Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
11. aug 2009

bodecka kludne daj, ja to uz nejako zvladnem 😀 😀 😀
cicus aj ja si prosim polievocku 😝 😝 😝 😝 perkelt mi uz pri mojich babach ide aj usami 😀 😀 😀 oni by ho furt jedli

bodka13
11. aug 2009

Emily v teleráne hovorili,že poobede si počasie vymeníme 😉 ...nie že by som chcela aby aj u vás pršalo,no chýba mi slniečko 😀
...idééém...nie že mi zabuchneš rovno pred nosom 😀 😀 😀

iwusska
11. aug 2009

babule neviete mi poradit kde by som nasla vzory antikoroveho oplotenia???? potrebuejem nazorne ukazky cize foto...akosi som nic nevygooglila ☹

renka9
autor
11. aug 2009

mojej kamosky priatel- Detvanec, robi kovove oplotenia, ale ci ma foto na nete, to teda neviem

bodka13
11. aug 2009

našim stačia halušky a šťava z perkeltu 😀 😀 😀 ...keď povedia halušky tato je zrelý na infarkt ☹ 😀 😀 😀
a na Modrej streche si im mala vbehnúť do nejakej témy...tam všetci stavajú a prerábajú 😉

renka9
autor
11. aug 2009

bodka, nakyp uz voniiiii 😀
tak chod na Trnavu, v TT sa daj na Senicu, a 13 km od TT - mi zavolaj, tam byvam.... 😀
len pohni zadkom, za chvilu idem do robotky 😀 😀 😀

tatolu
11. aug 2009

Ahojte.
U nás prší od takej 9tej ale zamračené bolo od rána 😒
Včera a dnes si dvojky našli úžasnú zábavku. Otvárajú šuflík s príbormi, vgšetko povyhadzujú a Tomík mi príde iba povedať: Páky. (ako Páči). Ja už potom iba chodím, zbieram a zasúvam 😠
U nás stále dookola idú zemiaky a nejaký prívarok. Dvojkám nič nechutí 😒 Ani ryža, ani cestoviny, iba zemjaky. Už mi niekedy ide na chuť aj niečo iné, ale potom dvojky také nechcú 😖

aadula
11. aug 2009

halo halooo, sa hlásim na chvíľku, som uvarila paradajky, ešte ich mixnem, popasírujem a šup s nimi do fliaš..medzi tým varím zemiačiky a idem robiť slivkové gombóce 😀 kto má chuť môžete dobehnúť 😉

renka9
autor
11. aug 2009

uz leje aj u nas 😒

cica13
11. aug 2009

Reni...letim aj ja na ryzovy nakyp.....zboznujem ho, ale nikdy som ho nerobila 😀 😀 😀 😀

Iwi, Filip by tiez mohol perkelt jest vkuse, tam aspon zje aj maso.... 😀 😀

aadula
11. aug 2009

u nás prší od rána a nejak nevyzerá, že by sa chystalo prestať 😠

bodka13
11. aug 2009

...šak daj kľúčik pod rohožku 😀 😀 umyjem aj tanier po sebe 😀 😀 😀

Tatolu ☹ ...aj u nás sa varenie strašne prispôsobuje chalanom,tiež nezjedia hocičo...radšej sa ich ani nepýtam čo variť,lebo by sme jedli iba palacinky,bryndzové halušky,granatír,ryžu ku všetkému,halušky so šťavou a mliečnu polievku alebo zalievanú(brč!)...najlepšie to bolo keď boli malí 🙂 Martin zjedol do 3rokov všetko,potom začal vymýšľať a keď už mal David viac rozumu začal po ňom opakovať 😠

renka9
autor
11. aug 2009

do riti, 😠 , trocha prsi, a hned nam vypadlo DIGI, a na dvojke davaju rozpravky, mala to pozera, konecne ziadna hana montana, ale normalne , take co my sme pozeravali, celkom ju to bavi

renka9
autor
11. aug 2009

cica, tak to vyskusaj, detom to chuti 😉

aadula
11. aug 2009

renka, tie rozprávky čo sme my pozerali mali aspoň hlavu a pätu, ale tie čo teraz frčia..tak to je hrozné 😝

aadula
11. aug 2009

ma napadlo, že aj hašlerka včera mala dofrčať domov, tak snáď dnes nakukne 🙂

cica13
11. aug 2009

Ozaj, Hasli sa ani neukazala...snad sa nepreviezli busom na opacny koniec republiky, ked ani nenakukla este 😀 😀 😀

renka9
autor
11. aug 2009

aj ja som na haslerku uz myslela 🙂
teraz je taka naucna rozpravka, o semaforoch 😉

bodka13
11. aug 2009

no a teraz čo 😕 k Renke alebo k Adulke mám utekať 😀 😀 to ste mi urobili schválne 😢 😢 😀 😀 😀 😀 😀
...našim chutí aj žemlovka,ale musí byť studená - majú ju ako koláčozákusok 😀

cica13
11. aug 2009

Poctivo hlasim, ze v BA uz vykukuje slniecko, takze Nitra a Levice....cakajte ho o 2 hodiny..... 😀 😀 😀

A ty Emily....ty cakaj ten dazdik 😀 😀 😀

jalao
11. aug 2009

aha, super za priaznive info!! diky cica. 🙂

renka9
autor
11. aug 2009

a v TT bude kedy slniecko? 🙂

andreah70
11. aug 2009

cica, keď v Nitre za dve hodky tak v TN za 4 hurááá, ale tu už neprší len je zamračené
bodka aj ja som dnes robila žemlovku, ale nie na obed, ale ako zákusok na poobedie, dá si niekto 😉
na obed máme slepačiu polievku z nedele, fašírky so syrom a ryžu, k tomu som uvarila jablčkový kompót.........segra má prebytky jablk, tak ich pomaly spracúvam 😀

bodka13
11. aug 2009

...dnes je to tu zavalené maškrtkami 😀 😀 ...ešte príde Hašlerka a hodí do nás kusisko torty,alebo aspoň zákusky a uleje nám 😉 keď už má tú Zuzičku..pamätám si to dobre 😕

renka9
autor
11. aug 2009

zasa lejeeeeeee ako z krhly 😝
prinutila som angeliku aby jedla polievku- hraskovu s pismenkami...tak teraz lovi pismenka 😀

cica13
11. aug 2009

Andy...my sme vcera dojedali fasirku z nedele 😀 😀 😀

Oskar sa znova schoval za mraky....ale zima neni....a hlavne neprsiiiii 😀 😀 😀 😀

jalao
11. aug 2009

diky, cicka, sleduj to tam! 🙂 ja potrebujem na vecer bez dazda pocasie!!

renka9
autor
11. aug 2009

mnoho priatelskych slov...jedu za tebou 🙂
toto davali teraz na Fun radie, spieval to Igor Timko z No name, s nejakym cechom....pekna piesenka 🙂 🙂 🙂
ako o nas... 😉
neviete ako sa vola? ta pesnicka...

renka9
autor
11. aug 2009

idyla skoncila...uz je doma svokra 😝

renka9
autor
11. aug 2009

lucim sa idem hodit sprchu a do roboty...papa 😉