Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
11. aug 2009

Tusim sa vam vyraz pukanky zapacil.... 😀 😀 😀 😀

hasleerka
11. aug 2009

no už som kukla všetky fotky sú bohovské ... ešte musím prečítať 6 strán ... no včera sme cestovali, tak nebolo kedy sem prísť a večer som aj myslela, že stihnem, ale Miška mi zmenila plány, sa rozhodla že bude večer grcať, tak som všetko vytierala spod linky ... ešte aj dnes má teplotu, tak dúfam, že to zas nebude na antb. ☹

bodka13
11. aug 2009

to možno len zo zmeny prostredia 😒 alebo jej niečo nezapasovalo...neboj zajtra bude dobre 😉

hasleerka
11. aug 2009

bodka ved to aj ja dúfam, že len zmena, ... už si niečo vymyslela za tie postele, ja chcem budúci týžden malovať a vyhodiť koberec,a tiež dať niečo vedla postele ... teraz tam mám také tenké matrace, len by som ich potrebovala dať prečalúniť a na to včul nemám

bodka13
11. aug 2009

nie,ale andy sem hodila foto...oni dali zbytok plávajúcej 😉 dobre to vyzeralo...ale nemám zbytok plávajúcej ☹ 😀

hasleerka
11. aug 2009

prišiel mm z roboty, idem mu naložiť jesť 😝

cica13
11. aug 2009

Hasli.....Miske posielam uzdravujuci boztek.... 🤐 🤐 🤐

aadula
11. aug 2009

halo halo 😀

hašli vitaj doma 😉 a Miške nech to čím skôr prejde a nech ráno vstane ako rybička 😵

hasleerka
11. aug 2009

no baby dík za cmučíky ... zajtra aj tak idem k dokyni so Zuzkou ... ešteže mama dnes navarila, aký veget ... ale zase sa nemôžem doprať, ja neviem odkial sa to prádlo stále berie 😠

bodka13
11. aug 2009

aduli už si sa upravila? 😀 😀 😀

aadula
11. aug 2009

hašli ja som to tušila, že dnes perieš o sto tristo 😝

bodečka... hlásim ...upravená 😀 vyvalená pri telke...pozerám Odložený prípad, ale nedalo mi..je reklama, tak reku nakuknem 😉

cica13
11. aug 2009

Aduli...ty opica...tak tebe je radsej prednejsi odlozeny pripad ako my.... 😠 😠 😠 😠 😠

bodka13
11. aug 2009

čo všetko nám ponukaš na jarmoku 😀 😀 😀 sa rozhodujeme či ťa prepadneme 😀 😀 😀

aadula
11. aug 2009

tak a mám po filme 😀 a malý plače....tak sa lúčim ..zajtra odpoviem papa

bodka13
11. aug 2009

papa 😔 🙂

cica13
11. aug 2009

a figu sme sa od Adulky dozvedeli... 😠 😠

bodka13
11. aug 2009

asi nás tam nechceééé 😢 😢 😢 😀 😀 😀

hasleerka
11. aug 2009

a čo má aduli, kam sa chystáte?

cica13
11. aug 2009

Hasli...sak na jarmok... 😀 😀 😀

cica13
11. aug 2009

Opustam vas, dobru nocku!!!!!

hasleerka
11. aug 2009

jáj ozaj ten jarmok, som aj pozabudla ... a už do hajan, tak dobrú nôcku 🙂

iwusska
12. aug 2009

ahojte, prave som sa vratila od dr. bola som s Ninkou-ma anginu 😠 ked sa dari tak sa dari ☹ ☹ ☹ uz len cakam kedy to drapne cely zvysok rodiny a pojdeme do kelu a nie na dovolenku....preco sa musi vsetko psut prave ked chce clovek raz za rok niekam ist????

aadula
12. aug 2009

ahojte 🙂 ja už vo veľkom varím kečup...som si všetko pekne nakrájala a už sa varí...keďže mám malé hrnce..tak ešte aj na zajtra mi ostalo 😝

ale kočky..na vás by som sa nevykašlala 😉 , len toto moje mrňátko si povedala, že chce mamu do postele pri seba 😅

a čo by ste chceli na jarmoku? ja vám nestačím? 😀 😉 ak nie..tak dajme tomu..hm hm hm... nájdeme stánoček s dobrým burčáčikom alebo medovinkou podľa výberu...klobásky, hurky a kto chce sa môže aj na kolotoči zviesť 😀

iwuška ..neboj určite to prejde do dovolenky a Ninke skoré uzdravenie prajem 😲 a pusinku jej posielame 🙂

iwusska
12. aug 2009

adulka dakujem za cmucik, odovzdam....myslim ze do dovolenky bude Ninka v poriadku, skor sa obavam ze to neskor chyti niektoreho z nas ☹ ☹
ty si ale sikulka, tak taky domaci kecup by som si dala 😝

aadula
12. aug 2009

iwuška, určite nechytí 🙂 ... prídi naložím ti domáceho 😀 , Paťka len domáci chce..tak čo by človek kvôli deťom neurobil 😝

iwusska
12. aug 2009

tak mi odloz flasticku 😵

aadula
12. aug 2009

len niektorá paprika štípala potvora a teraz mi páli ruky

aadula
12. aug 2009

iwuš, jasné ..odložím 😉

bodka13
12. aug 2009

dobré ráno 🙂 slnečnice 🙂

u nás svieti slniečko a je celkom teplúčko...práčka perie ako divá 😀 😀 😀

bodka13
12. aug 2009

😲 😲 😲 😲 čo to čítam....iwus ☹ ...už aj idem dáka čarovačku vymyslieť 😉