• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
aj u nas uz prsalo :frowning2: dnes do mna jeden fesacik skoro nabural este ze som mala kde skrutit volant ale gumi mi pistali riadne a krvi by sa mi nedorezal
13. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati...pomaly uz robim kopky, lebo zajtra ideme na zahorie, dojdeme v nedelu vecer a potom mam na to uz len 2,5 dna :frowning2:
13. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte slnečnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
konečne som doma :dizzy_face: ...kaderník sa nekonal :frowning2: som sa tam hneď rána naštvala a bolo po nálade-zle si zapísal objednávku :angry: tak som sa otočila a odkráčala do kaderníctva kde som minule tak veľa zacvakala za účes :grinning: bola tam mladá kočka a hneď som sa jej opýtala koľko to asi bude stáť :grinning: (si musela mysleť,že to aká držgroška sem prišla :grinning: :grinning: :grinning: )...ale bola šikovná a dobre sa s ňou kecalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...za 20€ ma skrášlila a hneď som mala lepšiu náladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

andy...mužíkovi všetko najlepšie :slight_smile: a nech dobre oslávi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodečka, takže predsa len si fešná :wink:

Ja som si trošku zchrupla s týmito krpcami. Akási som unavená či čo :wink: . Je tu 22stupňov a mne sa zdá, že je tu zima. Hádam nebudem chorá :pensive:
13. aug 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, hlavne že sa Ti nič nestalo. A čo mladý muž? Aspon zastal?
13. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: konečne som sa dopracovala aj k vám dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mám od rána rušno, ešte musím s malým vybehnúť, ale asi keď domov príde, tak zalomím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrejka, pripájam sa ku gratuláciám Ľumomírovi :slight_smile:

bodka tak si zas nová žena s novým účsom :wink:
13. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu veru som necakala že ma počka a aj sa mi ospravedlnil ,no uz mohol aj na kavu pozvat :grinning:
13. aug 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš, nová známosť :wink:

Fuuuj dievky, u nás družstevníci asi hnoj kydajú na polia. Tak tu smrdí... :angry:

No idem sa trošku s dvojkami preisť po ulici - hore-dole, lebo už im je dlho a na dvore je dosť mokro :confounded:
13. aug 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ved ai neviem ako sa volal.a ty co si chces dietky priotravit ked tam tak smrdi a ty ich beries na prechacku, :sweat_smile:
13. aug 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ich chce trošku omámiť aby večer rýchlejšie zaspali :grinning: :grinning: :grinning:

emily...mohol :wink: nevychovanec jeden :grinning: :grinning: :grinning:

adulka....len som mohla aj omladnúť :grinning: :grinning: :grinning: teraz som stará s novým účesom :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked mam novy uces tak mne to ubera roky a tebe nie? :wink:
13. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som teda mala aj účes úplne zmeniť :grinning: ...ja som si dala iba farbu a skrátiť :frowning2:
13. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodi, o chvíľu dorastú a zmeníš aj účes.
Ja som si povedala, že si nechám dorásť vlasy, lebo že sú krátke, ale neviem, či vydržím :confounded:
13. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si kedy hodila nové fotečky :slight_smile: ...si tam aj ty?...ten obrus je perfiš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sú fotky zo stretka... Keďže som fotila ja, tak ee - nie som tam :wink:
13. aug 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste mali koníkové?...a kam ste dali obrus :sweat_smile:
13. aug 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi neuveríte, ale ani som vás nemala dočítaných a tiež som tatolu fotky pozerala.... a tiež som ju hľadala... tatolu ukááž sa nám :slight_smile:
13. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj za tie válendy sme si dali odpíliť sololit v podobnej farbe ako je nábytok :wink: ...a vyšlo nás to 10€ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra už tú izbu dúfam konečne dokončíme lebo ma šľahne :angry: ...celý týždeň žijeme ako v sklade :frowning2:
13. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://sk.fotoalbum.eu/zelkam/a323653

keď chcete pozrite si fotečky :slight_smile: ...ako rástli naši nezbedníci :grinning:
13. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka fotečky krásne Davidko bol teda riadny valibuk :wink: a aký bol vlasatý :grinning:
S tým sololitom ste to dobre vymysleli a hlavne lacno :wink:

Tatotu pozrela som fotečky detičky pekné :slight_smile: ........ to ste boli kde na stretku pripomína mi to Jasenskú dolinu....tam chodíme lyžovať.
13. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, Davidko bol fakt guločka :slight_smile: vlasatá :slight_smile: kde ste toho blonďáka vzali? :grinning:

andrejka, tak teda na zdravie manželovi (_)
13. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď tato bol blonďák,keď bol malý :wink:
13. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, len sa ohlásim, deti ma pustili k PC ... dnes som sem ani nestihla, Zuzka sa presťahovala zase z prízemia domov aj s kámoškou, tak dnes robím auperku ... idem ich uložiť a som pri vás
13. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka, to vááážne!! ach tá príroda :slight_smile: moja starká tvrdí, že moj otec mal do 10r. hnedá oči a potom sa mu zmenili na modré...sa mi to nejak nechce veriť...ale tak ked to jeho mama hovorí... vlasy to áno...ale oči?

hašli čakááme
13. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://sk.fotoalbum.eu/zelkam/a322838
porovnaj tatina s Dadkom...verná kopia :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľká podobnosť...ocino by nezaprel :slight_smile:
13. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem že bábätkám sa mení farba očiek ale o väčších deťoch som to ešte nepočula :confused:

akosi je tu tichúčko :unamused: ...to asi preto že každý prázdninuje a výletuje
13. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tu budem tiež len chvíľku...v telke síce nič nie je..ale ťahá ma to na spanie :pensive:
13. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica išla žehliť, tak sa nám nebude tiež venovať, už pigľuje na dovolenku šatočky :dizzy_face:
13. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu aj ja sme boli na pivko v susednej dedine lebo u nas krcma nie je :frowning2: no ja śom mala iba vodicku kedze na mna zas vyslo ze som sofer :angry:
13. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok