• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
bodecka, pekne fotecky :wink:
emily, tiez krasne fotecky, dufam, ze sa vam teraz to mimco podari :wink:
9. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ja len ticho pozerám tie vaše fotečky z dovolenky a ticho závidím, ale v dobrom :wink:.... za sna druhej strane aspoň pokukám kde je ako a keď sa budeme my rozhodovať, tak budem mať prehľad :grinning:

hašli, to nielen ty si unavená, to asi ide tu na dolniakoch počasím, ja som si tiež asi hodinku poobede zriemla čo ma lámalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez tvrdim ze po dovolenke este treba aspon tyzden na zotavenie :grinning: renka dufame :dizzy_face:
9. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale myslím, že zotavovanie po dovolenke je prijemnejšie ako zotavovanie z práce :grinning:
9. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily a Janko bol až do teraz v tých Čechách?
9. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik ano a vravel ze o rok pojde zas :wink:
9. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to tam riadne potiahol...tak sa mu tam páčilo :slight_smile:
9. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta si chvalil chodili po hore na huby na bazeny vencil psa, vysavat a utierat riad nemusel a ani kosit :grinning: no komu by sa nepacilo :dizzy_face:
9. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka, ved ked sa zamestnas to bude trosku veselsie :slight_smile:
aj my sme si stale hovorili, ze na more nemame, a bola som s tym zmierene, ze tam tak lahko nepojdeme. Aj kvoli financiam, aj kvoli tomu, ze MM nemoze moc na slnko...a vidis, zbuchli sme to zo dna na den a isli sme :wink: . Zmestili sme sa do 20. 000.- s dovolenkou pri mori :sweat_smile:
9. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka tak je najlepsie sa zbalit a fujas matias a hlavne ked su nejake tie eur :dizzy_face:
9. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm este nikdy nebol pri mori tak vedel ze more je slane a ked sa čvachtal tak povedal ze uz iba treba do vody dat iba zeleninu a ma polievku ako ked ja varim :grinning:
9. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, snáď áno :slight_smile:

my sme ešte ani jeden pri mori neboli :sweat_smile:
9. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik nezufaj ja som tiez neverila a uz som bola 2krat ale len po 2 dni aj to je lepsie ako nic a verim ze raz pojdem aspon na tyzden :wink:
9. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme s našimi chodili do Štúrova, na Senecké a k Hronu :grinning: , raz som bola na Balatone v tábore :grinning: Len ja nerada cestujem, keď počujem koľko hodím tam a tam treba sedieť na jednom mieste...tak z toho mám hrôzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

emily...pekné :wink: vidno že ste si oddýchli a bolo vám super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to ste boli na dva dni :confused: či som si to zle prečítala :wink:
adulka...neboj zvládla by si aj dlhú cestu :wink: veď by si sa tešila ako si oddýchneš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
renka :wink: ...že vraj také neplánované sú najlepšie :slight_smile: ale ja potrebujem istotu kde zložíme hlávky :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my dovolenky nikdy neplanujeme :sunglasses: , vzdy nieco zbuchneme zo dna na den...my sme taki.... :grinning:
9. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bdka to iba 2dni pri mori ale v medz.7dni
9. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som asi tiež na istotu išla...ja som taký pesimista :grinning: , tak by som sa bála :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj keď ako píše bodečka..neplánované je najlepšie...aj akciu keď človek rýchlo zbúcha býva vždy fajn... a aj náš Samko bol už po plánovaní :grinning:
9. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
raz sme isli na Detvu, to sme mali len Kristinku , mala 4 roky, a chceli sme ist bez nej...tak my uz zbaleni, nalozeni v aute, posledna pusa na rozlucku a Kristinka zrazu zacala strasne plakat, ze ide s nami... tak sme sa s MM pozreli na seba, ze OK, berieme ju...ludia, to bolo najrychlejsie balenie v zivote...o dalsich 15 minut sme uz aj vyrazali na cestu.balenie malej trvalo 5-max 10minut :slight_smile:
9. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka a určite bolo dobre :wink:
9. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: veď sa mi to nezdalo :dizzy_face: si nám tu dlhšie chýbala :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ma napadla kravina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som inak slušná matka dvoch detí :grinning: :grinning: :grinning: že veď ani taká rýchlovka nie je zlá :pensive: to sa už červenám
9. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka...matka nematka...píšeš dobre :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka :grinning: :grinning: :grinning: , no tak to zas nemusim ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: keď tie deťúrence sú také antikoncepcie :grinning: :grinning: :grinning:

baby a kam zmizla zuzadlo :confused: už som ju tu dlho nevidela
9. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka vaši sa chodia tiež šuchnúť k vám? :grinning:
a máš pravdu zuzana nám niekam zmizla...možno jej len netík vypaddol :confused:
9. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som dnes na nu myslela :fearful:
9. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mi Samino vyhádzal celé šuflíky s ponožkami a spodným prádlom :stuck_out_tongue_closed_eyes:, chvíľku som si sadla pri pc...a zrazu také čudné ticho...ohlasujem ho a on nič..idem ho mrknúť a on si sedí na zemi medzi tým všetkým vytriedeným :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok