Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
1. aug 2009

hasli aj ja dodatočne prajem všetko najlepšie už "veľkej" slečne 😉

aadula
1. aug 2009

hašli skús sem ťuk http://www.in-pocasie.sk/predpoved-pocasia/

sme volali s iwuškou akurát, tak zajtra sa stretneme, ideme sa aj my kúpať, naši nás zavolali...takže sme ako bodečka..prikmotrili sme sa k nim 😀 sa tešíííííííím 😀 😀 😀

tatolu
1. aug 2009

šup na 1. stranu, aby ste dlho nehľadali 😉
My ideme makať na streche a niečo spraviť s uhorkami 😝

hasleerka
1. aug 2009

adulka no super že sa uvidíte ... vaši sú tam na dovče či bývajú? .... dík za počasie, no ten utorok ma nepotešil

tatolu dík za želanie

my tu máme veselo , mamina oslavuje, všetci tu vyspevujú a najväčšiu radosť majú deti 😀

netmona
1. aug 2009

hasli,,,tak ked je veselo tak je to fajn,,,ináč by to bolo smutné 🙂

tatolu,,,no aj ja by som mala zavarať,,uhorky ale asi na bud týžden,,asi dačo aj švagriná dá a dačo kúpime,,ja len 30 fliaš

adulla,,tak že ivuš zdravím 🙂 ,,a nie že, budeťe počúvať 🙂

bodka13
1. aug 2009

príjemný neskorý večer 🙂
na kúpalisku bolo supééér 😵 😵 😵 prišli sme domov až okolo 19:30 a potom išli naši kuknúť ako sa majstri maliari snažili 😉 ...máme peknú marhuľkovú obyvku 😅 ešte zajtra doupratovať a môžeme sa chystať na detskú izbu - chalani idú od 10.8 na týždeň k našim

tatolu
2. aug 2009

bodka, takže predsa len marhuľová 😉
No budete mať krásne - cmuk

bodka13
2. aug 2009

peknú nedeľu prajem 🙂
všetky sa kúpete 😕
...u nás sa varí a ideme ešte doupratovať,aby sme mali doma pekne a čisto 🙂

hasleerka
2. aug 2009

ahojte, u nás rezne nachystané aj na zajtra na cestu ... sa akurát balíme, ale sa radšej neteším, bo sa isto čosi poserie ... bodka akú luster majú chalani a čo im dáš okolo postelí?

lilu18
2. aug 2009

ahojte Bodecka//marhulkova je krasna taka na spapanie 😵
tatolu//uhorky zavarene??

haslerka aj nam mozes zopar reznov prihodit 😀

adulka urcite s iwuskou klabosnicuje 😀 pocasie im vyslo tak sa iste kupu 😵 a cica na zahori tiez 😵

my sme v noci teplotkovali,tak som KO,dufam ze to bola len jednorazovka 😒

hasleerka
2. aug 2009

ahojte ... tak aby nebolo lúto všetkým dovolenkárom aj nás to postihlo ... šťastie že som kukla do jadra, kvapkalo tam, tak som nahánala susedov, žeby to opravili ... no keby som nenakukla, tak sa asi vytápame ...

tatolu
2. aug 2009

Lilu, uhorky zavarené, ale nakoniec sme ich včera iba premyli 😉 😀
Zaváralo sa dnes, keď sme v dome zakprili v peci 🤐, bolo tu ako v pekle a to som ešte pri tom žehlila 😝 😀
Máme 40 fliaš, tak možno bude stačiť 😉
Ešte zavaríme hrušky, lebo tohto roku je ich zas neúrekom. Ak sa nám podarí polovicu rozdať, tak to odhadujem na 50-80 pohárov 😝

No nestíham k vám chodiť, lebo vždy mám niekoho za chrbtom a večer zas musím preč, aby rýchlo spali a mala som pokoj.
Drahý minule zahlásil, že ak chcem ísť ďalej do školy, tak by sme mohli kúpiť notebook. No vtedy budem môcť s vami kláboviť a v noci 😀

Papa

hasleerka
2. aug 2009

cica toto je fotečka pre teba: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tatolu si šikulka

tatolu
2. aug 2009

Hasli, aj ja som si foto pozrela 😉
Normálne mi to pripomenulo, ako sme kývali šoférom zo zadného okna. A tí nám potom blikali 😉
O čo sú tie deti ochudobnené, keď musia sedieť v autosedačke 😖. Na druje strane je to bezbečnejšie 😔. No čo už...

hasleerka
2. aug 2009

no neni problém tatolu že si kukla ... to sme mali cicuške tak kývať, ked išla do toho námestova, len sa im to auto pokazilo, tak sme sa ani nedohodli ... my chodievame tade skoro každý deň a ony stále niekomu vykyvujú

aadula
2. aug 2009

ahojte 🙂 tak my sme sa dnes s iwuškou stretli ...zlaté to žieňa a má krásnu rodinku 🙂 len škoda, že sme si nevedeli v kľude pokecať..ale veď viete ako je to na kúpalisku keď deti pozeráte kde sú a hrozne teplo do toho bolo, tak snáď niekedy sa stretneme a pokecáme pri poháriku a v kľude 🙂

ja som mala inak od rána blbý deň a zaklincovali sme to večer doma, sme sa dobre pochytili s mm 😠 , tak kašlem na dietu a vybrala som si zmrzku a ukľudňujem sa 😅

aadula
2. aug 2009

jeej teda aspoň to mini stretko s iwuškou bolo fajn 🙂

hasleerka
2. aug 2009

adulka, to kvôi tým mm máme tie kilá navyše ... mňa ked ten môj vytočí, hned šup ku čokoláde ...tak už aj ty si bola s iwus a zajtra lilu ... iwus z nás videla najviac ... musíme dať to stretko až sme neni horšie

lilu18
2. aug 2009

ahojte len na rychlo lebo vivi zle haji.......supeeer ze stretko vyslo 🙂 a haslerka aj nam moyes kyvat 😀
tatolu hrusky luuubim 😀

hasleerka
2. aug 2009

lilu veru budeme si kývať ... idete aj cez PB o koľlkej?

renka9
autor
2. aug 2009

ahooojteee... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

hasleerka
2. aug 2009

jéj renka vitaj doma 🙂 🙂 🙂 ... no čo užila si si?

cica13
2. aug 2009

cafte kocandy, tak uz sme doma, prisli sme pred hodinou, ked sme otvorili byt, tak nas skoro slahlo....v byte 29,5stupna, na zahori sme mali 24-25st. ... ani prievan nepomaha, bo aj na balkone mi ukazuje 29, tak som ani tu piecku zvanu pocitac radsej nezapla a pisem vam z mobilu...

Reni, vitaj doma...🙂ako bolo uz viem,ale kludne to babam napis...🙂)

hasleerka
2. aug 2009

no cica ty si informovaná o všetkom😀

renka9
autor
2. aug 2009

hasli, bolo supeeeer...cica uz sondovala 😀
aj ked uvod bol hrozny 😠 , nemohli sme zohnat ubytko, bola som na pokraji zrutenia, chcela som sa vratit domov... hovorila som ze Chorvatsko nikdy viacej...ale na druhy den to vsetko opadlo, a uz sme si len uzivali.
nemyslela som na to, co sa mi nepaci, ale hladala som len pozitiva 🙂
v mori som bola furt jak hrosica 😀

hasleerka
2. aug 2009

už sa teším na fotečky, som rada že ste si užili 😉

renka9
autor
2. aug 2009

idem osprit Angeliku, a potom nalievam fernet 🙂 , do kelu, len tonik nemam.... 😒
kto ma chut, nech chysta pohariky 😉

cica13
2. aug 2009

hasli, nedalo mi nezavolat Renke, ked mi poslala smsku dnes, ze DOBRO DOSLI...🙂)

hasleerka
2. aug 2009

renka akoby sa stalo, štrngám s vami ... ja už pomaly odchádzam, bo ráno vstávame a ešte nie som dochystaná ... teda aj som,ale ešte to musím aspoň 3xskontrolovať, a aj tak isto čosi zabudnem 😀

hasleerka
2. aug 2009

no ved jasné cica ... a čo kukla si fotečku?