• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
bodecka kludne daj, ja to uz nejako zvladnem :grinning: :grinning: :grinning:
cicus aj ja si prosim polievocku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: perkelt mi uz pri mojich babach ide aj usami :grinning: :grinning: :grinning: oni by ho furt jedli
11. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily v teleráne hovorili,že poobede si počasie vymeníme :wink: ...nie že by som chcela aby aj u vás pršalo,no chýba mi slniečko :grinning:
...idééém...nie že mi zabuchneš rovno pred nosom :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule neviete mi poradit kde by som nasla vzory antikoroveho oplotenia???? potrebuejem nazorne ukazky cize foto...akosi som nic nevygooglila :frowning2:
11. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mojej kamosky priatel- Detvanec, robi kovove oplotenia, ale ci ma foto na nete, to teda neviem
11. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našim stačia halušky a šťava z perkeltu :grinning: :grinning: :grinning: ...keď povedia halušky tato je zrelý na infarkt :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
a na Modrej streche si im mala vbehnúť do nejakej témy...tam všetci stavajú a prerábajú :wink:
11. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka, nakyp uz voniiiii :grinning:
tak chod na Trnavu, v TT sa daj na Senicu, a 13 km od TT - mi zavolaj, tam byvam.... :grinning:
len pohni zadkom, za chvilu idem do robotky :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
U nás prší od takej 9tej ale zamračené bolo od rána :unamused:
Včera a dnes si dvojky našli úžasnú zábavku. Otvárajú šuflík s príbormi, vgšetko povyhadzujú a Tomík mi príde iba povedať: Páky. (ako Páči). Ja už potom iba chodím, zbieram a zasúvam :angry:
U nás stále dookola idú zemiaky a nejaký prívarok. Dvojkám nič nechutí :unamused: Ani ryža, ani cestoviny, iba zemjaky. Už mi niekedy ide na chuť aj niečo iné, ale potom dvojky také nechcú :confounded:
11. aug 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halooo, sa hlásim na chvíľku, som uvarila paradajky, ešte ich mixnem, popasírujem a šup s nimi do fliaš..medzi tým varím zemiačiky a idem robiť slivkové gombóce :grinning: kto má chuť môžete dobehnúť :wink:
11. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz leje aj u nas :unamused:
11. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni...letim aj ja na ryzovy nakyp.....zboznujem ho, ale nikdy som ho nerobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Iwi, Filip by tiez mohol perkelt jest vkuse, tam aspon zje aj maso.... :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás prší od rána a nejak nevyzerá, že by sa chystalo prestať :angry:
11. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...šak daj kľúčik pod rohožku :grinning: :grinning: umyjem aj tanier po sebe :grinning: :grinning: :grinning:

Tatolu :frowning2: ...aj u nás sa varenie strašne prispôsobuje chalanom,tiež nezjedia hocičo...radšej sa ich ani nepýtam čo variť,lebo by sme jedli iba palacinky,bryndzové halušky,granatír,ryžu ku všetkému,halušky so šťavou a mliečnu polievku alebo zalievanú(brč!)...najlepšie to bolo keď boli malí :slight_smile: Martin zjedol do 3rokov všetko,potom začal vymýšľať a keď už mal David viac rozumu začal po ňom opakovať :angry:
11. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do riti, :angry: , trocha prsi, a hned nam vypadlo DIGI, a na dvojke davaju rozpravky, mala to pozera, konecne ziadna hana montana, ale normalne , take co my sme pozeravali, celkom ju to bavi
11. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica, tak to vyskusaj, detom to chuti :wink:
11. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, tie rozprávky čo sme my pozerali mali aspoň hlavu a pätu, ale tie čo teraz frčia..tak to je hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo, že aj hašlerka včera mala dofrčať domov, tak snáď dnes nakukne :slight_smile:
11. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, Hasli sa ani neukazala...snad sa nepreviezli busom na opacny koniec republiky, ked ani nenakukla este :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som na haslerku uz myslela :slight_smile:
teraz je taka naucna rozpravka, o semaforoch :wink:
11. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz čo :confused: k Renke alebo k Adulke mám utekať :grinning: :grinning: to ste mi urobili schválne :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...našim chutí aj žemlovka,ale musí byť studená - majú ju ako koláčozákusok :grinning:
11. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poctivo hlasim, ze v BA uz vykukuje slniecko, takze Nitra a Levice....cakajte ho o 2 hodiny..... :grinning: :grinning: :grinning:

A ty Emily....ty cakaj ten dazdik :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, super za priaznive info!! diky cica. :slight_smile:
11. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a v TT bude kedy slniecko? :slight_smile:
11. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica, keď v Nitre za dve hodky tak v TN za 4 hurááá, ale tu už neprší len je zamračené
bodka aj ja som dnes robila žemlovku, ale nie na obed, ale ako zákusok na poobedie, dá si niekto :wink:
na obed máme slepačiu polievku z nedele, fašírky so syrom a ryžu, k tomu som uvarila jablčkový kompót.........segra má prebytky jablk, tak ich pomaly spracúvam :grinning:
11. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dnes je to tu zavalené maškrtkami :grinning: :grinning: ...ešte príde Hašlerka a hodí do nás kusisko torty,alebo aspoň zákusky a uleje nám :wink: keď už má tú Zuzičku..pamätám si to dobre :confused:
11. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zasa lejeeeeeee ako z krhly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prinutila som angeliku aby jedla polievku- hraskovu s pismenkami...tak teraz lovi pismenka :grinning:
11. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy...my sme vcera dojedali fasirku z nedele :grinning: :grinning: :grinning:

Oskar sa znova schoval za mraky....ale zima neni....a hlavne neprsiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, cicka, sleduj to tam! :slight_smile: ja potrebujem na vecer bez dazda pocasie!!
11. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnoho priatelskych slov...jedu za tebou :slight_smile:
toto davali teraz na Fun radie, spieval to Igor Timko z No name, s nejakym cechom....pekna piesenka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ako o nas... :wink:
neviete ako sa vola? ta pesnicka...
11. aug 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idyla skoncila...uz je doma svokra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucim sa idem hodit sprchu a do roboty...papa :wink:
11. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok