• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
bodka jaaaaa???? ved ja sa idem pretrhnut od roboty :grinning: :grinning: :grinning: ved som tu sama....a nahodou tie veci su velmi dolezite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj vy expertky...tuto temu nechame na vecer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bodka, ja som tam este nebola, ale MM s Filipom uz hej, este ked som robila, ja som bola cez vikend v dvanastke a oni na kupku :angry:
29. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus preco na vecer???? :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte ... tak som vás počítala

cica aj ja som taký úchyl, tiež som práve dožehlila a chytro kuk k vám ... ale občas sa mi k tej žehličke hrooozne nechce

bodka vidím že boli u vás hody, toľko papania ... ja som dnes len suchej a dáka som aj hladná
29. júl 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a čože tu nikto?
29. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo porábaš? ... ozaj v nivea klube už som ...už to šlo prihlásiť
29. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to na windowse slo a teraz ee :angry:

prave som malu uspala a dygam kuru do seba :grinning: dajte si este mam

bodka//teda super menu//nechali ste aj mne?/ a co kupko?vela ludi?
29. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus//teda tm sa tam uz bol kupat??tak on uz to ma zmapovane :confused: cakam zajtra nove spravicky :dizzy_face:
29. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu a čo máš, som ti neporozumela ... mne práve skoro zhorel korpus na tortu ... ešteže Zuzka kričala z kuchyne
29. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ta moja klabosnica... :frowning2: sa nikdy na tom pisat nenaucim...malo tam byt ze dzgam kuru ... :grinning: akoze veceriam kura :grinning:
29. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu len sa tou kurou nezadus ked ju dzgas :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pochopila že si robíš dáku kúru na sebe ... ja som dnes napr. bola na obočie
29. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus neboj ,v pond. ma tam mas aj zadusenu keby nahodou :grinning: aj o jednej nohe :grinning:

hasler :grinning: aj tak sa da pochopit,ale to obocie je lepsi napad...bolo by co trhat :grinning:
29. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello, len kuknem pozdravím, poprajem dobrú noc a už som jednou nohou v posteli :slight_smile: :pensive:
29. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru adulka :pensive:
29. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka ahoj a dobrú nôcku ... chodíš lilu na kozmetiku?.. ja sa chystám aj na masáž, Zuzka dnes zisťovala u kozmetičky čo to stojí, tak že ona mi dá 1€ a vraj 10 si mám doložiť ja .... no zlaté dieťa :grinning:
29. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlate dietatko,ale to si vayit musis to je z lasky.............nieeeeeeeeeee ,nechodim nikdy som nebola :grinning:
29. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze lilu chces konkurovatZofrejovi? :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus to vies strach ma velke oci :grinning: a zase toto som ja a komu sa nepacim nech sa nepozera :grinning:
29. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus a prečo zofrejovi, čo som mimo? ...
29. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi preto ze bol taky spatny som pochopila :grinning:
29. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeeeeee ja som reagovala na to tvoje kura, ze prides aj bez nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: booooze
29. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus :grinning: ..ale aj na tu kozmetiku to sadlo :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo-halooo čo sa stalo?...kto príde o nohy :confused: ...idem rýchlo čítať,tak píšte pomaly :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu chechcem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a duracelka na mna nechapavo pozera :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to na tú kozmetiku nepasovalo, a bez nohy ma vôbec nenapadlo .... iwus duracelkamiška ešte nespí?
29. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli prisla ku mne ze chce cikat a uz ostala :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...môžete zrýchliť :grinning: dočítané :grinning: :grinning:
...no minule keď sme o niečom písali,tak som normálka vybuchovala od smiechu a mm kukal že čo sa deje :grinning: :grinning:
ozaj iwi,od radosti že som ťa počula som havina vyvrela na balkóne :grinning: :grinning: ...až keď som išla pozbierať prádlo(o 2 hodiny) kukám a on stepoval za dverami :grinning: :grinning: :grinning:
duracelka ešte nehají :confused: ...ja už mám odpadlíkov :wink: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška je spoločenská...hádam ťa tam nenechá samu :grinning:
29. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok