Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
28. júl 2009

ahoj emily.......hurááááá sa tešíš, že sádra dolu 🙂 ...............kedy odchádzate, zajtra? a koľko tam budete?
som zvedavá čo? 😀

emily333
28. júl 2009

andy tesim sa ale aj je mi smutno ze ideme bez janka ☹ ideme zajtra rano a prideme az v piatok na buduci tyzden

tatolu
28. júl 2009

Emily a prečo idete bez Janka?
Nechcel ísť? 😕

emily333
28. júl 2009

tatolu boli iba 2miesta ☹ a za tu cenu nebolo o com rozmyslat ale mm vravi zde mame aspon svadobnu cestu 😵

hasleerka
28. júl 2009

emily, no konečne bude ruka OK, a kedy frčíte a na koľko?

iwusska
28. júl 2009

ahojte, krasne slnecne ranko, u nas je krasne slnecno a straaaaaasne teplo 😝 mi je luto ze tu musim byt zavreta 😠 ale od piatku si to vynahradim, ideme do Sturova, pod stany, to bude romantika 😀 😀 😀 a mozno sa stretneme aj s adulkou, jupiiiiiiii, neprida sa niekto?
emily krasnu dovolenku.....a kde to vlastne idete?
neviete mi povedat kde by som nasla predpoved pocasia do konca tyzdna?

hasleerka
28. júl 2009

jej ja som nemala túto stranu otočenú, tak som sa emily pýtala zbytočne, odpoved už mám ... emily pekne si to užite

andy si ma potešila, my sa už chystáme, baby skúšajú plavky

iwus na koľko idete do štúrova?

emily333
28. júl 2009

iwus ideme do medzugoria z tym ze sa budeme chodit na split sa kupkat v mori 😵

iwusska
28. júl 2009

andy dakujeeeeeeem 😵
hasli len na predlzeny vikend teda od piatku do nedele, mm sa nemoze na dlhsie uvolnit z prace, ale aj toto je lepsia ako nic 🙂

iwusska
28. júl 2009

emily ahaaaaa, som akosi pozabudla, ved som ti aj pisala ze vlani boli aj svagrovci a neprisli sami 😵 😵 😵
tak si to uzite a nech vam vyde pocasie 😉

tatolu
28. júl 2009
emily333
28. júl 2009

dakujem 😉 tak mm je uz doma vypisuje seky a ide na postu tak mu vravim aby nam ostalo na vylet 😀

bodka13
28. júl 2009

dobré ráno slnečnice 🙂 ...my sme si dnes pochrapkali do 9 a poniektorí ešte chrnia 😀
chcela som robiť parené buchty ale moji dvaja trpaslíci to zamietli a tato iba s ľútosťou pregĺgal naprázdno ☹ 😀
...tak budú mať palacinky a mm asi maďarský guláš s knedľou...poobede by sme chceli ísť na kupko tu u nás,tak sa hádam počasie nepokazí 😉 ...idem pozrieť či sa práčka dovrtela a rýchlo ju znova naložiť 😀

iwusska
28. júl 2009

emily a nezabudni si tie nove plavocky zabalit 😉

emily333
28. júl 2009

iwus tie bli uz ako prve prichystane na kope 😀

iwusska
28. júl 2009

emily super, ja len ak by si nahodou zabudla 😉
bodka tak buchticky by som si aj ja dala 😝 😝 😝 😝

hasleerka
28. júl 2009

jáj nerobte chute s tými buchtičkamy ...

iwusska
28. júl 2009

hasli dame si spolu???? 😝 😝 😝

cica13
28. júl 2009

Dobre ranko konicky zlate 😀 😀 😀 😀

Bodecka...si vyspinkana do ruzova? Vcera sme to riadne potiahli..... 😀 😀 😀 😀

Emily...juuuj zavidim ti, ze uz ides balit.....ja budem presne za 3 tyzdne....Iwus....vidis ako nam to leti... 😵 😵 😵

Ivi, Ilko dnes rano hlasil v telerane pocasie, ma byt stale teplo, akurat zajtra tusim nejake sprchnutie, potom znova teplo a slnecno a v nedelu obcasne burky z tepla.

Dnes po obede chcem skocit do Hainburgu nakupit mlieko Davidovi, tu stoji 900g piksla 430-460 korun a tam ma vide 270 ...no nekup to, to vzdy kupim aspon 3 krabice a mam pokoj a tatulo vravel, ze sa tam mozme rovno vykupat, maju tam take male chutne kupko 😵 😵 😵 😵

iwusska
28. júl 2009

cicus kukni lenor 😀 😀 😀 😀

hasleerka
28. júl 2009

joj iwus keby ich niekto narobil, veru hned si dám, diéta nediéta, by som sa dožrala

cica si ma potešila s tým počasím ... už aj zachvíľu vyrážame .. ste včera s bodkou skypovali?

iwusska
28. júl 2009

hasli aj mne keby ich niekto urobil tak sa neurazim 😀

cica13
28. júl 2009

No ale ani ja by som sa neurazila 😀 😀 😀 😀

Hasli...s bodeckou sme skypovali a koncili sme az dnes .... 😀 😀 😀

tatolu
28. júl 2009

cica teraz 😕 😀, alebo dnes ráno 😵 , či na svitaní 😕

cica13
28. júl 2009

tatolu neboj, do rana by som uz asi nevydrzala....neviem ako zvladnem nocne, ked sa po materskej vratim do prace 😨 skypovali sme este par minut po polnoci 😀

aadula
28. júl 2009

ahojte, tak tu sa dovolenkuje v plnom prúde 🙂

dnes ráno mi renka poslala sms z dovči, že najskôr nevedeli zohnať ubytko, nakoniec zohnali bez kuchynky a že sa už tešia domov 🤐 ..a pozdravuje vás všetky 🙂 ale že majú teplo, tak to asi až také zlé nebude

my sme ráno obehli trh ...ale skôr sme sa len tak prešli a zbehla som po fotky, konečne som nejakých pár od vianoc dala vyvolať 😀

iwuška, ja si myslím, že by sa to mohlo podariť ak sa nič s našim autom nestane 😝 😉

lilu18
28. júl 2009

ahojte 🙂 dovolenkujete??malujete??a co este som prehliadla?/ 😵

lilu18
28. júl 2009

kocenky vsetky vam posielam velke cmuciky aj detickam a zase letiiim...vcera vybavovacky dnes vyvaracky a pracky.. ☹ vecer kuk ked nezaspim 😲 😲 😲

cica13
28. júl 2009

Aduli...to snad nemyslis vazne s Renkou.....chuda...ta bude mat blbe spomienky na prvu dovcu pri mori....neviem si predstavit, ze idem bez penzie a nemam kuchynku ☹ ☹ ☹ ☹

Lilu....a co tolko makas?