Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

peeetulka84
10. aug 2009

Ahojte baby. Prosím vás hlasujte za mojho synčeka a moje krsňátko na stránke www.hamanektv.sk Fotky maju názov Tobiasková mňamka a druhé foto Samkuv obedíček. Prosím prosím

andreah70
10. aug 2009

bodka to si ma navnadila, že to ide aj foťákom musím to skúsiť keď bude čas

cica13
10. aug 2009

Bodecka....ale dobre si tie fotky nafotila...co chces, su super....my mame tiez doma 3v1 ale naskenovat neviem ☹ ☹ ☹ ☹

bodka13
10. aug 2009

ale niektoré som hádam aj na 5x...stále to chytalo taký odlesk 😒 ...mám už v pc aj krpcov od narodenia-to sme mali ešte obyčajný foťák...musím to hodiť do albumu,len ich je dosť veľa-možno 70 😒

aadula
10. aug 2009

ja som tak fotila v sobotu, ale foťákom mi to nešlo..to som už niekoľko krát skúšala...ale mobilom to celkom pekne išlo 🙂

aadula
10. aug 2009

som na porovnanie včera hodila nejaké fotky 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bodka13
10. aug 2009

😕 asi všetky odfukujete po dobrom obede so svojimi drobcami 🙂 tak vám len pošuškám,že som konečne upratala kuchyňu=poutierala až hore,normálne horolezecký výkon 😀 😀 😀 a teraz idem na rande 😉 nebojte,nikto iný okrem mm ma už nechce 😢 😀 😀 😀
...papa večer,snáď som vás ďatlovaním nezobudila 😵 😵 😵

emily333
10. aug 2009

my sme boli na pizzu a kupili lcd za 400 eur len to teraz neviem ponapajat tak asi budeme iba pozerat aky je peknucky 😀

andreah70
10. aug 2009

emily sa vytešuješ novému TV 🙂
som sa aj ja pohrala s fotkami tak vám môžem ukázať tie moje deťúrence keď boli malé 🙂 http://sk.fotoalbum.eu/andreah70/a323096

emily333
10. aug 2009

uz som napojila ale nejde mi to cez dvd no ale ide to supeer 😀 ked mm je antitalent 😠 nestiham kuk na foto bo uz mame navstevu a grilujeme ale vecer kuknem 😵

aadula
10. aug 2009

pred hodinkou som hrozno doďobkala..a teraz ma pučíííí 😝 Samino tu ešte v mojich šľapkách pobehuje 😀 nejak sa mu nechce spinkať a to ho tu už hodinku lámalo.

idem mrk fotky od andy 🙂

aadula
10. aug 2009

andrejka ako Nikuš držala v perinke pekne Dominika 🙂

emily333
10. aug 2009

ahojte som tu na chvilku krasne foto ste dali 😵 to ste z fotakom fotky fotili?

bodka13
10. aug 2009

dobrý večer hviezdy 🙂
...steny v detskej sú zašpárované,police a lampy navŕtané...zajtra maľujeme plafón 😵

idem pozrieť fotečky 😉 a napapkať sa 😀 😀 😀

aadula
10. aug 2009

bodka sa mi to páči ako ste rozbehnutí..a Levice nie sú tak ďaleko ...vám to tu pripravím a môžete tu pokračovať 😀

bodka13
10. aug 2009

dnes boli krpci na Bobyho ranči a obehli všetky hypermarkety v Lv 😀 😀 😀 ...nevidela si ich 😀 😀 😀

bodka13
10. aug 2009

😢 😢 😢 kde stéééé 😢 😢 😢

andreah70
10. aug 2009

ahoj bodka tuuuuuuuuuuuu 😀

bodka13
10. aug 2009

pekné fotky andy 😵 ...prečo mi komentár k fotke nedalo hore 😕 mám ho iba pod foto 😒

renka9
autor
10. aug 2009

ahojte konice 😀 uz som domaaaaa

bodka13
10. aug 2009

ahoj 🙂 vitaj doma z práce 😵 ...ako bolo?

cica13
10. aug 2009

Halooooo, tu soooom 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
10. aug 2009

dalo sa prezit, ...teda sme to popri robote prekecali, zazotkov za dve tyzdne bolo kopec

bodka13
10. aug 2009

a ty si kde bola celý deň 😕 😀 😀 😀 ...určite si s iwkou klábosila 😀 😀 😀 ...alebo si bola lilu tie kabele prehrabať nech vieš čo nakúpila 😀 😀 😀

aspoň vám to rýchlo ubehlo reni 😉

renka9
autor
10. aug 2009

szia cica 😀

cica13
10. aug 2009

Sevas Reni..... 😀 😀 😀 aspon ti to rychlo ubehlo v robotke?

Ja sa desim aka bude dnesna noc, lebo tatulo prestahoval cmucikovi postielku Filipovi do detskej, zatial zaspal tu v obyvke na gauci, lebo to tam montoval, tak ho pojdem preniest do postielky a budem v noci trpnut 😢 😢 😢

renka9
autor
10. aug 2009

chuuuda Dadko ☹ , no co, uz je paholok velky , musi si aj on zvykat...

a ta Lilu...uz viete co nakupila, 😀

andreah70
10. aug 2009

cica neboj Davidko to určite zvládne 🙂

cica13
10. aug 2009

Bodecka...figu borovu som kalbosila s Iwkou 😀 😀 😀
Boli sme po obede vonku, vlastne uz navecer, sme sedeli v lehateckach na plazi, popijala som nejaky miesany napoj, co mi MM kupil a riadne mi treskol do hlavy.... 😀 😀 😀 decka sa hrali pri nas v piesku. Potom sme isli do Orange..kupila som si do jedneho zbytocneho mobilu Prima kartu, nech mi moze Iwus volat, ked uz ma na orange zadara....urcite budeme teraz pred dovcou vela volat a dohodovat sa urcitych veciach k dovolenke.

bodka13
10. aug 2009

neboj Cmúčik to zvládne 😉 ...to len my-maminy sa strachujeme viac ako je treba 😒 😢 on je šikulko 😵
a prečo sa tato tak rozhodol?