• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Tusim sa vam vyraz pukanky zapacil.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som kukla všetky fotky sú bohovské ... ešte musím prečítať 6 strán ... no včera sme cestovali, tak nebolo kedy sem prísť a večer som aj myslela, že stihnem, ale Miška mi zmenila plány, sa rozhodla že bude večer grcať, tak som všetko vytierala spod linky ... ešte aj dnes má teplotu, tak dúfam, že to zas nebude na antb. :frowning2:
11. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to možno len zo zmeny prostredia :unamused: alebo jej niečo nezapasovalo...neboj zajtra bude dobre :wink:
11. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ved to aj ja dúfam, že len zmena, ... už si niečo vymyslela za tie postele, ja chcem budúci týžden malovať a vyhodiť koberec,a tiež dať niečo vedla postele ... teraz tam mám také tenké matrace, len by som ich potrebovala dať prečalúniť a na to včul nemám
11. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ale andy sem hodila foto...oni dali zbytok plávajúcej :wink: dobre to vyzeralo...ale nemám zbytok plávajúcej :frowning2: :grinning:
11. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišiel mm z roboty, idem mu naložiť jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli.....Miske posielam uzdravujuci boztek.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo :grinning:

hašli vitaj doma :wink: a Miške nech to čím skôr prejde a nech ráno vstane ako rybička :dizzy_face:
11. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby dík za cmučíky ... zajtra aj tak idem k dokyni so Zuzkou ... ešteže mama dnes navarila, aký veget ... ale zase sa nemôžem doprať, ja neviem odkial sa to prádlo stále berie :angry:
11. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli už si sa upravila? :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli ja som to tušila, že dnes perieš o sto tristo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bodečka... hlásim ...upravená :grinning: vyvalená pri telke...pozerám Odložený prípad, ale nedalo mi..je reklama, tak reku nakuknem :wink:
11. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...ty opica...tak tebe je radsej prednejsi odlozeny pripad ako my.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo všetko nám ponukaš na jarmoku :grinning: :grinning: :grinning: sa rozhodujeme či ťa prepadneme :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a mám po filme :grinning: a malý plače....tak sa lúčim ..zajtra odpoviem papa
11. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :pensive: :slight_smile:
11. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a figu sme sa od Adulky dozvedeli... :angry: :angry:
11. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nás tam nechceééé :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo má aduli, kam sa chystáte?
11. aug 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli...sak na jarmok... :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opustam vas, dobru nocku!!!!!
11. aug 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj ozaj ten jarmok, som aj pozabudla ... a už do hajan, tak dobrú nôcku :slight_smile:
11. aug 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave som sa vratila od dr. bola som s Ninkou-ma anginu :angry: ked sa dari tak sa dari :frowning2: :frowning2: :frowning2: uz len cakam kedy to drapne cely zvysok rodiny a pojdeme do kelu a nie na dovolenku....preco sa musi vsetko psut prave ked chce clovek raz za rok niekam ist????
12. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja už vo veľkom varím kečup...som si všetko pekne nakrájala a už sa varí...keďže mám malé hrnce..tak ešte aj na zajtra mi ostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale kočky..na vás by som sa nevykašlala :wink: , len toto moje mrňátko si povedala, že chce mamu do postele pri seba :sweat_smile:

a čo by ste chceli na jarmoku? ja vám nestačím? :grinning: :wink: ak nie..tak dajme tomu..hm hm hm... nájdeme stánoček s dobrým burčáčikom alebo medovinkou podľa výberu...klobásky, hurky a kto chce sa môže aj na kolotoči zviesť :grinning:

iwuška ..neboj určite to prejde do dovolenky a Ninke skoré uzdravenie prajem :astonished: a pusinku jej posielame :slight_smile:
12. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka dakujem za cmucik, odovzdam....myslim ze do dovolenky bude Ninka v poriadku, skor sa obavam ze to neskor chyti niektoreho z nas :frowning2: :frowning2:
ty si ale sikulka, tak taky domaci kecup by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška, určite nechytí :slight_smile: ... prídi naložím ti domáceho :grinning: , Paťka len domáci chce..tak čo by človek kvôli deťom neurobil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi odloz flasticku :dizzy_face:
12. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len niektorá paprika štípala potvora a teraz mi páli ruky
12. aug 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuš, jasné ..odložím :wink:
12. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile: slnečnice :slight_smile:

u nás svieti slniečko a je celkom teplúčko...práčka perie ako divá :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: čo to čítam....iwus :frowning2: ...už aj idem dáka čarovačku vymyslieť :wink:
12. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok