Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
24. júl 2009

andrejka, to odporúčam ako víkendový pobyt 😀

andreah70
24. júl 2009

adi ja to tam poznám, teda iba z rozprávania svokry a fotiek, bola tam 5 týždňov na liečení a nevedela si vynachváliť, bola v aguste takže využívala aj bazény...........tobogány asi nie 😀 😀 😀

emily333
24. júl 2009

andy mate sa co stazovat a co jaaa 😀

aadula
24. júl 2009

hodím nejaké foto na FB, len sa mi už nechce ...tak zajtra 🙂

emily333
24. júl 2009

no ja nemozem kuk FB so na jankovom laptope bo moj este furt nejde a neviem heslo 😠

hasleerka
24. júl 2009

no a kdeže ste zrazu všetky ... adula kuknem na mape, nech mám orientácu

bodka vitaj doma

lilu18
24. júl 2009

ahojte a aj sa rovno lucim,nestihla som mk robila som dake poriadkz v pc 🙂

adula//skoda ze mame dudince od ruky hned bz som tam sla 🙂

netmona
24. júl 2009

čavte ,,babule,,,no ako,
lil,,tak ahoj a pa

netmona
24. júl 2009

emily,,že okna mame jporiadne pozatvárať. lebo hurikan zas ide

hasleerka
24. júl 2009

no veru tiež som tie dudince kukla a moooooc daleko, liu ako andy napísala aj my to máme od ruky

emily333
24. júl 2009

uz hajkate ja som kecala z kamoskou 2hoky 😉

hasleerka
24. júl 2009

ja som kukala ešte aj copak je to za vojáka ... ale pomaly sa chystám do hajan

emily333
24. júl 2009

tak dobruuu nôcku 😵

emily333
25. júl 2009

dobre ranko, u nas prsalo fuka a je zamracenee ☹

netmona
25. júl 2009

dobré,,,jaj emily aj u nás,,ale som spala dobre 😉

netmona
25. júl 2009

jaj,,zas dačo navariť a tak ,,šak furt dolola,,ale ešte dáky mesiac a ko škôlky a hurá do práce,,, 😅

bodka13
25. júl 2009

dobré ránečko 🙂...ďakujem za privítanie bambuľky,chýbali ste mi
domov sme prišli vo štvrtok večer okolo 22,mali sme sa super-krásne slnečné počasie,tak sme si užili,chalani chodili aj do hotelového bazéna a naučili sa plávať pod vodou 🙂...fotečky hodím neskôr,nestíham sa s nimi pohrať...do fotoalbumu.eu ich netreba zmenšovať?a do facebooku?

všetko som včera dočítala 🙂...riadne ste klábosnicovali 😀 mala som zameškané od str.116 alebo 118 😕 😀 😀 😀 aké zaváracie preteky tu boli 😀 😀 😀
🙂 dodatočne blahoželám cicuške k 18 narodeninám 🤐 🤐 🤐 cmuuuk
lilu...Vivi je zlatučká 🙂
cicuš...Cmúčik je vo fontánke na spapanie 🙂

....máme po daždi,je príjemne-ochladilo sa ale nie je zima,aj slniečko vykúka 🙂
idem sa motať do kuchyne,nech máme čo jesť ,zapnem pračku veď si oddýchla keď sme boli preč 😀 a ešte sa musíme poupratovať-neviem skadiaľ sa ten prach berie 😒 😠

k počítaču sa už tlačia krpci...asi majú absťák 😀 😀 😀
...snáď sa sem dostanem aj v priebehu dňa alebo večer 😉

☹ nejako sa mračí...utekám do obchodu,aby som nezmokla

netmona
25. júl 2009

bodka,,,tak fajn že, ste sa mali dobre a všetko dobre dopadlo,,,,
no a ja idem maž asi taký program ako ty,,robiť všetko možné 😅 ..no a ešte že, bobak nemá na PC vek lebo aj by ma odhnal atade,,ešte že máme 2 🙂

bodka13
25. júl 2009

ahoj netmona 🙂 ...no u nás už Dado vo veku tvojho bobáčika úspešne zvládal detský kútik-hry pre škôlkarov 😀 ale to je asi preto,že máme ešte staršieho Martina 🙂

...a zase svieti slniečko 🙂 ...musím ísť,lebo sa už odtiaľto nepostavím a budeme bývať hladní a v chlieviku 😀 😀 😀

netmona
25. júl 2009

bodka,,ved aj on taketo veci v pohode len PC, mu nedám lebo už mi to tu zresetoval 🙂

hasleerka
25. júl 2009

zdravím klábosníčky 🙂 🙂 🙂 ... tu už popršalo a zas je teplo

netmona
25. júl 2009

hasli,,,asi tak akosi,,no ešte žiaden hrom nebol,,ale to je dobre,,no u nás fučí

netmona
25. júl 2009

jaj,,idem dačo robiť,,aj baterka na notbuku sa vybila a už nenápájem,,, 😅 ,,,tak pekne všetke pracujte,,Manželov híčkajte a detičky mojkajte 😉 ,,,,no proste skvlé ženy tu 😉

emily333
25. júl 2009

na chvilku vypnem pc a vy uz tolko pisete 😉 nejak som zabudla pochvalit netmonu za super foto-kočena.polievka uvarena a mm napacoval mesko tak riadna hostina 😀 cely tyzden sme poriadne nevaril iba rychlovky 😉

andreah70
25. júl 2009

ahojte aj ja už mám uvarené fazuľovú polievku na kyslo a slíže z tvarohom a smotanou. Chceli sme ísť na chatu, ale stále je zamračené a poprchá tak asi nejdeme, hoci sme chceli oslavovať..........Nika má zajtra 14 rokov.....no čo už oslávime sami doma a s ostatnými neskôr 🙂

hasleerka
25. júl 2009

andy tak máme doma levice ... moja Zuzka má v piatok 7 ... ale oslavujeme len doma a potom to oslávime ešte asi aj u bratanca

iwusska
25. júl 2009

ahojte babulky, idem vas narychlo pozdravit, od stredy do dnes sme mali navstevu, tak som sa musela naplno venovat
bodecka vitaj domka, super ze ste boli na dovolenke spokoni....a pozdravila si pana domaceho? 😀 😀 😀 sa tesim na fotecky
Nike a Zuzke prajem vsetko najlepsie k narodeninkam a posilelam cmucik 🤐 🤐 🤐
aj my dnes ideme na rodinnu oslavu-moj ocino mal vcera meniny a dnes ma narodeniny a maminka ma v pondelok meniny 😵

andreah70
25. júl 2009

iwuss diky
hasler veru ona sa aj správa ako taká "levica" niekedy ba mohla aj trošku ubrať 😀

emily333
25. júl 2009

ten mm je ale inyyy 😠 vravela som mu nech nakope zemiaky ta vravel ze potom, no potom ich postriekal takze možem sadnut do auta a ist kupit 😠 este idem ku kamoske pre uhorky tak vecer zavaram vo velkom 😉

lilu18
25. júl 2009

ahojte//emily/tak to by ma nasralo 😀 asi je zalubeny 😀

andy//vsetko naj levicatku /cmuk 😲

hasler.//tvojmu levicatku poprajem bud.tyz.snad nezabudnem 🤐 🙂

iwus/ako navsteva?/spokojnost na oboch stranach??

netmona//nova tvar?/iiha

bodka// super ze pocasicko vyslo a chalaniska su sikulky/Vivi nechce ani nohy zdvihnut v bazene,len tam pochoduje a c;lapka rukami.Pod vodu ju isto nedostanem

adulka//mas mail

cicuuuuus//ked citas tak AHOOOOJ//chladnicku sme nedostali 😠 este cez tyz.skusim v Samorine ☹