• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ide....idem skúsiť zaspať :pensive:
6. aug 2009 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
Vidím že rozoberáte detváky a ich vlstné postieľky :wink: .
My máme eľkú spálňu, tak sme tu nasáčkovaní všetci.
No nemôžem písať, leb aj na kolenách mám všetkých :grinning:
6. aug 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, vidím že tu niekto ponocoval a nevedel spinkať :slight_smile:

tatolu u teba začína zaujímavé obdobie, všetci chcú byť u mamičky :grinning: musí to byť milé a zároveň namáhavé
6. aug 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli iste vám bude fajne, v Podhajskej aj keď je pod mrakom, tak sa dobre kúpe lebo je tam teplá voda :slight_smile:
6. aug 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vstupim do debatky...my sme boli pred 3tyzdnami v Sturove, ale to, co sme tam zazili s komarmi, tak to bol des! vecer sa pomaly nedalo chodit ani po ulici a deti sa nemohli ani vecer pri domecku hravat! Bolo horuco, krasne pocasie, a my sme sa na vecernu terasku pri ubytku takmer nedostali...Takze si viem predstavit, ako to zneprijemni dovolenku.
6. aug 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte pukanky!
Uz mate kinderka vyspinkane?
U nas starsi este drochme a mladsi uz vystraja....
6. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak tu sa teda riadne dlho klabosilo, ja som sa k vam nemohla pridat, lebo mi doma nejde net :angry:
jalao ahoj, aj my sme sa v nedelu vratili zo Sturova a o tych komariskoch radsej pomlcim :angry: potvory, ani off neucinkuje :confounded:
6. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, cica, tak nase decka este tuho spia a ja som zmizla do robotky :slight_smile:
6. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
tak ja už zarezávam, decká akurát volali že vstali, Nika ide na tréning a Domko sa sťažuje že ho bolí hrdlo a kašle, dúfam že mu to prejde
6. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, Andrea, tak ty si sa tiez rano potichucky vytratila z domu, ako ja...po spickach. :grinning: Aky trening ide vasa Nika? (ak sa mozem spytat)
6. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jalao, poznáme sa, chodíš sem k nám, alebo si nová?
Nika chodí na hádzanú, teraz cez leto majú tréningy dva krát denne
6. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu fungl nova :slight_smile: Super, Nika, to chce kus odhodlania...Moje deti su na to dost lenive, hoci na sport, a aj ine aktivity ich cez skolsky rok nahanam!
6. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vitaj tu medzi nami mladicami :grinning:
6. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak-tak, preto som sa tu hned zaradila - do tejto "svetovej skupiny"! :grinning:
6. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bozinku, mala by som aj daco ist robit, ale keby sa mi aj chcelo... Sefa tu dnes nemam, tak ma to laka len na volovinky :unamused:
6. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajoj Jalao, takže budeme diskutovať v dvoch témach :wink: :grinning:.

Iwuss, ako liluška vzbavial Poľsko? Nestratila sa? :slight_smile:
6. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jalao vitaj a trosku sa nam predstav, nech vieme s kym mame do cinenia....my sme tu taka "velka rodina"....tak nech aj teba trosku spozname....a mohla by byt aj fotecka... :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, diky za povzbudenie, ano, brazdim temu tridsiatniciek a zaroven studujucich mamiciek, fotka mi zatial nepresla...neuprostny admin mi ju nechce prepustit, tak musim daco ine splasit..
6. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, akurat hlasili, ze dnes pride Fico do Povazskej Bystrice na kontrolu! Tak to aby som sikovno upratala cosi!! :grinning:
6. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu nestratili sa, normalne sa mi vratili :grinning: :grinning: :grinning: a lilu mi nechcela ukazat co nakupili, vraj by sa mi to nepacilo :angry: :grinning:
6. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...to ti fakt Lilu neukazala veci co kupila? To je potvora.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jalao, a ty sa poznas aj s nasou Haslerkou? Aj ona je z PB....
6. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus, fakt ma nastvala :grinning: ani poriadne povedat nechcela co nakupila :angry:
6. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerku veru nepoznam...a prave som tam narvala moju fotku s mojim muzom :wink:
6. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus, ako sa poznám ja, tak by som to povyberala aj keby si niechcela :grinning:
Ja sa vždy teším z nových somarín

Jalao, no vidíš, že to ide :wink: - myslím tá fotka.
A to príde na návštevu ten pán osobne :confused:
6. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu...ja by som to tiez povyberala....zvedavava som jak stara baba na trhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jalao, tak pana Ficulka pozdravuj! :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam pride cela delegacia osobne, ked to v radii povedali....zrejme pride kukat tu nasu mega-dialnicu, co nam tu pod oknami stavaju - a to vravim doslova a dopismena :rolling_eyes:
6. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som si myslela, že prídu aj k Tebe do kancelárie
:wink:
Ale to by si sa asi dozvedela skôr ako iba teraz a z rádia :grinning:
6. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jalao, my sme isli v juli cez PB, videla som tu vasu slavnu rozostavanu dialnicu....uz viac na domy ju nevedeli nalepit :angry:
6. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, to by bolo celkom zaumyvane ( ako vravela moja najmensia Tanicka, ked mala 2 roky a slovo zaujimave jej znelo zrejme zlozito :slight_smile: )
6. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tattolu, ale ta betarka to pre istotu nechala v penzione na izbe, a nam doniesla bublifuk :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok