti na nich pozrie..moja ...dám príklad...v sobotu držala malého na kolenách ako si grilovali a na stole bol nôž, malý sa za ním načahoval a ona, že ...nôž...nôž.... nie že by ho ďalej posunula..., ale začala tam po mm vykrikovať...to znamenolo..poňu ho 😅

aadula
20. júl 2009

😀 😀 poňu= posuň ho 😀 😀

zuzadlo
20. júl 2009

ahojte konickarky 🙂 adulik, tatolu-tak take poznam aj ja 🙂 🙂

emily333
20. júl 2009

ajeje zavaracia princezna dosla 😀 ta moja kam. este furt nedorazila 😠

zuzadlo
20. júl 2009

ja mam ale tu vyhodu, ze svokra mi sem sama nepride,lebo ona sa musi autom vsade vozit a od nich ku nam je to 40km 😀

zuzadlo
20. júl 2009

😀 😀 emily,neboj, nezavarala som 😉

emily333
20. júl 2009

aj ja mam tu vyhodu sice byva iba 20km a nema tu vnuca tak mame pokoj 😉

zuzadlo
20. júl 2009

mala som tu kysucanov,isli z dovolenky,tak som obskakovala

reni sa tu pytala na chorvatsko,nasi boli na blind v Omiši a velmi si pochvalovali,apartman 50m od plaze,bvelmi pekna piesocnata plaz a nemali problem nieco zohnat

emily333
20. júl 2009

no mm uz fujas matias u suseda pilia konariky zo stromov boze a taky klud sme mali kym bol sused fuc, no tych 5tyzdnov musime nejak vydrzat 😠

aadula
20. júl 2009

zuzi, mala si im dať jednu kávu a mastný chleba s cubuľou a hotovo 😀

zuzadlo
20. júl 2009

adulik,to by potom zozrali aj mna 🙂

andreah70
20. júl 2009

babenky taká nostalgia padla na mňa ,Dominik si pozerá DVD keď bol maličký, normálne mám slzy v očiach že akí boli malí a zlatí 🙂 a teraz ..............škoda hovoriť....puberta
ja som to nevidela dobrých 7 rokov, lebo sme to mali na VHS a kamoš mi ich prehral na DVD deti mi hovorili že pozerali celé doobedie a teraz to Domko pustil znovu.

zuzadlo
20. júl 2009

andy,neuveris,ale dnes vytiahla lenka vsetky detske foto a dala mi ich pozerat,tiez som mala slzy na krajicku a lenka tu behala s tym az do 19,00