• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Ahojte baby. Prosím vás hlasujte za mojho synčeka a moje krsňátko na stránke www.hamanektv.sk Fotky maju názov Tobiasková mňamka a druhé foto Samkuv obedíček. Prosím prosím
10. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka to si ma navnadila, že to ide aj foťákom musím to skúsiť keď bude čas
10. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka....ale dobre si tie fotky nafotila...co chces, su super....my mame tiez doma 3v1 ale naskenovat neviem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale niektoré som hádam aj na 5x...stále to chytalo taký odlesk :unamused: ...mám už v pc aj krpcov od narodenia-to sme mali ešte obyčajný foťák...musím to hodiť do albumu,len ich je dosť veľa-možno 70 :unamused:
10. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tak fotila v sobotu, ale foťákom mi to nešlo..to som už niekoľko krát skúšala...ale mobilom to celkom pekne išlo :slight_smile:
10. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: asi všetky odfukujete po dobrom obede so svojimi drobcami :slight_smile: tak vám len pošuškám,že som konečne upratala kuchyňu=poutierala až hore,normálne horolezecký výkon :grinning: :grinning: :grinning: a teraz idem na rande :wink: nebojte,nikto iný okrem mm ma už nechce :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
...papa večer,snáď som vás ďatlovaním nezobudila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na pizzu a kupili lcd za 400 eur len to teraz neviem ponapajat tak asi budeme iba pozerat aky je peknucky :grinning:
10. aug 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily sa vytešuješ novému TV :slight_smile:
som sa aj ja pohrala s fotkami tak vám môžem ukázať tie moje deťúrence keď boli malé :slight_smile: http://sk.fotoalbum.eu/andreah70/a323096
10. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som napojila ale nejde mi to cez dvd no ale ide to supeer :grinning: ked mm je antitalent :angry: nestiham kuk na foto bo uz mame navstevu a grilujeme ale vecer kuknem :dizzy_face:
10. aug 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred hodinkou som hrozno doďobkala..a teraz ma pučíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samino tu ešte v mojich šľapkách pobehuje :grinning: nejak sa mu nechce spinkať a to ho tu už hodinku lámalo.

idem mrk fotky od andy :slight_smile:
10. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka ako Nikuš držala v perinke pekne Dominika :slight_smile:
10. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu na chvilku krasne foto ste dali :dizzy_face: to ste z fotakom fotky fotili?
10. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer hviezdy :slight_smile:
...steny v detskej sú zašpárované,police a lampy navŕtané...zajtra maľujeme plafón :dizzy_face:

idem pozrieť fotečky :wink: a napapkať sa :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka sa mi to páči ako ste rozbehnutí..a Levice nie sú tak ďaleko ...vám to tu pripravím a môžete tu pokračovať :grinning:
10. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes boli krpci na Bobyho ranči a obehli všetky hypermarkety v Lv :grinning: :grinning: :grinning: ...nevidela si ich :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: kde stéééé :cry: :cry: :cry:
10. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bodka tuuuuuuuuuuuu :grinning:
10. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné fotky andy :dizzy_face: ...prečo mi komentár k fotke nedalo hore :confused: mám ho iba pod foto :unamused:
10. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte konice :grinning: uz som domaaaaa
10. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: vitaj doma z práce :dizzy_face: ...ako bolo?
10. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooo, tu soooom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dalo sa prezit, ...teda sme to popri robote prekecali, zazotkov za dve tyzdne bolo kopec
10. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si kde bola celý deň :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ...určite si s iwkou klábosila :grinning: :grinning: :grinning: ...alebo si bola lilu tie kabele prehrabať nech vieš čo nakúpila :grinning: :grinning: :grinning:

aspoň vám to rýchlo ubehlo reni :wink:
10. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
szia cica :grinning:
Sevas Reni..... :grinning: :grinning: :grinning: aspon ti to rychlo ubehlo v robotke?

Ja sa desim aka bude dnesna noc, lebo tatulo prestahoval cmucikovi postielku Filipovi do detskej, zatial zaspal tu v obyvke na gauci, lebo to tam montoval, tak ho pojdem preniest do postielky a budem v noci trpnut :cry: :cry: :cry:
autor
chuuuda Dadko :frowning2: , no co, uz je paholok velky , musi si aj on zvykat...

a ta Lilu...uz viete co nakupila, :grinning:
10. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica neboj Davidko to určite zvládne :slight_smile:
10. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...figu borovu som kalbosila s Iwkou :grinning: :grinning: :grinning:
Boli sme po obede vonku, vlastne uz navecer, sme sedeli v lehateckach na plazi, popijala som nejaky miesany napoj, co mi MM kupil a riadne mi treskol do hlavy.... :grinning: :grinning: :grinning: decka sa hrali pri nas v piesku. Potom sme isli do Orange..kupila som si do jedneho zbytocneho mobilu Prima kartu, nech mi moze Iwus volat, ked uz ma na orange zadara....urcite budeme teraz pred dovcou vela volat a dohodovat sa urcitych veciach k dovolenke.
10. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj Cmúčik to zvládne :wink: ...to len my-maminy sa strachujeme viac ako je treba :unamused: :cry: on je šikulko :dizzy_face:
a prečo sa tato tak rozhodol?
10. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok