• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Aduli....kup mi nejake probiotika pre Filipa, bo uz mi koncia :grinning: :grinning: :grinning:

Ja idem na postu, dosli mi tie Adidy sandalky k vode pre Davida :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mala ma 3 roky a 3 mesiace a este stale spinka v postielke a mne to tak vyhovuje, ona je v nej rada, takze kym sa tam zmesti a bude chciet tak ju v nej necham :dizzy_face:
7. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a musim povedat, ze aj cmucikovi sa vyborne spalo v Misenkinej postielke, i ked v ruzovych navlieckach....ale v momente tam zaspal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus :grinning: :grinning: :grinning: aky bol zlaty v tych ruzovych oblieckach :dizzy_face: :zipper_mouth:
7. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved, je to na nieco aj dobre...a pritom ked uz chcela, sama sa rano, alebo po poobednom spanku vysplhala a vyliezla z nej.. :slight_smile: Je to riadna artistka. Potom este sme ju nechavali vecer zaspavat v tatinovej posteli - tam bola najstastnejsia a v noci, ked sme sli spat, sme ju preniesli do detskej izby, ked zalahli aj starsi.
7. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, dali ste si vsetky slofika? :slight_smile: :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao čakáš na fajront? :grinning: ja som si sem sadla teraz..umyla som podľahu, dovarila polievočku a malý ešte spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ledva fučím :grinning: som sa nie najedla ale nažrala :grinning: :grinning: :grinning: ...ideme do obchodu a potom asi na kupko :wink:

dodatočne prajem ujovi Renkovi všetko naj-naj :wink: ...reni nezabudni si ho vycmukať :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adukla, keby si vedela, ako sa mi uz tuto nechce.... Najradsej by som to vypla a hajde uz domov.
7. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ujo renko má sviatok? tak sa pripájam aj ja a posielam cmučanec :zipper_mouth: :slight_smile:

bodečka dobre sa vykúpkajte :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čvachtať sa budú iba krpci :slight_smile: ...na mňa je v NR strááášne studená voda :frowning2: ...ja som vhodná do 3túrova a Nových Zámkov :grinning: :grinning: :grinning: alebo len more :grinning: :grinning: :grinning: ...budem chytať slniečko :dizzy_face:

včera mal ujo Renko sviatok :slight_smile: ...som to to zahliadla
7. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bodka ty si moja kategoria aj ja len teplučkú vodičku, pondelok v tatralandii mi tá 38 st. vyhovovala :grinning:
7. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka počula som, že v Ostrihome je super..tak ak pôjdete do Štúrova treba prejsť tam :slight_smile: a ja tiež nemusím studenú vodu... keď som bola dieťa..bolo mi to jedno..teraz nie... :grinning:
7. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy :slight_smile: aj v Zámkoch bola od 33-37st. som sa cítila ako vo vani :dizzy_face: :dizzy_face: u nás na kupku v detskom 26st. a v ostatných 20-22st....brrrr
7. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tu vcera tiez niekde spominala, ako nam bolo fantasticky v Sturove - vsetkym s malymi detmi odporucam!
7. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taška zbalená....chalani v plavkách...dopijem kafčo... :confused: slnko sa schovalo :angry: ...hádam si to rozmyslí a vylezie,lebo z obchodu pôjdeme domov :unamused:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už nám pustili teplú vodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa tiez zajtra v Rajci na Veronike vycapkame, su tam super tobogany a ja by som rada docitala ten Polnocny dennik...zatial sa to nie a nie rozbehnut, citali ste to niektora?
7. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchádzame :slight_smile: papa večer :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk,,,,,,, :slight_smile: ,,my na wek.end k švagrine,,aspon sa bobak vylieta na záhrade a poberá všetku úrodu :dizzy_face:
7. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky my uz sme domka konecne :slight_smile: vecer este nakuknem
7. aug 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :wink:
grilujeme, kto pride??, cakame vas :grinning:
ano, ujo Renko mal vcera zevraj 25 :grinning: :grinning: :grinning: . ale ja ho bonznem: 35!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ahoj ako bolo ? :zipper_mouth: :dizzy_face:
my ideme zajtra na chatu na Zelenú vodu, budeme trošku oslavovať........ešte sme nestihli Nikine narodky :grinning: , Dominkove meniny a pridáme aj mm meniny, ale tie oslávime v predstihu bude ich mať až 13-teho
7. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo super len sme vela chodili uz periem a uz zajtra mi pride janko supeer. a dodatocne vsetkym oslavencom to najlepsie prajem :dizzy_face:
7. aug 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renkaaa ja prííídem :grinning: :grinning: :grinning: keby ste boli bližšie :frowning2: tak so u vás :grinning: :wink:

emily vitaj doma a zaraď sa :wink:
7. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát dopekám pizzu, kto si dá ?
7. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dam my dnes na veceru iba sackovu polievku :frowning2:
7. aug 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily posielam chytaj :slight_smile:
7. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ujovi Renkovi aj my prajeme všetko najlepšie :wink:

No ak mne deti vydržia v malých postieľkach aspon do 2 rokov, bude fajn. Možno budem môcť dať Lukyho hore (na poschodovú posteľ). To by už mal 4,5 roka.
Jeho som ale z postieľky musela preložiť na veľkú už ako 1,5 ročného, lebo mi prliezal postieľku a rovno prešiel k dvojkám. Som sa bála, že im postúpe po hlavách :pensive:
7. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, len čo som prišla, už odchádzam. Idem na hodinový telefónny pokec s maminkuo. Dnes som našla v letáku, že v Lučenci bude vystupovať Chris Norman, tak jej urobím radosť, a pôjdeme tam.
Teraz ju iba presvedčiť :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, tak Luky bol malý horolezec :grinning:
7. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok