• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
to je dobre mať kamošku v susedstve :wink: ...to je dobre že je Miške lepšie :slight_smile:
a malujeme a vŕtame a zháňame :grinning: :grinning: :grinning: ...vymysleli sme že za válendy si dáme odrezať sololit a tan uchytíme na hmoždinky o stenu :slight_smile: ...ale tú farbu čo potrebujeme nemajú :angry: tovar bude možno o mesiac :angry:
12. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky to je uz zas v mode davat nieco na stenu pri posteli?
12. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či je to móda :grinning: :grinning: :grinning: ale u nás nevyhnutnosť...krpci sa ošuchujú ,vyvaľujú a potom je stena ako šmudla ušmudlaná :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve emily, ani nie tak moda ako potreba ... no mne zatial poslúžia tie matrace čo mám ... lebo Miška má sadrokartonovú stenu a do toho sa bojím vrtať ... ja ešte rozmýšlam že jej ušijem takú závesnú taštičku na niake odkladanie
12. aug 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne na odkladanie by trebalo aspon jednu volu izbu :frowning2:moja mamina si posiela baliky domou a uz ich ani nemam kde davat.este ze navsteva sedi bud v kuchyni abo v prechodnej izbe ,len neviem kam dame veci ked ich roozbalime :sweat_smile:
12. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj emily to zase niake veľké odkladanie nebude, možno tak knižka, bábika či vreckovka ... a povalu nemáš?
12. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam ale tam je vsetko co sa zide :grinning: ta že bordel :angry: ja by som to chcela prerobit ale musime cakat na maminu aby nam to schvalila a uvolnila ucet :grinning:
12. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo do pivnice :confused:
hasler...aj adulka má pri posteli také látkové na latke zavesené(na pútkach)-dá sa to aj prať a možno by si si to nejako podobne vedela ušiť aj s vreckami na odkladanie :unamused:
12. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji pa pa a dobruu :pensive:
12. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj emily,,,,čím väčši dom tým viac čarahoch :slight_smile:
12. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru
emily účet je dôležitý :grinning: ... bodka, Zuzke som už niečo podobné ušila, má to zavesné na posch.posteli, ale to neslúži ako ochrana ... musím napísať adulke, nech odfotí aký ma ona nápad
emily dobrú nôcku ... ja už tiež odchádzam haji haji
12. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ešte par týždnof :slight_smile: a bude režim pracovný,,už sa teším,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,už tu nebudem vysedavať,,a čučať telku pravidelne do 1nej v noci
12. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli zajtra čo robíš,,? asi ideme cez Povžskú :wink:
12. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona som doma, treba konečne povysávať a poumývať ... kedy ideš, kuknem na balkon a kývam ti :slight_smile:
12. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem presne ,,kedy vyrazíme,,,ale kývať môžem :dizzy_face: ak je byt po trase čo ideme
12. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc dievčence
..ráno vstávam ,idem na 8 ujovi kaderníkovi...možno budem krajšia :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka krásne sa vyspi do ružova, a nový účes k tomu, no neviem :slight_smile: ... určite pôjdete po našej ceste, no vlastne záleží kam idete ... ale neuvidím ťa z balkona, to by som musela ísť k tomu zábradliu ako som baby fotila
12. aug 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,no my z dialnice a smer žilina,,,
12. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pôjdeš okolo výškovej budovy a okolo kostola ... a kam sa chystáte?
12. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja odchádzam, čauko
12. aug 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem k našim dom. trochu ich pozrieť,,,no mohli by sme sa pozdraviť na pár min. dakde pri ceste,,áno viškova a zábradlie oproti zástavka . tam je aj semaf. križovatka
12. aug 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú
12. aug 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko pukanky :wink: janko isiel brigadovat mm v praci a ja rozmyslam co z načatym dnom :dizzy_face:
13. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Emily má nové foto :wink:
Ináč všetkým dobré ránko. Dnes sa nám podarilo všetkým vstať o 8.00 :dizzy_face:
13. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tu leje jak z krhly...to sa mi tiez zle vstavalo. ja o pol 7. :unamused:
13. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali krásne slnečno, ale teraz sa zatiahlo. No hádam nespŕchne :wink:
13. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas este svieti slniecko tak dufam ze tak ostane :wink: andy tvojmu drahemu vsetko naj k meninkam :dizzy_face:
13. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja už mám kopec roboty za sebou..........zavarila som ríbezľov džem...........nakúpila v kauflande a zaviezla Niku na tréning...........teraz sa môžem pustiť do dokladou a urobiť aj niečo za čo som platená :grinning: :grinning:

jalao u nás tiež prší :confounded:

emily Janko ako šikovný, kde chodí brigádovať? Aj Nika chcela chodiť k otcovi do baru, ale ešte nemá 15 a otec tam máva často kontroly, takže až za rok.
13. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok