Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
20. júl 2009

ahojte 🙂

andreah70
20. júl 2009

Dominik tam uvidel, že na Vianoce dostal takého bieleho zajačika, tak mi teraz vyhádzal plné igelitové vrece plyšákov, ktoré mi bolo ľúto vyhodiť a ktoré už dobré 4 roky ležalo na dne gauča a hľadal toho zajačika.....aj ho našiel a dal si ho do postele 😀 .............a potom že pubiš 😀

lilu18
20. júl 2009

andy//zlate 🙂

aadula
20. júl 2009

andrejka podarený je ...chlapci sú neskôr asi pubiši ako baby ... Paťka si tak asi pred pol rokom pozerala VHS akurát prišiel k nám švagor a sa z nej smial..či spomína na svoje mládí 😀 ...a tiež som ako ty..hneď slzím

andreah70
20. júl 2009

adi však som mu aj povedala, že si ho môže aj v septembri zobrať do školy 😀 tak sa zaksichtil ako že čo mu to hovorím 😀 😀 a teraz leži v posteli stíska zajaca a pozerá Prci, prci prcičky 😀 dobrá kombinácia že? 😀

aadula
20. júl 2009

andrejka sa tu rehním 😀 😀 😀 😀 , ale zatiaľ buďme radi kým stískajú plyšáky 😝

renka9
autor
20. júl 2009

ahojte 😉
zuzi, asi pojdeme na Krk, MM tak rozhodol, ze mu to kolegovci odporucili... mne je to jedno, hlavne nech je tam teplucko 🙂
a bodka ma kedy dorazit? 😕

emily333
20. júl 2009

kok aku tortu mal janko k 13stke 😉 http://sk.fotoalbum.eu/ludmilka34/a310965/00000006

andreah70
20. júl 2009

emily riadnu tortisko mal, to si piekla ty? a to čo tá umývačka čo si tam naliala liter jari 😀 že si tak penila 😀

emily333
20. júl 2009

ja ne to moja babicka 😉

andreah70
20. júl 2009

aj mňa čaká tento týždeň upiecť tortu Nika má v nedeľu 14 rokov 🙂

aadula
20. júl 2009

emily, domáce tortičky sú chutné..by som si hneď dala 😵

andrejka..wau ... tak budete oslavovať ... ach kráásne roky

emily333
20. júl 2009

och veru krasne 😵 😵

andreah70
20. júl 2009

máte pravdu krááásne, 😉 😵

cica13
20. júl 2009

Cafte kocandy...... 🙂 🙂
Andy...Domco musel byt podareny s tym plysakom.....aj nas Filip este obcas postiska plysakov 😀 😀 😀 Ja tiez ked pozeram DVD ked bol Filip malinky tak mi slzy tecu...tak radsej to ani nezapinam.... 😢 😢

Emily.....ta umyvacka nema chybu 😀 😀 😀

Reni..Krk je krasny.....a nebudete to mat ani daleko, ale priznam sa, my chodime bzdy az dole, pokazde ked sme isli na nove miesto, tak na blint....nikdy cez cestovku

tatolu
21. júl 2009

Dobré ránko.
Svokra tu ešte nie je, ale MM tu pobehuje, takže dnes sa znovu nedostanem k PC ako by som chcela ☹ ale aspon som vás trošku prečítala.
Luky už teraz obzerá fotky v PC, keď bol malý a mne sa to zdalo, že to bolo tak dávno...
Ani sa mi nechce pomyslieť, čo bude o takých 10 rokov

hasleerka
21. júl 2009

dobré ránečko ... idem vás trošku počítať, som sa sem včera nedostala

iwusska
21. júl 2009

ahojte babulky a krasne slnecne ranko 😵 😵
ja mam tak dusno v kancli ze mi je az zle a to mam tricko na ramienka...hodil by sa mi lavor so studenou H2O pod stolom ako to mali ti vodnici vo filme Ako utopit dr. Mracka 😀 😀 😀 😀
a idem sa pochvalit moja Misenka sa zatial drzi bez nehody, taka som na to moje sikuliatko hrda 😵 😵 😵

hasleerka
21. júl 2009

no čítam a kukám že som neodoslala príspevok, čo som pochválila cice fotky ... cica že je super ten fotoalbum

andy ja takúto nostalgiu mám skoro každý deň, lebo u nás sa v kuse púšťa dvdčko bud Zuzka alebo Miška, no neviem dokedy nám vydržia ... spýtaj sa prosím kámoška či by to nespravil aj mne jednu kazetu 4hod. na dvd

hasleerka
21. júl 2009

emily, musela byť dobrá tortička a hlavne mooooooooooc .... iwus Miška je šikulka, som zvedavá kedy aj my tak 🙂

cica13
21. júl 2009

sevaste herecky 🙂 🙂 🙂

Dolozila som vcera vecer fotecky, ako sa cmucik vykupal vo fontane v Liptovskom Mikulasi.... 😀 😀 😀

http://sk.fotoalbum.eu/Kalila

emily333
21. júl 2009

dobre ranko mne sa zije teraz so vstala 😉

cica13
21. júl 2009

Emily...to nam robis akoze nervy?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily333
21. júl 2009

cicus krasne fotky , cmučik v tej fontanke je zlatulinky, ako keby robil reklamu na vodičku 😵

cica13
21. júl 2009

Emily dakujem, mne sa tiez tie fotky hrozne pacia, preto som tam hodila vsetky,lebo inak by som nevedela vybrat, ze ktore tam dat 😵 😵

emily333
21. júl 2009

tak ja uz mam program nna poobede idem ku kamoske co prisla z USA aj z 5m.babom tak aspon trosku popestujem 😵

hasleerka
21. júl 2009

emily nová kočka waw 🙂 ... len pekne popestujem ak by sa prilepilo 😉

hasleerka
21. júl 2009

cica cmučik je úžasný 😉

cica13
21. júl 2009

Hasli dakujem 😉

Emily....fuha...aka nova fotecka..super 😵

lilu18
21. júl 2009

ahojte//idem sa pri vas napapat//snad uz pavukov nerozoberate 😀 no idem kuk co ste popisali