Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
27. júl 2009

Cafte, ste tu este?

Bodka, aj Filip ma modru izbu, tri steny bledsie a stvrta tmavsia modra 😀
S Iwuskou sme si dobre sadli aj v skutocnosti, takze by nam malo byt fajn pri mori 😵 😵 😵

cica13
27. júl 2009

Boze aj nam by sa zislo premalovat...sme tu tri roky, ale steny su uz hrozne, ja mam bielu iba kupelnu...ak neratam kachlicky, obyvku mam bledozlto-olivovozelenu 2steny take a dve take, kuchynu hraskovo zelelenu, ale uz chcem zmenu, chodbu bledunko ruzovu 3 steny a stvrta tmavoruzova a filip ma tu izbu modru ako som pisala 😀 😀 😀

emily333
27. júl 2009

vy zas malujete v takej nocnej hodine? 😉

hasleerka
27. júl 2009

no ja už som dnes bola okuknúť aj farbu aj luster, predstavu už mám, len či to bude aj také pekné

cica vy budete zase s iwus aj v tom chorvátsku, či sa tam len stretnete?

aadula
27. júl 2009

Paťka má ružovú izbu..dosť silnoružovú 😝 a teraz už pol roka rozpráva, že keď k nej dáme SAmka do izby..tak predsa nemôže byť chlapec v ružovej..tak tiež nas o rok čaká maľovanie detskej 😀

andreah70
27. júl 2009

kočky ja sa lúčim idem do hajan

cica13
27. júl 2009

Emily.....ved sa pridaj...pod aj ty malovat... 😀 😀 😀

Hasli, my ideme s Iwus spolu na dovcu, ja ze to uz viete vsetky.....oni dojdu do BA a vyrazame, len Iwus idu na 9 noci 😢 , my na 14 😀

emily333
27. júl 2009

cc ja a malovat ja uz som pomaly na dovče 😀

emily333
27. júl 2009

andy dobruu 😔

hasleerka
27. júl 2009

jujha cica tak to úplne super, teraz si matne spomínam že ste tu niečo preberali, ale asi som to nedočítala do konca

andy dobrú noc ... a už ste našli dáke ubytko?

cica13
27. júl 2009

Andy...dobru nocku!

Hasli, ved uz sme sa s Ivkou dohadovali, co zo stravy brat a co tam kupit....

emily333
27. júl 2009

babenky aj ja idem do hajan 😔

hasleerka
27. júl 2009

jáj keby sme mali auto, tak hned sa pridáme ...

cica13
27. júl 2009

Hasli....tak rychlo treba sporit na auto 😀

bodka13
27. júl 2009

našim chalanom tam strašne chutia ich koláčiky a šišky 🙂

hasler...tak prídeš sa kúpať aj do nitry?

dobrú emily 😔

hasleerka
27. júl 2009

no aj emily išla búvať, hádam už aj ja pôjdem ... cica to máme v pláne až v budúcej 5ročnici, teraz je na grafe byt, o rok prvé dieťa, potom dovolenka 😀 tak nejak to bolo v básnikoch

cica13
27. júl 2009

Bodecka, mne tam hrozne chuti ten syrovy burek....nas tato chodi kazde rano do pekarne pre cerstvy chlebik a toto si vzdy rozkazem a po csete z pekarne sa vzdy vykupe v mori, to je taky jeho ritual 😀 😀 😀

hasleerka
27. júl 2009

bodka, ešte ti neviem povedať, ktovie aké bude počasie ... ale aj tak si myslím že skôr nie ako áno, bo mm chce ísť hlavne do tej podhajskej

cica13
27. júl 2009

Hasli...ved mate kde byvat 😀 😀 ja si uz bez auta neviem predstavit nasu esxistenciu ☹

cica13
27. júl 2009

sorry...malo byt existenciu 😀

hasleerka
27. júl 2009

cica jasné že bývame, šak už aj dve deti, to len tak zo srandy som napísala ... inak my sme plánovali kúpiť teraz na jar auto, už som mala aj vyhliadnutý renault megane ... ale mi kríza skrížila plány

bodka13
27. júl 2009

našim chalanom zase chutil ten koláč s párkom (s hrenovkou -alebo takým voľačím) mm sa smial že bodaj by im nechutil keď stál 8 kún(x4sk=32 za jeden 😕 )

hasleerka
27. júl 2009

dobre kočendy moje , už vás opúšťam, dúfam že zajtra hlásia pekne, bo chcem ísť s babami konečne na kupko ... papa

bodka13
27. júl 2009

papa hasler 🙂

tatolu
28. júl 2009

Dobré ránko, nočné sovy.

No Cica a Iwus, top som nevedela ani ja 😕 ale to bude asi tým, že niekedy nie je čas ani kuknúť na ten Net...
😀 že ten net - tie isté písmenká a iný význam 😀 😀 😀

No my sme včera urobili šalung na jednu časť domu (13 m). Dnes je drahý v práci, tak toho moc nespravíme, ale zajtra sa vraj znovu do toho pomaly pustíme 😉 Ak to takto pôjde ďalej, strecha do Vianoc bude 🤐 😵

hasleerka
28. júl 2009

dobré ránko ... no u nás to zatial na kupko moc nevyzerá, dáko fúka

andreah70
28. júl 2009

dobré ráno 😉
hasler ubytko mám vyhliadnuté, len aby sme išli 😝 mm sa dnes zobudil taký, že som mu musela pomáhať z postele o 10,00 idem s nim k neurologovi tak uvidíme ☹ hadam mu to do soboty povolí
zaveziem ho domov a pôjdeme s deckámi na plavku

hasleerka
28. júl 2009

no andy, večer si ho mala trošku v posteli pozohrievať a preliečiť ... želáme aby mu to určite prešlo nech si ten Liptov užijete ... ako to u vás vyzerá s počasím, kedže idete na kupko ... som kukala že trenčín hlásia oblačnosť (na zozname)

emily333
28. júl 2009

tak este raz dobre ranko-prvy pris.mi nehodilo ☹ ja dnes idem do nemocky dat dole sadru ,potom k lekarke a esre zbehnut na urad prace a poobede sa pobalit 😉

andreah70
28. júl 2009

neviem čo hlásia na zozname, ale mne pohľad z okna kancelárie hlási jasno 😀 , bola som pred chvíľou na trhu /mám to kúsok/ a zistila som že aj teplo 😀 ............dúfam že sa od vás niečo neprivalí 😝 lebo môžeme ísť až o 12,00 keď Nike skončí raňajší tréning a prídeme od doktora.