• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
no my smev SC, trochu grilovali a solavovali narodky,,,aj moje čo budem mať :sweat_smile:
14. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moji chlapi sa chystaju na futbal a beru auto tak budem sama domka :frowning2: sa unudiim :frowning2:
14. jún 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne svokrovci, resp. iba manžel na obed zahlásil, že Luky možno ostáva ešte u svokrovcov...
No chytila ma riadna zlosť. Dohodli sme sa, že ho v nedeľu privezú. Už sa to tu robí všetko bez môjho schválenia. :confounded: :angry:
Drahému som iba zahlásila, že také veci teda nie a ak neprídu do 15tej aj s Lukym, nech si láskavo sadne do auta a ide pre neho.
Ostal na mňa kukať, že prečo. Že či mi chýba :angry:
Keďže o 15tej ešte neboli, tak musel yavolať, abz prišli, lebo že som dostala nejaký ošial a chcem ho mať tu.

Takže teray je MM v práci v nočnej a ja mám yas všetok drobizg pri sebe :dizzy_face:
14. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, a čože je tu tak ticho? žiadne písmenko? :frowning2:
14. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka aká kočica ... veru tak ako adulka napísala hod na FB

adula, ani ja bych nechcela vedieť , čo oko nevidí, to srdce nebolí

bodka koľko vychádza, asi objednám :grinning:
14. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily pekné fotky ... vidím že si tu píšem asi sama ... idem búvať, som KO, sme boli dnes na oslave a som hroooozne dožratá ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som uz tu volala som mm aby po mna zasiel aby sme isli na nanuk. co sa objednava? vankuuse?aj ja ceem :wink:
14. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme zajtra na obed na oslavu koleginky ma zajtra narodky :wink:
14. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty sa máš, my pôjdeme v utorok na pizzu, pozývame aj moju mamu to akože mm k meninám ... tak pekný večer všetkým

emily lízkaj pomaly, až ťa hrdlo nebolí :grinning:
14. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme Paťku nedávno dobalili na ten plavecký :stuck_out_tongue_closed_eyes: huraaaa

bola som sa dať dnes trihnúť...konečne mám menšiu hlavu haha
14. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, kde je kto??? :confused:
14. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este jaa :wink:
14. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som mala dnes navstevu- prisli dve spoluziacky, tak sme este preberali tu stretavku, a ohovarali chalanov. Baby sa moc ohovarat nedali, lebo sme boli len 4 :grinning:
14. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ta vy ste este mali dnes asi dozvuky coo? :grinning:
14. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily :grinning:
14. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
Čo začínajú prázdniny? :grinning:
15. jún 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tatolu vcera vecer mi nesiel konik :angry: :angry:
15. jún 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

tatolu...ty si podobne v tomto ako ja..tiež keď si niečo zaumienim..tak si to vydupkám :grinning: a hlavne keď sa to svokry týka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Paťku som odviezla k autobusu..len u nás prší...tak hádam sa vyčasí a od zajtra budú mať v tom Štúrove fajnové počasie :slight_smile:
15. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prsi, prsi len sa leje, Dvidko sa z okna smeje.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobre ranecko! :dizzy_face:
15. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ...a Martinko cestuje,tak možno aj on smeje... :grinning: :grinning: :grinning:
-idú na výlet do Bojníc do zoo.dúfam že sa im tam nerozprší :unamused:

...včera mi vôbec nešiel koník :frowning2: :angry:

už aj Davidko sa zobudil :slight_smile: ...dnes ešte nešiel do škôlky
15. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: vy máte dobrú náladu kočky... my sme sa vychystali na burzu detských vecí...MC robí..tak dúfam, že malému dobre pokúpim...pekný deň zatiaľ .......hlavne usmiatym Davidkom :dizzy_face:
15. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...tak dobre nakup..... :dizzy_face:
15. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj, práve som si ju pokazila :cry: :angry: ...včera keď sme išli od našich tak sme u nás na sídlisku videli záchranárov a stálo tam strááášne veľa ľudí...normálne sme museli zastaviť v aute-nedalo sa ani prejsť...mysleli sme že niekomu zostalo zle,alebo možno nejaký sfetovaný vyskočil(už tu pár takých prípadov bolo) a teraz čítam že z okna na 5.posch vypadli 2ročné dvojíčky-chlapček a dievčatko :pensive: ...mama neboladoma,strážil ich otec :frowning2:

...ten náš Davidko sa tlačí pri počítač,asi mu to zatrhnem a bude po úsmeve :grinning:
15. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas svieti slniecko :wink: ale vypaduje konisko :angry: :angry: :angry:
15. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieťa sa stáva neznesiteľné :angry: ...stále opakuje"pusti ma už,si tu dlho" :grinning: :grinning: :grinning:

...no konisko ozaj nejako štrajkuje...stále primŕza :angry:
15. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to áno..štrajkoval celý deň :angry:

bodka...pána beka...to musí byť hrozné :cry:
15. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo...kde steee :slight_smile:
15. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrkla som to na internete :frowning2: ...ako mama cítim strašnú ľútosť ale aj hnev nad nezodpovednosťou rodičov :angry:
...mm hovoril,že kolega tam blízko býva a bol pomáhať pri záchrane a že je z toho hotový :unamused:
15. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práčka doprala a nechce to vyvešať :angry: :grinning: ...tak teda idem ja :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok