• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Idem ja do sprchy a do hajan....dobru nocku vsetkym!!!!!
2. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz fuka aj u nas.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj renka :slight_smile: ...takže dovolenka nakoniec dopadla super :slight_smile:
2. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano bodka, diky,. a vy ste boli kde?
2. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli až za makarskou v Igrane,kúsok odtiaľ ide cica s iwkou :slight_smile: ...ale ešte som nemala čas hodiť fotky-najskôr som prala z dovči a od štvtrku sme maľovali a upratovali
kolko vás vyšlo ubytko?...boli ste spokojní?
2. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodecka, akurat citam, ako si mi kraaasne zacarovla...dakujeeem :dizzy_face:
2. aug 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ubytko 50€na noc...spokojni sme s izbou boli, bol to ***hviezdickovy apartman, co som si vsimla az pri odchode :grinning: , ale bolo to bez kuchynky a dost drahe, cakala a som lacnejsie
2. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš čo robiť,kým si všetko prečítaš :grinning: :grinning: :grinning:
a ako ste sa potom stravovali?...bol 3 posteľoví?
2. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boli sme na suchej strave, a 3x sme boli na pizzi. A nasli sme si tam kamosov- rodinku z BA, s nimi sme sa kupavali, a vecer chodili na promenadu, a tatinkovia spolu nieco popili. A raz sme si u nich uvarili veceru :wink:
Maso som musela vyhodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: , co sme mali so sebou.
Varili ste si niekedy vajicka a parky v rychlovarnej konvici????? :grinning: Nieeeee? Vyskusajte, MM to na dovolenke robil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: určite si ani nevedela aký je váš tato vynaliezavý :wink: ...hlavne že ste si užili more a slniečko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
...idem už haji-beli :pensive: zajtra nás čaká "ťažký"deň - ideme na alergológiu s chalanmi...dnes sa už od obeda vypytovali čo im bude robiť a aké veľké sú tie injekcie :grinning: :grinning: :grinning: (chce ich otestovať)

pekné sníčky :slight_smile:
2. aug 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

renka vy ste teda riadne kočandy :slight_smile: :slight_smile:

u nás začalo fúkať, aj sa blýskalo a potom nič... ale teraz ráno je už chladnejšie..pootvárala som všade okná a užívam si chladnejší vzduch
3. aug 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka až teraz som dočítala, že vajíčka a párky v rýchlovarnej :grinning: :grinning: :grinning: šikovný je tm :wink:

bodečka, tak nech sú výsledky čo najlepšie :slight_smile:
3. aug 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a krasne slnecne ranko vam prajem :sunglasses:
reni vitaj doma, som rada ze moje tusenie vyslo, napriek tomu zaciatku to bola krasna dovolenka :dizzy_face: :dizzy_face:
ako viete vcera sme boli s adulkou, sice to malo daleko od nasho telefonickeho klabosenia :grinning: bolo super, som rada ze sme sa videli osobne, ma zlate deticky a sympatickeho manzela :wink:
dnes sa tesim na lilu a jej rodinku, napiseme vam potom spolu z mojho pc :grinning:
my sme mali smolu od zaciatku dovolenky, najprv Natalkin zubcek pri ktorom si chudatko vytrpelo lebo anesteza nezabrala koli hnisu a zapalu :frowning2:, potom Ninke pred bazenom ukradli nove adidas zabky ktore sme mali prichystane do HR a posledne rano mi Misenka 2x vracala :frowning2: ale inac bolo celkom v pohode
3. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja vas len pozdravim, idem sa najest a ideme s davidom k logopedicke na Kramare :slight_smile:

Reni....tak to mas pravdu, ze parky a vajka varene v konvici som este nejedla....Ivi, vyskusame? :grinning: :grinning: :grinning:

Ivi, tak to mi je luto Ninky....aka sucina jej mohla tie slapky cornut.....ruky by som mu polamala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus jasne ze vyskusame, bude sranda :grinning: a na tie zabky nemam slov :angry:
3. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuš, presne si to vystihla :grinning: asi sme vybrali zlé miesto na stretnutie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul :grinning: :grinning: :grinning: ale nebolo to az take hrozne, aspon sme sa rovnomerne opalovali :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: mm sa opálil podľa tielka čo sme na lístok pol hodinu čakali :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to preto ze nebehal za detmi :grinning: :grinning:
mm sa uz ani opalovat nemusi, on akoby sa uz od mora vratil :dizzy_face: :grinning:
3. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuš, ale behali sme na striedačku za malým, len s Paťou do bazéna už potom nechcel... tá bola nahnevaná, ešte že boli starí s nami, tak aspoň oni s ňou na striedačku šli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievčence.dovolenka v šturove bola super :slight_smile:
3. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala mi lilu, tak uz su 27 km od nas...to su sikulkovia :grinning:
3. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo....uz sme doma....teta logopedicka Davidka pochvalila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davidko je šikulka :slight_smile:
3. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kati....som rada, ze je David celkom dobre na tom....bola som na horsie nachystana :frowning2:
3. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj, cicus, a s cim ma problemy Davidko?
3. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj, sorry, cica, pomylila som si Davidka s Filipkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale aj tak, to uz s Davidkom na logopediu?
3. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica, však Davidko je v mnohých veciach šikovnejší ako Samko :slight_smile: a to je ešte aj o mesiac Samino starší

renka už si sa aklimatizovala na domáce podmienky?
3. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni ahoj, u dawnikov treba chodit od skoreho veku na logopediu,aby sa podchytil rozvoj reci, nakolko tieto deticky maju s recou problem :frowning2:
3. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahaaa, viem ze maju problem s recou, len som si myslela, ze je to skoro

adulik, nic sa mi nechce, nic nevladzem robit, ale musiiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok