Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
5. aug 2009

🙂 🙂 🙂 ide....idem skúsiť zaspať 😔

tatolu
6. aug 2009

Dobré ránko.
Vidím že rozoberáte detváky a ich vlstné postieľky 😉 .
My máme eľkú spálňu, tak sme tu nasáčkovaní všetci.
No nemôžem písať, leb aj na kolenách mám všetkých 😀

aadula
6. aug 2009

dobré ránko, vidím že tu niekto ponocoval a nevedel spinkať 🙂

tatolu u teba začína zaujímavé obdobie, všetci chcú byť u mamičky 😀 musí to byť milé a zároveň namáhavé

aadula
6. aug 2009

hašli iste vám bude fajne, v Podhajskej aj keď je pod mrakom, tak sa dobre kúpe lebo je tam teplá voda 🙂

jalao
6. aug 2009

ahojte, vstupim do debatky...my sme boli pred 3tyzdnami v Sturove, ale to, co sme tam zazili s komarmi, tak to bol des! vecer sa pomaly nedalo chodit ani po ulici a deti sa nemohli ani vecer pri domecku hravat! Bolo horuco, krasne pocasie, a my sme sa na vecernu terasku pri ubytku takmer nedostali...Takze si viem predstavit, ako to zneprijemni dovolenku.

cica13
6. aug 2009

cafte pukanky!
Uz mate kinderka vyspinkane?
U nas starsi este drochme a mladsi uz vystraja....

iwusska
6. aug 2009

ahojte, tak tu sa teda riadne dlho klabosilo, ja som sa k vam nemohla pridat, lebo mi doma nejde net 😠
jalao ahoj, aj my sme sa v nedelu vratili zo Sturova a o tych komariskoch radsej pomlcim 😠 potvory, ani off neucinkuje 😖

jalao
6. aug 2009

dobre ranko, cica, tak nase decka este tuho spia a ja som zmizla do robotky 🙂

andreah70
6. aug 2009

dobré ránko 🙂
tak ja už zarezávam, decká akurát volali že vstali, Nika ide na tréning a Domko sa sťažuje že ho bolí hrdlo a kašle, dúfam že mu to prejde

jalao
6. aug 2009

dobre ranko, Andrea, tak ty si sa tiez rano potichucky vytratila z domu, ako ja...po spickach. 😀 Aky trening ide vasa Nika? (ak sa mozem spytat)

andreah70
6. aug 2009

ahoj jalao, poznáme sa, chodíš sem k nám, alebo si nová?
Nika chodí na hádzanú, teraz cez leto majú tréningy dva krát denne

jalao
6. aug 2009

som tu fungl nova 🙂 Super, Nika, to chce kus odhodlania...Moje deti su na to dost lenive, hoci na sport, a aj ine aktivity ich cez skolsky rok nahanam!

andreah70
6. aug 2009

tak vitaj tu medzi nami mladicami 😀

jalao
6. aug 2009

tak-tak, preto som sa tu hned zaradila - do tejto "svetovej skupiny"! 😀

jalao
6. aug 2009

Bozinku, mala by som aj daco ist robit, ale keby sa mi aj chcelo... Sefa tu dnes nemam, tak ma to laka len na volovinky 😒

tatolu
6. aug 2009

Ajoj Jalao, takže budeme diskutovať v dvoch témach 😉 😀.

Iwuss, ako liluška vzbavial Poľsko? Nestratila sa? 🙂

cica13
6. aug 2009

Jalao vitaj a trosku sa nam predstav, nech vieme s kym mame do cinenia....my sme tu taka "velka rodina"....tak nech aj teba trosku spozname....a mohla by byt aj fotecka... 😀 😀 😀

jalao
6. aug 2009

ahojte, diky za povzbudenie, ano, brazdim temu tridsiatniciek a zaroven studujucich mamiciek, fotka mi zatial nepresla...neuprostny admin mi ju nechce prepustit, tak musim daco ine splasit..

jalao
6. aug 2009

baby, akurat hlasili, ze dnes pride Fico do Povazskej Bystrice na kontrolu! Tak to aby som sikovno upratala cosi!! 😀

iwusska
6. aug 2009

tatolu nestratili sa, normalne sa mi vratili 😀 😀 😀 a lilu mi nechcela ukazat co nakupili, vraj by sa mi to nepacilo 😠 😀

cica13
6. aug 2009

Ivi...to ti fakt Lilu neukazala veci co kupila? To je potvora.... 😀 😀 😀 😀

Jalao, a ty sa poznas aj s nasou Haslerkou? Aj ona je z PB....

iwusska
6. aug 2009

cicus, fakt ma nastvala 😀 ani poriadne povedat nechcela co nakupila 😠

jalao
6. aug 2009

haslerku veru nepoznam...a prave som tam narvala moju fotku s mojim muzom 😉

tatolu
6. aug 2009

iwus, ako sa poznám ja, tak by som to povyberala aj keby si niechcela 😀
Ja sa vždy teším z nových somarín

Jalao, no vidíš, že to ide 😉 - myslím tá fotka.
A to príde na návštevu ten pán osobne 😕

cica13
6. aug 2009

Tatolu...ja by som to tiez povyberala....zvedavava som jak stara baba na trhu 😀 😀 😀 😀

Jalao, tak pana Ficulka pozdravuj! 😀 😀 😀

jalao
6. aug 2009

no hadam pride cela delegacia osobne, ked to v radii povedali....zrejme pride kukat tu nasu mega-dialnicu, co nam tu pod oknami stavaju - a to vravim doslova a dopismena 🙄

tatolu
6. aug 2009

Už som si myslela, že prídu aj k Tebe do kancelárie
😉
Ale to by si sa asi dozvedela skôr ako iba teraz a z rádia 😀

cica13
6. aug 2009

Jalao, my sme isli v juli cez PB, videla som tu vasu slavnu rozostavanu dialnicu....uz viac na domy ju nevedeli nalepit 😠

jalao
6. aug 2009

hm, to by bolo celkom zaumyvane ( ako vravela moja najmensia Tanicka, ked mala 2 roky a slovo zaujimave jej znelo zrejme zlozito 🙂 )

iwusska
6. aug 2009

tattolu, ale ta betarka to pre istotu nechala v penzione na izbe, a nam doniesla bublifuk 😀 😀 😀