• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
emily, už aby mal Janko vodičák a bude robiť šoféra on :wink:
13. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak s tým tv programom je to grose hrúza :angry: ...človek nemá čo kukať :unamused:
emily veď krčma musí byť všade :grinning: :grinning: :grinning: ...začni podnikať :wink: otvor krčmičku :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa teším na Ordináciu a dúfam, že aj nejaké novinky budú ...a vlasnte aj tá Česko-slovenská super star bude...tak aspoň nejaká zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked u nas sa krcma neudrzii mladez chodi do mesta a my starsii chlastame doma :grinning:
13. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka asi zaspala s babami :grinning: :grinning: :grinning:

...veď zariadiš ju ako doma :grinning: :grinning: :grinning: a uvidíš ako sa naučia starí do krčmy chodiť :grinning: :grinning: :grinning:

Ordinácia začne zase až v septembri?...a tá superstár tiež?
13. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spachtoska jedna :frowning2:
13. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem od vás večernice :slight_smile: pozrem kosti a poberiem sa haji-beli :grinning:

dobrú noc :slight_smile:
13. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje tu som
13. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja zajtra je v michalovciach jarmok tak sa musim vyspat do ruzova aby som vladala klobasky papkat :dizzy_face: papa
13. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím že zdrháte, tak dobrú nôcku ... ja som sa začítala v jednej téme, som sa aj zasmiala ako sú niektorí trafení :unamused:
13. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :wink:
nejak nemozem spat uz som od piatej hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes idem dat skontrolovat podvozok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , stravim tam cele doobedie a potom do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa :wink:
14. aug 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko a hlavne slnecne :dizzy_face:
14. aug 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno stretko bolo z koníka :wink: a áno je to Jasenská dolina :wink:
no ale nefotili nás ani ostatní moc. Bola som s deťmi sama, MM nechcel ísť, vraj čo tam bude... a tak vždy, keď fotili spoločné, tak som bola niekde s deťmi.

Ináč dobré ránko :wink:
14. aug 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

tatolu, tak si to tam mala veselé...mala si tam všetky tri deti? a bola si sama?

emily, tu je pod mrakom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno Aduli, všetky tri :wink: No bol to zážitok, ale pomáhal mi každý, kto mohol :dizzy_face:
14. aug 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz som pobehala z vysavacom uz mi to tu lepsie vyzeraa :dizzy_face: co porabate dnes?
14. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no tatotu máš môj obdiv, ja som mala čo robiť s dvoma a ty zvládaš aj troch :confused: a to ja som mala odstup 2,5 roka
14. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre ránko ,,,tak my zase u naších,,idem tiež povysavať emily,,a dačo navariť
14. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som dnes mala robit cukynu ale nechce sa my z tym babrat tak asi vymyslim daco rychlejsie ved aj tak nam mm pozval na vecru a co sa budem obtazovat z vrenim :grinning:
14. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a krasny slnecny dnik :dizzy_face:
na nas sa to vali z kazdej strany, s Ninkou som bola v str. rano u dr. poobede mala 39,9st. teplotu a este v ten isty den som bola aj s Natalkou na pohotovosti, tiez zacala teplotovat...ja som sa vo stvr. rano zobudila s opuchnutym licom, mam 5 rokov vytrhnuty zub a este mi tam ostal nejaky ulomok, tak sa mi to zapalilo a svagrinka mi ho vcera 3/4 hodiny dolovala...tak taku bolest som davno nezazila :frowning2: takze sme vsetky tri na atb. super cas 5 dni pred dovolenkou...este cakam co sa zasa stane :angry:
14. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwus, verím, že už nic zlé :unamused: , veď už toho aj tak veľa.
Teraz sa už pripravuj na tú dovču :wink: a zlé odožeň :dizzy_face:
14. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu dakujem si zlata :zipper_mouth: fakt ked sa raz zacne sypat tak sa sype...ale preco ked ma clovek nieco naplanovane??? to je fakt murphyho zakon...ale musim mysliet pozitivne a dufam ze o to viac si tu dovolenku uzijeme, vsak cicus?
14. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, co robievas z tej cukiny? Mne to teraz tiez dokola dozrieva na zahradke, ale lubim to, hoci MM vobec nie, ani decka to nechcu :angry: Tak si to len tak pre seba na cibulke restujem. Daj este nejaky rychly tip! :wink:
14. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja obalujem v trojobale a vyprazam a ktomu zemiaky
14. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme minule zapiekli so zemiakmi a vajíčkami v rúre :wink:
a svokra robila ako mozoček - v praženici :wink:
14. aug 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, u nas vykuka spoza mrakov slniecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja som si dopestovala na zahrade tekvicu Hokaido, je to taka mala syto oranzova gula a sladucka, som ju minuly rok davala Davidovi ako prve prikrmy a chcem posmirovat nejake dobre recepty, da sa z nej aj super polievka urobit...len musimk najst recept :grinning:
14. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, dnes idem chalanom robit do cesty "rizky", tak si obalilm aj cukinky ked uz to budem mat rozlozene :sweat_smile: :sweat_smile: diky.
14. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné predobedie :slight_smile:
u nás je striedavo oblačno :unamused: slnečno :slight_smile: ...ale príjemne :slight_smile:

chlapi maľujú a ja im varím obedík :dizzy_face: ...vyzerá to celkom dobre,bude pekná izbička :wink: ...musím ešte otapetovať poličky :sweat_smile:

Iwka...to čo sa u vás porobilo :frowning2: všetko zlé naraz? :angry: :angry: :angry: ...na dovolenke si to všetko vynahradíte :zipper_mouth: :wink: ....heš-heš-heš,od Iwušky všetko zlé preč :wink:nech ste všetci už aj zdraví a dovolenka sa vydarí :wink: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Renka...tak ako dopadla STK? :grinning: :grinning: :grinning: ...som chcela ešte somarinu dopísať :pensive: ,ale ešte je málo hodín :grinning: :grinning:

...spomínate cukinu...ja vysmážam aj patizóny a z tekvice robím placky
14. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. iwuška nič sa už nestane už sa len teš na dovolenku :slight_smile:
14. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka, STK je OK :grinning: :grinning: :grinning: . aku somarinu, tak si mala do IP :wink: :grinning:

iwus, ked sa dari, tak sa dari :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pamatas? Nam sa tiez tak podobne darilo pred dovolenkou, a vsetko nakoniec dopadlo dobre :wink: :wink: :wink:
ahojky, odchadzam :wink:
14. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok