• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
cicus to je fakt uchylka :sweat_smile: .tak babenky ja sa z vami lucim idem haji,tak sa tu majte dobre,pa pa P.S buudem na vas mysliet :dizzy_face:
28. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily aj my na teba :zipper_mouth: :dizzy_face:
28. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte este som na obecnom tak som vas este raz prišla pozdravit majte sa tu krasne hviezdičky pa pa :dizzy_face:
29. júl 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andreah som rada, že nežehlím sama :wink:
Drahý síce do roboty košele nosí, ale tých pár košiel ma už nezabije :grinning:
29. júl 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :wink:
emily šťastnú cestu
29. júl 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
emily stastnu cestu a vela slniecka :wink:
29. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

emily peknú dovolenku a šťastnú cestu :slight_smile:

pomoooc ja nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadulka a čo sa deje?

Emily krásnu dovolenku :wink:
29. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Adulik..daj si red bul.....da ti kridla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem, boli ma krčná ..celé to T-čko ...už som volala masérke tak o 12.45 idem aspoň krčnú pomasírovať aby som vládala :sweat_smile:
29. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte//adulka ber ma so sebou :grinning: aj mna boli //aaaau
29. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusik teba ja v pondelok vymasirujem :dizzy_face: :grinning:
29. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: som ti na skype ye uz haji a nedorucilo :cry:
29. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus beriem ta za slovo aj masazny gel pribalim :grinning:
29. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk sem co bude u nas

http://www.littlekitten.sk/
29. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilusik...super , ze v DL taka skolka.....ale ked som zbadala ten mesacny poplatok, tak som to radsej hned zavrela :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň a dobrú chuť :slight_smile:
ponuka dňa : mliečna šošovicová polievočka
maďarský guláš s knedľou
palacinky s nutelou a šľahačkou
a zbytok hranoliek+syr+tatarka :grinning: :grinning: :grinning:

včera sme boli na kupku a dnes ideme tiež :slight_smile: tak dúfam že nebudem taká unavená ako včera a nezaspím v kresielku :frowning2: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka vitaj...no 3x sa nenecham nukat.....uz aj startujem metlu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme na 4 posch. otvorím balkón a cez chodbu prosím rovno do kuchyne k stolu :grinning: :grinning: :grinning:

...aj ja sa hlásim do klubu nežehličiek :wink: :slight_smile: :slight_smile: andy,tatolu
:cry: nestihla som emily...ale aj tak jej prajem kráááásnu dovolenku :wink:
adulka :unamused: ...dúfam že masáž ti pomôže :slight_smile:
lilu ... :confused: strášná suma...to bol môj plat(zostalo by mi z neho +40€ :cry: )
iwuska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...jááj tej renky mi je ľúto :frowning2: ...a išli iba sami alebo aspoň dve rodinky?
29. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka otvaraj...uz paaaalim k tebe :dizzy_face: :dizzy_face:

To som tu iba ja taka blba, ze zehlim? Ale tusim aj Adulka zehli :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš nie si :slight_smile: ...ty máš iba úchylku :grinning: :grinning: :grinning: cmuk aby si sa nehnevala :zipper_mouth:
29. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...to teda mam....ale ked ja to nedokazem do skrine odlozit neozehlene :frowning2:
29. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo, tak už som po masáži...trošku pomohlo..ale ono to má v podstate masáž až na druhý deň účinok :grinning: ..ale sa mi aj lepšie dýcha..neviem či som niečo nemala trošken bloknuté :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cicušík áno aj ja žehlím..nie úplne všetko..ale tak vyše polovičky áno, ale napr. také že uteráky, periny a spodné prádlo, pyžamo, tepláky to nieee..a také čo sa nekrčí tiež nie :slight_smile:

bodečka ty máš normálne viacmenuový obed :grinning: :grinning:, ja som kúpila filety, tak to som spravila a varím k tomu zemiaky a tiež máme mliečnu šošovicovú :slight_smile:
29. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukám že tu je poobedná siesta :slight_smile:

osušky sú v taške,karimatka v aute,ešte minerálku,deti a tatina,koleso do ruky a môžeme vyraziť k vodičke :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka zavidim...nam to dnes nevide ale na zajtra spracovavam tatula sem http://www.lipotfurdo.hu/flash_page.php?language=sk tak povedal,ze od rana nemoze, ale po obede by sme mohli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka aj tatina do ruky? :grinning: prijemné kúpkanie..aj za nás sa vyčvachtajte
29. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli...neblázni :grinning: :grinning: ...veď on je skoro 2xja :grinning: ...prídi do nitry
viacmenuový obed...ako som si ich naučila :angry: tak musím variť :frowning2:...Davidko "klednu"teda jesť nebude :angry: :grinning:,tak musím aj náhradný program nájsť a ten syr-hádam nehodím do koša-tak som ho z lakomosti spráskala :grinning:

vyzerá to pekne cicuš :slight_smile: ..už ste tam boli?
29. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som sa opýtať či chcete kávu :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ja ta naucim davat neozehlene veci do skrine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , chce to len cvik :wink:
aduli ze tatina do ruky :grinning: :grinning: :grinning: no vselico ma pri tom napadlo :grinning: :grinning: :grinning:
bodka :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kukuričku varenú solenú si neprosíte :confused: ...už nepáli,môžete zobkať :slight_smile:

iwuš...sa asi nudíš v tej robotke :grinning: ťa volovinky napádajú :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok