• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ďakujem za susedku Evičku...v podstate by patria k nám :wink:

emily, určite sa už aj na teba niečo nalepí..., ale viem si predstaviť :frowning2: , aj ja som čakala a čakala...a potom keď som nečakala, tak zrazu som zistila, že som v tom :grinning:
12. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy :slight_smile:
12. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som dnes na kardiologii,lebo som mala to busenie a odpadla som a moja neterka mi davala masaz srdca :frowning2: ,bolo mi jej velmi luto ,lebo plakala,tak som sa rozhodla ze tam idem,doktor sa ma pytal na milion veci,povedal,ze sa mam setrit a mam prehodnotit svoje priority,lebo zdravie mam len jedno a ziadne peniaze to nenahradia,chcel mi predpisat lieky ,ale povedal, ze mi to moc nedoporucuje,pretoze som este velmi mlada a to by som uz musela brat uz do konca zivota,tak z toho upustil,ale povedal mi aj to,ze este raz ked odpadnem z toho busenia,tak ma okamzite objednava na dalsiu operaciu,uz ma chcel objednat teraz,ale este povedal, ze pocka do kontroly,ako sa budem citit,povedala som mu,ze koncim s brigadou v septembri a ze uberiem,tak so mnou suhlasil
12. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj, ty prosím ťa čo plašíš neterku :slight_smile: lekár má pravdu, keď máš problémy nesmieš sa naháňať...dávaj na seba pozor, ale sa divým, že ti nedal lieky.. :confused: však kopec mladých ľudí berie lieky celý život
12. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo...uz som tu :grinning:
12. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte,aduli,ja viem,ale ja mam aj velmi nizky tlak a uz by mi musel kombinovat a to mi nedoporucoval,a vies,je p[otreba peniazkov tak makam,ale cakam uz 5 september,vtedy koncim,konecne,naozaj mam dost,ja viem, ze som prepracovana,naozaj to citim,ale uz to vydrzim :wink:

ajoj cicus,kedy bude pizza? viem, ze ides na dovolenku,tak sa ozvi,ak budes moct ist :slight_smile:
12. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, šetri sa :wink:

ja som musela večer objednať pizzu, lebo dnes mi bolo nejak divne, som poobede ležala a medzi tým s tým kečupom som sa hrala a tak som nevarila, niečo sa od včera dojedlo a Paťka bola večer hladná, tak som bola šikovná a objednala som jej pizzu :grinning:
12. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam nosi pizzu obcas nas ocinko :slight_smile: ,ale nemoz :slight_smile: stale,ked robi kuchara,ale uz som slubila , ze sa budem setrit,naozaj cakam, ten september,ked skoncim a bu8dem mat pokoj,ved budem mat aj pekne zvyseny plat,co som si vybavila,tak uz brigadu potrebovat nebudem
12. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi...preboha spomal tempo.....nic nie je dolezitejsie ako zdravie!!!!!
Pizzu ti mozem slubit az po dovolenke, pred to nestiham :sweat_smile:
12. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica neboj,na pizzu pojdeme,a budem rada,ze sa stretneme :slight_smile:

a slubila som aj dokimu, ze pribrzdim,naozaj mi to nestoji za to,vies moja neter ma nasla a bola som doma len s lenkou a neter mi povedala,ze lenka mala slzy v ociach,ked prisla domov a povedala,ze mamu boli srdce a ked som sa prebrala po masazi srdca,tak sa mi lenka hodila okolo krku a pytala sa ma,ci ma uz nebude nikdy boliet,strasne mi to prislo luto a dost som si potichu poplakala :frowning2: ,preto som dnes isla na kardiol.
12. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi cicus ma pravdu zdravie je nadovsetko,tak mm uz haji janka som vyhnala do sprsky a uz konikujem :dizzy_face:
12. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj emily,ma sves,kazdu chvilku mas nove foto :slight_smile:

a slubujem,ze sa polepsim
12. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak maju byt vzdy aktualne :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mjas pravdu emily,ale ja mam asi aktualnu olen tu jednu :grinning: ,som stale krasna a mudra a mlada :grinning:
12. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa s vami lucim ,prisiel mm,ak budem zajtra moct,tak sa ohlasim :wink: dobru nocku
12. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dobruuu :pensive: cakame ta zajtra
12. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: dobrý večer
12. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to čo mi robíš za stresy, doobeda s tebou ešte volám a teraz tu čítam že si odpadla ... sa neopováž aby sa ti čosi stalo, ako baby píšu, brzdi

emily a čo prštek už je OK :slight_smile:
12. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry Bodecka, dobry..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer
zuzi nepreháňaj to s robotou a šetri sa zdravie máš len jedno a dve detičky čo ťa potrebujú :slight_smile:
12. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aká som hrozná ani som nepozdravila a vy všetky tak pekne ... tak ešte raz - pekný večer :slight_smile:
12. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky akurát sa mi vrátil mm a tušim predčasne oslavoval zajtrajšie meniny :angry: akosi divno artikuluje :grinning:
12. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy aspoň máte veselo :grinning:
12. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma pravdu spravny chlap ma oslavovat den pred menin. na meniny a den po meninach :grinning: :grinning: ak este vladze
12. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy , mužíkovi všetko najlepšie k zajtr. meninám ... no ja tiež teraz dáko horšie vyprávam, som dala dva veľké poháre šampusu ... ešteže sa tu schovávam za písmenká :grinning:
12. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: hasler a nám si neponúkla :cry: :grinning: :grinning:
ako je Miške
12. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily no my sme oslavovali predčasne so svokrovcami a mm bratom minulú sobotu..........túto sobotu budeme s mojimi rodičmi, so segrou a bráchom..............a teda keď hovoríš deň pred, na meniny a den po meninách mi to vychádza že bude skoro celý týždeň pod parou :grinning: :grinning:
gratulácie odovzdám zajtra už počujem chrápanie zo spálne :angry: :grinning:
12. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka aj by som ponúkla, ale nemám ja ... to som bola u susedy, aj dieťa som tam nechala spať aký veget /to má Zuzka tú kámošku, občas ju spomínam a mamy sme si padli tiež po chuti/

Miška vyzerá že dobre, dík za opýtanie, teploty nemáme, len je dáka vyhádzaná, som myslela či aj nie kiahne, ale dokyna povedala že sú to štípance a vyrážky, tak sa mastíme fenistilo

a ako pokračuješ v malovaní?
12. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď meniny má iba raz za rok :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ja to mam podobne :grinning:
12. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok