Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
25. júl 2009

no idem kocky//haslerka//musim kuk co kupil ale mne je jedno len nech ide 😀

hasleerka
25. júl 2009

lilu zmeraj aj ten tvoj potom dík

lilu18
25. júl 2009

tu uhlopriecku 18 som myslela nas//to som si zapamatala lebo sa mi zdalo malo 😀
dobru zenicky 😔 😲

hasleerka
25. júl 2009

aha tak to je ešte menej asi ako má andy ... no v pondelok hádam nabehne do obchodov

dobrú noc

netmona
25. júl 2009

ahojte,,,uhlopriečky 😀 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ešte ste tu dáka

emily333
25. júl 2009

kuk uz hajkate ja som kukla film na marke tak som vas dnes zanedbala ☹

renka9
autor
25. júl 2009

uz som ako tak zbalena, ale 😠 , daksia zla vec sa nam stala! 😠
Berieme si na dovcu auto od nasich, im dame zatial nase, mame iba formana 😝 , a to nase sa dnes pokazilo 😠 😠 😠 . Moj foter ho potrebuje, chodi autom do prace, a za tym dedkom do nemocky musi 😖
asi ma slahneeeeeee 😖 😠 😠

Angelika je uz OK 😉 , tak vam dakujeme za tie vase ozdravujuce cmuciky 🙂 🙂 🙂

co ma este zle caka??? asi mi niekto tu moju dovolenku nepraje, ked same prekazky mame. 🙄

emily333
26. júl 2009

dobre ranko tak ja idem zavarat,neboj vsetko dopadne ok 😉

aadula
26. júl 2009

ahojte,

renka, aj vám sa auto pokazilo? nejak sa tu kazia všetkým 😒

aj ja mám nejaké zlé týždne... som stratila tú zlatú náušnicu a dnes neviem nájsť hodinky ...včera som ich u svokry ešte mala a dnes ...neviem kde sú ....podľa mňa z ruky mi nemohli spadnúť lebo sa zapínali normálne na remienok /ako opasok/ a moja blbá svokra keď som jej teraz volala, že ju prosím nech ich pozrie náhodou či mi niekam nepadli mi zapotila, že ona keď by ich našla tak mi ich iste dá lebo ona má ... mi chcela naznačiť..že ona mi ich nevzala... 😠 je normálna!!!! ja jej cink. nech pozrie a ona toto !!! ma šľahne...neviem či mi ich malý niekam nezašantročil...lebo na stolík kde ich mávam dočiahne...a tiež do auta sme investovali kopec peNazí.... normálne mi je z toho všetkéeho do revu a nemám chuť ani variť 🙄

hasleerka
26. júl 2009

fúha renka to je fak smola ... ale ako adulka napísala, tu sa fakt všetkým kazia, to bude asi tým teplom

a čo dobré idete varit ... ja som postavila segedín a polievka je od včera

iwusska
26. júl 2009

ahojte babulky,
reni neboj zly zaciatok dobry koniec a ja vam to straaaaasne prajem, aby vam to prve more vyslo super...
adulka neboj urcite hodinky najdes, ked boli na remienok tak ti urcite nespadli, to by si citila...
hasli ja robim cecky na smotane s kukurickou a s ryzou a klasicky vyvar s rezancami

aadula
26. júl 2009

iwuška ahoj 🙂 no neviem...všade som ich hľadala...asi máme v byte čiernu dieru alebo škriatkov 😅

ja idem robiť fašírku a pečené zemiaky...pôvodne som chcela robiť pečené mäso, knedľu kapustu, ale som to zmenila 😝

hasleerka
26. júl 2009

adula fašírku robíš v celku či malé fašírečky

aadula
26. júl 2009

hašli kedy ako...ešte neviem ako ju budem robiť..mm má dnes dennú...tak mám čas variť..hlavne nech majú deti polievku k obedu a zbytok postupne 😉

andreah70
26. júl 2009

ahojte, reni neboj to nebude také zlé, otec si dá vaše autíčko opraviť a vy si budete veselo užívať dovolenku 🙂
moc ti to prajem 🙂
adi asi maté doma ozaj škriatka, hodinky sa určite nájdu, práve vtedy keď to budeš najmenej čakať

ja už mám polievku uvarenú, a ešte pečiem zapekané brav. plátky a ryžu, ráno som si privstala, myslela som že pôjdeme do aquaparku v Uherskom Hradišti, ale Nike sme darovali k narodkám hru SIMS tak ich teraz nemôžem odtrhnúť od počítača...........mala tu totiž aj kamošku na noc, tak sa baby zabávajú 😀

aadula
26. júl 2009

babyyyyyyyyyyyy ja som tie hodinky našla jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀

iwusska
26. júl 2009

no vidis, supeeeeeeeeeeeeeeeer, to preto ze sme ti to vsetky tak priali 😉 😵

hasleerka
26. júl 2009

no vidíš adul, super

emily333
26. júl 2009

tak super ze sa naslo a este aj renke prejeme krasnu dovcu 😵 dala som si robit nalev tak mozem trochen konikovat

hasleerka
26. júl 2009

emily čo varíš

emily333
26. júl 2009

dnes nic mame od vcera a vecer ideme ku svokre tak nas mozno ponukne palacinkami ako ma vo zvykzu 😀

hasleerka
26. júl 2009

no tak máš veget okrem toho zavárania ... a čo svokra robí každú nedelu palacinky?

emily333
26. júl 2009

nie iba ked mame prist 😠

hasleerka
26. júl 2009

no mna by potešila bo ja mám palacinky moooooooc rada, ale keby to bolo furt, to by ma už sralo ...

emily333
26. júl 2009

a to povie ze ani nevedaela co nam ma uvarit ale ta co uz ja som taky cas syta 😀 mm uz mi pozatvaral flase uz iba posterelizujem 😵

hasleerka
26. júl 2009

aké používaš šrobovacie či zatláčacie ... ja mám radšej šrobovacie,ale mama si teraz zle zavrela, tak sa jej tri poháre pokazili

a to chodíte pravidelne akože na večeru či len na návštevu?

emily333
26. júl 2009

bodka ja pouzivam aj take aj takee ale viac mam srubovacich 😉 do svokry chodime tak raz do mesiaca a aj to je pre mna vala 😉

netmona
26. júl 2009

ahoj,,emily a hasli,,,,tak zavarené maš hned emily,,tak ty sa máš,,ja musím ešte kúpiť ale neviem kedy ked bude nálada 😨

hasleerka
26. júl 2009

emily aká bodka?

netmona
26. júl 2009

hasli ,,emily je tak zamilovaná a zaujatá do uhoriek že, ťa premenovala 🙂