Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
22. júl 2009

jujha, tak to aj ja frčím kukať ... dobrú nôcku všetkým

maca793
22. júl 2009

dobrú noc

hasleerka
22. júl 2009

macka dúfam že všetko dobre dopadlo a želám nech sa rýchlo vylieči papa

maca793
22. júl 2009

díky aj ja dúfam.

andreah70
22. júl 2009

macka, simonke skoré uzdravenie 🙂 neboj bude dobre, Dominikovi operovali 2 x oči, tiež škúlil a teraz je už omnoho lepšie

tatolu
23. júl 2009

Dobré ránko.
Simonke skoré uzdravenie. Nedalo sa škúlenie nejak cvičiť? No chúďa. Ale teraz je medicína omnoho lepšia. Neboj bude dobre 😉

Včera sme vyniesli na dvor aspon 2 lavóre vody. Vybehli sme až po 17tej, ale aj tak bolo hroooozne horúco. Na slnku ukazovalo 48. Ešteže nebolo viac, lebo by mi pukol teplomer 😉 😀
Detičky sa čľapkali až vískali. Dvojky ešte takto vonku s vodou neboli. 😔

andreah70
23. júl 2009

Dobré ránko, to je ale hic, mám v kancli asi 30 stupňov 😝 😝 😝
dneska však robím len do 10 a idem s deckámi na plavku, huráááááá

emily333
23. júl 2009

dobre ranko tak ja sa budem skryvat pred slnieckom domka mm ma auto uz na zakazke, tak mam na programe tv 😉

iwusska
23. júl 2009

ahojte babulky 😎
ja dnes drzim urad, vsetci kolegovci dovolenkuju 🙂
emily vlani boli svagrovci v Medzugorii a doviezli si odtial krasny neplanovany darcek ktory ma dnes 5 mesiacov 😵 😵
macka drzim palce nech vam to dobre dopadne 🤐 🤐
tatolu tak to si tie tvoje tri radisti viem predstavit v tych lavorikoch, mohla si nam ich pofotit 😀

emily333
23. júl 2009

bejvoč kuknuty idem pustit pracku uz dva dni nesla tak aby nezlenivela 😀

hasleerka
23. júl 2009

ahojte, som prišla práve z obchodu je tam vonku na skapanie ... ja už sa tiež teším kedy vytiahnem bazénik a bude sa Mšika člapkať, len čakám kým doje tie anbt.

hasleerka
23. júl 2009

emily kukáš bejvoč ako mm ... aj tú moju práčku by som mala pustiť, ale až zajtra ... som sa rozhodla že periem len vo štvrtok a v nedelu

tatolu
23. júl 2009

😀 😀 hasli a ja zas, keď je vonku pekne 😉 - periem

Pred chvíľou sa mi všetci traja vytrapali na kuch.linku. Priložili si stoličku a už boli tam.

emily333
23. júl 2009

tatolu taty teraz peries kazdy den a co v zime ?neperes 😀 😀

aadula
23. júl 2009

ahojteee, konečne som sa k vám dostala 🙂 Ja idem malému napustiť vaničku a šupnúť ju na balkon, keďže sme bazénik u svokry nechali 😝 Dnes mi Samko už pred 11teou zaspal a spal len hodinku, to bude večer zas utrpenie s ním 😝 😝

macka, nech sa to simulke čím skôr prelieči 🙂

liluuuu my máme doma vtáčika ako vy..len modrého..naši odišli na 4 dni het..tak sme ho zobrali strážiť..síce mám fóbiu na perie..ale mi ho bolo ľúto, aby nebol toľko sám doma 😀

cica13
23. júl 2009

Cafte, konecne som zapla PC....David sa cvachtal doobeda v bazeniku, a ako zaspal, tak to aj mna chytilo a pred chvilou sme sa obaja zobudili..... 😀 😀 😀 😀
Idem ho nakrmit , pobalit veci a ficime na zahorie, lebo tu v tomto prehriatom byte asi skapeme ☹ ☹ ☹

Hasli...si trufas, ze prat iba stvrtok a nedelu....fuuuuha, u nas pracka pracuje kazdy den 😀 😀 😀 😀

Tatolu, snad by sa nejaky kusom na malicky bazenik nasiel na dvore..... 😵

Emily...to idete na put do Medzugoria? Neviem ako daleko je to od mora, ale plno ludi z plaze tam chodievalo na jeden den....

cica13
23. júl 2009

Uz by sa nam pomaly aj Bodecka mala vratit.....sa tesim na fotecky... 😵 😵 😵

Ja sa tu asi do nedele vecera neukazem, lebo mam druhy mobil (moj mi treskol a rozsypal sa mi displej) mam tam sice intenet na nom, ale o dost mensi displej a je to tam pomalsie, tak vas budem iba citat, neviem ci sa mi bude dat prihlasit. ☹

aadula
23. júl 2009

cica ahoj len pekne sleduj aby si mala prehľad

a vykúpkaj sa v bazéniku na záhorí aj za naás 😀

emily333
23. júl 2009

cicus ja tomu hovorim duchovne cvicenie 😉 a k moru budeme chodit na split , ale je to fuk hlôavne ze bude vylet 😀

hasleerka
23. júl 2009

ahojte ... cica škoda že tu nebudeš, no budeme musieť dáko vydržať ... baby už periem, bo je dnes štvrtok, ste ma žiadna neopravila ... som to zistila až ked som sa vyspala s Miškou ...

inak ja som tiež prala skoro každý deň, a teraz som to zúžila a zatiaľ sa to dá ... lenže som doma, iné to bude ked budem chodiť do práce

ja som babám dala zas malý bazénik na chodbu, kúpu aspoň bábiky, ked Miška nemôže von ... aspoň sa trochu zabavia ... dúfam, že budúci týždeň bude pekne, ked budeme môcť ísť na kupko

aadula
23. júl 2009

emily, tak prídeš duchovne očistená 🙂

hašli, mňa aj napadlo, že je štvrtok a ty si tu písala, že až zajtra 😀

andreah70
23. júl 2009

ahojte už sme doma z plavky, bol tam hadam celý Trenčín 😝 ale deckám sa páčilo, zajtra pôjdeme znovu 😉

hasleerka
23. júl 2009

andy ako ti je super, ja už tiež chcem ííííííííísť ... snád ako na potvoru nebude budúci týždeň škaredo 😒

tatolu
23. júl 2009

tak ja idem zajtra so všetkými tromi na stretko báb tu z koníka.
Som zvädavá, ako zvládnem tri v novom prostredí. Hádam budú dievky pomáhať 😉 😀 😝

hasleerka
23. júl 2009

tatolu to máš super a kam idete?

tatolu
23. júl 2009

Do Jasenskej doliny.
V blízkosti by malo byť pieskovisko, preliezky a aj nejaké detské kúpalisko, resp. také mini bazéniky 😉
Iba neviem, či môžem do toho bazénika dať všetky bez plienok. Dvojky asi niečo pustia a bude mi ľúto, keď pôjde iba najstarší.
No hlavne že je tam piesok a tie preliezky.
Zdá sa, že aj partia bude fajn 😉

A my tu neorganizujeme nič? 🤐

hasleerka
23. júl 2009

organizujeme, len sa nemôžme zorganizovať .... ale cica už bola s iwuskou

emily333
23. júl 2009

tak manzel obriadeny zahrada poliata mozem konikovat 😀

tatolu
23. júl 2009

hasli, to ich stretko som zaregistrovala 😉
To sú riadne strigy 😀 😀 😀 😉
Je dobré, že sme tu všetky také.
Sory, ak som sa niekoho dotkla 😔

andreah70
23. júl 2009

neboj tatotu nedotkla 😀 😀