Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
10. aug 2009

moje veštecké a bosorácke schopnosti mi našepkávajú : súúú to zúúúbky 😉 😀 😀 😀

cica ovláda cudzie reči 😕 😉 😀

cica13
10. aug 2009

Bodka...on uz ani doma..... 😢 😢 😢 😢 preto som chcela druhe, lebo mi to chybalo uz 😵

Bodecka...tak ked sa nudis, pod aj k nam trosku poupratovat....dame si kaficko, pokecame.... 😀 😀 😀 😀

aadula
10. aug 2009

jeeej bodečka, ty si fakt také boduliatko 🙂 a vieš koho mi pripomínaš v tých svadobných? Beatu Dubasovú 😉

aadula
10. aug 2009

no ja keď to porovnávam Paťka bola väčšie mačiatko, Samko sa túli len keď je unavený ... ale je to moj malý mazňo, však sa to aj prejavuje 😀

cica13
10. aug 2009

Bodecka..na tej fotke, kde je ujo Bodka ako 2 rocny...je uplne ako Davidko...nezapru sa, ze su to otec a syn 😀 😀 😀

bodka13
10. aug 2009

ale tato hovorí že Dado nie je jeho 😀 😀 😀 on bol na cvičení v Martine 😀 😀 😀 že som určite jeho fotku držala v rukách...lepšie by ho ani cez kopírák nevyrobil 😀

aadula
10. aug 2009

bodečka 😀 sa priznaj, odbehlala si si na cvičenie za ním 😉 😀

bodka13
10. aug 2009

ale prosím ťa,tie ich cvičenia to ako pionierske tábory 😀 😀 😀 každý druhý víkend doma(ak nemá službu tak každý)...operú sa, najedia,nabalia a spokojní 😉 odchádzajú relaxovať 😀 😀 😀

cica13
10. aug 2009

To maju dobre cvicenia 😀 😀 😀 😀 hotova dovolenka 😀 😀 😀

jalao
10. aug 2009

bodka, to su ake cvicenia? mozes priblizit?

emily333
10. aug 2009

ja som si odbehla na obecny a kuknem avy ste sa riadne rozpisali 😉 a ja sa len vykecavam a vykecavam

bodka13
10. aug 2009

jalao mm je vojak 😉 a mávajú 6-8týždňové cvičenia...trénujú tam zajatie nepriateľom,prežitie a také tie vojenské somarinky...behajú s plnou polnou celý zamaskovaný,maskujú aj techniku,autá...sa nasmejeme keď nám o tom rozpráva 😀 😀 a keď to nemajú naplánované ako celodenné,tak o 15:30padla a relaxujú-žiadne naháňačky pre deti a do roboty a variť a prať a ... 😠 😀 😀 asi aj chcem ísť do tábora 😀 😀 😀

jalao
10. aug 2009

vidis...ved kazdy chlap ma v sebe ten detsky sen behat so zbranou a urcovat strategie...takze on ma splneny detsky sen!!! 🙂

bodka13
10. aug 2009

neviem či je to sen 😕 ...u nich v rodine je to celé také uniformované 😅 ...to bol skôr môj sen mať muža v uniforme 🙂

jalao
10. aug 2009

ja takychto veru nepoznam....len jedneho znameho...ten isiel v 41 rokoch do dochodku!!! ma sa skvele...je vlastne "dochodca" a pritom ma normalne dalsie zamestnanie v BA...vymakol to, teda. Vtedy bezali take podmienky, dnes je to uz tusim prisnejsie.

bodka13
10. aug 2009

môžu ísť do dôchodku po odslúžení min. 15rokov 😉 a tiež sa ešte zamestnajú

renka9
autor
10. aug 2009

ale ste sa rozpisali 🙂
jalao, to plati stale, ze po 15 rokoch idu do dochodku 😉
MM sa tiez hlasil za policajta, ale ho nezobrali, lebo v detstve mal nejake zdrav. problemy...banuje dodnes za tym....
uz mohol byt v dochodku 😀 , a to ma 35 rokov 😀

jalao
10. aug 2009

No vidis, takze dobre, nie?

bodka13
10. aug 2009

ahoj reni 🙂 ...idem behať s vysávačom 😒 😀 ...a princezničky máš doma?

jalao
10. aug 2009

no, ved vravim, toto maju super, aj MM to chcel.....ale bohuzial...zamladi si modru knizecku vybavoval, takze to uz fakt neslo!! 😀

renka9
autor
10. aug 2009

Kris je od vcera u nasich, a Angelika je domenka...sak kam by ona sla... a je za chvilocku do prace ☹

jalao
10. aug 2009

reni, nic si z toho nerob, ja som tiez v praci 🙂 . Sef odbieha a pribieha a ja sa preklikavam, len taky rachot!! 🙂

renka9
autor
10. aug 2009

idem vesat pradlo, potom hodim sprsku, nieco pojest a hrrrrr do prace 😝
majte sa 😉

aadula
10. aug 2009

renka, tak nech sa ti v práci po dovolenke darí 😉

u nás práve vykuklo slniečko

andreah70
10. aug 2009

ja už som tiež doma, zbalila som šanony a budem uradovať v kuchyni /tam mám totižto svoj počítač/ 😀 😀
bodka pekné fotky, ty si bola pekná buchtička ako malá.........ale vyrástla si z toho 😀 to si ako dostala do PC tie fotky si ich naskenovala ?

jalao
10. aug 2009

Andrejka, to mas dobre, ze pracujes v kuchyni....to mozes skusit aj dve pracovne sichty v jednom 😀

andreah70
10. aug 2009

jalao to je východisko z núdze, musím robiť doma rozhodcu lebo tí moji dvaja už sú spolu akosi dlho a nemôžu sa zniesť 😠 ...........normálne hovorím už aby bola škola 😀
a mám až tri šichty ........uradujem, varím /teda šporák/ a stíham aj koníkovať 😀

bodka13
10. aug 2009

prestávka...za nábytkom je tolko pavučín 😠 ...a keby ste vedeli čo všetko bolo za válendami 😀 😀 😀 hotová zbierka 😀 ...kartičky,lego,lentilky,chrumky,dávno oplakané autíčko,...
...obkukala som od našej Cice 😉 normálka som to nafotila foťákom 🙂 ...máme doma aj to multičudo(3v1=kopírka,skener,tlačiareň)ale neviem to naskenovať ☹

aadula
10. aug 2009

bodečka my ideme meniť okná ...teda tak o nejaký mesiac rátam, že nám ich prídu nahodiť...tak tiež nás čaká maľovanie..už sa teším na to odťahovanie skríň 😀 😝 ... inak moj brat bol taký šikovný..pod posteľou mával hotové skladisko 😅

jalao
10. aug 2009

Andrei, samozrejme, je mi to UPLNe jasne...u nas je to take iste...spolu nevedia byt a ked su bez seba, vypytuju sa, kedy uz dojde domov??? Ja im musim na prazdniny nadelit vzdy najake povinnosti a potom uz maju volno, takze stale ich monitorujem.. 🙂