Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
8. aug 2009

adulik to asi tak surovo treba pytat 😉 ivka vitaj a prispievaj 😉

emily333
8. aug 2009

babenky idem haji tak dobru nocku prajem 😔

aadula
8. aug 2009

ivka ahoj, vitaj a zaraď sa 🙂 Tuším zo Žiliny tu momentálne nik nie je, mne tam bývala švagriná, ale už je odsťahovaná... Žilina je veľmi pekné mesto 🙂

aadula
8. aug 2009

emily dobru nocku

aadula
8. aug 2009

kočky, ak máte chuť mrknite na FB, trošku som si zaspomínala a hodila nejaké staré fotos 😀 je to fotené foťákom z mobilu, tak kvalita nie je búúhví co 🙂

hasleerka
8. aug 2009

pekný večer je tu ešte niekto? ... ivka vitaj medzi nami ... no ja som kúsoček od teba

adulka ja keby som mala svokru so zeleninou, tak si tiež drzo vypýtam, len ja už nemám žiadnu

aadula
8. aug 2009

hašli, tak ona nám zvykne dať...ale vždy sa pýta už keď skoro do auta nasadáme 😀

aadula
8. aug 2009

už ste pogrilovali? my budeme až budúcu sobotu švagrovu 30 oslavovať..to mu musím povedať, že môže medzi nás 😀 😀

renka9
autor
8. aug 2009

ahojky, ste tu? 🙂

aadula
8. aug 2009

reni, ja tu sedím bo mm je na nočnej, tak trošku tu blúdim 😀

hasleerka
8. aug 2009

ahoj reni a adulka ... no smola vôbec sme negrilovali, trochu som bola zaskočená, lebo sám navrhol že budeme a potom nič, tak som sa nešla vnucovať ... no nevadí

aadula
8. aug 2009

hašli, možno čakal, že napácujete nejaké masko a on sa naje 😝

renka9
autor
8. aug 2009

mala este nespi, boli sa s mm kupat u jeho sestranky, a ja som zatial umyvala okna na nasom domceku 😉

hasleerka
8. aug 2009

no to neviem, ved ja som nachystala mäso na zajtra na obed a on ešte včera vravil, že kúpi dáke mäsko alebo ryby a že ugriluje ... bolo sme iba na rybách, som myslela že aspon tam niečo, no nevadí, aspon boli decká vonku 😒

aadula
8. aug 2009

reni, tak si sa vytešovala iste, keď na svojom si umývala 😉 a kedy sa asi budete sťahovať? ešte veľa práce je na ňom?

renka9
autor
8. aug 2009

hasli, a ten bratranec byva sam?

aadula
8. aug 2009

hašli, však ešte môžete zajtra 😉 surovo navrhni, priprav a hotovo 🙂

baby ja som kúpila pre mamču kyticu k narodkám, tak sa z nej vytešujem, taká je pekná 😵

renka9
autor
8. aug 2009

adulik, zivuu? kedy ma narodky:

aadula
8. aug 2009

renka, mala 4.8., áno živú..je tam ružička /veľká/ slabunko ružová, až do biela...potom gerbera veľká taká maslová, gerbery malé maslové s tmavým krajom a také malé ružičky maslové ... a veľmi pekne ju ozdobili..nechce sa mi ju fotiť 😝 už na večer...ak nezabudnem..zajtra cvaknem 😀

hasleerka
8. aug 2009

renka býva sám, teda ked je doma býva so synom ... adulka už to nechám tak, ja zajtra upečiem to čo som nachystala, bo to prídu jeho rodičia a moja mama, to som ich ja pozvala, bo v stredu sme boli my u nich na obed

aadula
8. aug 2009

hašli...no typický chlap 🙂 mu asi nedopaľuje 😉

dobru nocku vám prajem, nejak mi tu oči klipkať začali 🙂

hasleerka
8. aug 2009

adulka tak peknú oslavu u maminy, veru odfoť kytičku ... ja tiež rada kombinujem z gerberami

cica13
8. aug 2009

Ahojte nocne sovicky!

My mame po grilovacke, tatulo s Filipom si este o deviatej vecer skocili do bazena, voda bola tepla.

Hasli, dokedy ste na dolniakoch?

hasleerka
8. aug 2009

cica ahoj ... v pondelok odchádzame ...chudatko Zuzka taká je doštípaná, tá sa normálne už teší domov

hasleerka
8. aug 2009

idem hodiť sprchu a ešte prídem

cica13
8. aug 2009

hasli, aj ja idem hodit sprchu....🙂)

bodka13
8. aug 2009

😕 kde hádžete tie sprchy 😀 😀 😀

ahojte večernice 🙂

hasleerka
8. aug 2009

bodka čau, ja už som tu ... ja som hodila sprchu dole v pivnici 😀 😀 😀

renka9
autor
8. aug 2009

aka si rychla hasli 😀

hasleerka
8. aug 2009

no renka ved čo tam viem toľko robiť, nemá vaňu , tak rýchlo šup šup k vám ... doniesol super srpcháče z nemecka FA niake novinky, ani moje nemíňam ... no pekne si tu rozvoniavam ...